Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mortiiss
19. jún 2012

Kočky, tušim nam tie kontroly planuju podla Konika 😀 😀 😀 aj dadenka ide tusim na vklad vo stvrtok, a Ivka na krv, ak sa nemylim.

gelinka75
19. jún 2012

@lubkaeck ja by som tiez chcela byt medzi prvymi, asi pojdem aj skor, lebo dnes sme prisli presne na pol 8 a plna cakaren bola, budem ta vyzerat 🙂

gelinka75
19. jún 2012

@mortiiss vypijeme cely kavomat? 😀 😀 😀

lubkaeck
19. jún 2012

@gelinka75 no ja chodim skoro na bus ja uz o tristvrte na sedem evidujem kedy chodi ktora sestricka do roboty 😀

gooobi
19. jún 2012

@ivka3901 velky usmev miesto tych neurcitych smajlikov....mne vkladali 4bunkovych dvoch smatloskov, ducha som videla az 11.den po transfere....a dnes uz mam krasne dve ciarky a HCG 1200 🙂 Takze ked uz teraz vidis ducha, tak je vsetko na tej najlepsej ceste 🙂

lubkaeck
19. jún 2012

@gelinka75 urcite budem mat v ruke skripta zlte - ze organicka chemia 😉 😝

mortiiss
19. jún 2012

@gooobi supeeer, tak tisko graulujem, je to krasny pocit, vsak? teraz uz len vydrzat tie 3 tyzdne do UTZ

gelinka75
19. jún 2012

@lubkaeck tak ty musis byt isto prva na rade 😀 😀 mne v sobotu volala sestricka, ze mam mat kontrolu a ja ze ved som tu vonku, sedim v cakarni, tak som sa zasmiala, ze som bola posledna, potom brala krvicky niekde prec 😀

gooobi
19. jún 2012

@dadenka111 0250102960

elise
19. jún 2012

@ivka3901 ivuška pozitivne myslenie HCG pekne rastie a gratulácia k čiaročke aj ked je ako duch ale bojovnik maká takže pozitívne myslenie ano?

maruskaaaa
19. jún 2012

@gelinka75 no pekne, to si nedala tú námahu, aby vzduch vytlačila? no pekne. Už to robia ako na bežiacom páse. Alebo ty si sa vyhla povolaniu a mala si pracovať v zdravotníctve a pichať inj. 😀 😀 😀 😀 😀

gooobi
19. jún 2012

@mortiiss tesim sa velmi, aj ked este stale tomu nemozem uverit...ty uz budes mat tie 3 tyzdne za sebou za chvilku?

gelinka75
19. jún 2012

@maruskaaaa tak trocha vytlacila, ale cela pena tam ostala aj so vzduchom a to ja vzdy pekne vyklepem prec, aj to bolo vidno, lebo ako mi to pichla tak nieco vytieklo, ten vzduch vytlacil aj vodicku z vnutra 😠

maruskaaaa
19. jún 2012

@gelinka75 😠 😠 😠 😠 veď hovorím, si profesionál. Dnes sa mi snívalo, že mi už schválili žiadosť, lebo škoda, že som sa prebudila 🙂

gelinka75
19. jún 2012

@maruskaaaa no ty sa este nacakas ☹ ked si to predstavim, ze ako dlho som cakala 😠

mortiiss
19. jún 2012

@gooobi chapem, isto mas za sebou dlhu dobu bez uspechov ... je to krasny pocit - konecne byt naozaj tehotna ... 🙂 . Mne Ty 3 tyzdne koncia vo stvrtok .. ale uz odratavam kazdu minutu 😀 .

mortiiss
19. jún 2012

@maruskaaaa a ako dlho ju tam mas? VSZP ?

mortiiss
19. jún 2012

@gelinka75 no, kokos, to si pamatam - u Teba to strasne dlho trvalo .. schvalenie. Na nervy .. ja som mala rychlo - ani nie mesiac.

sheronka
19. jún 2012

Ahojte babenky. Tak ja dnes este pol dipherelin,luveris,gonal 300. Zajtra pregnyl 10000 a piatok rano odber. Uvidim ci bude co odobrat.

maruskaaaa
19. jún 2012

@gelinka75 to mi nehovooooooooooooor, ja to chcem mať schválené rýchlooooooooo 😖 😖 😖 😖 😖

maruskaaaa
19. jún 2012

@mortiiss áno, mám VSZP, v GF som podpisovala žiadosť 14.6, dúfam, že ju už zaslali do poisťovne 🙂 🙂 🙂 🙂 Jaaj, keby sa to dalo nejako posúriť 😎 Ty máš akú poisťovňu? Ako dlho si čakala

maruskaaaa
19. jún 2012

@sheronka No super, to je dobrá správička, v piatok budem na teba myslieť a držať palce 🙂

mortiiss
19. jún 2012

@maruskaaaa ja som cakala asi 3 tyzdne, mam Doveru ... skus tak o tyzden zavolat do VSZP, ci ju tam uz eviduju, pre istotu, stava sa, ze sem tam ju zapatrosia aj v CAR . Mozno budes mat stastie, a schvalia ju rychlejsie, ale standartne vo VSZP treba asi ratat 6 tyzdnov.

mortiiss
19. jún 2012

@sheronka drzim palce. Niekedy staci jedno .. ale kvalitne.

maruskaaaa
19. jún 2012

@mortiiss ja som už písala dr., či ju už odoslala a ak áno, tak počkám do budúceho týždňa a zavolám do poisťovne 🙂 možno sa to nejako pohne a snáď sa dočkám aj ja

dadenka111
19. jún 2012

@mortiiss nedvihali mi tam. musim makat v robote a plno starosti a stresov z ineho mam. aaaach preco sa mi to deje. ja nechceeeeem. esteze mi sef podpisal dovolenku. Takze 5dni budem mat klud a svaty pokoj.

maruskaaaa
19. jún 2012

@dadenka111 ty už toľko nepracujjjjjjjjjjjjj 😀 😀 😀 😀

ivka3901
19. jún 2012

@gooobi tak takto 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 može byť?ale mám otvorené zadné dvierka,ale som rada,že som nedostala zaťiaľ menzes,skúsim zajtra testnúť 10 a aj vo štvrtok ráno nech ideme trošku s radosťou do centra 🙂 🙂

ivka3901
19. jún 2012

@elise mojka takže može to byť kludne duch alebo pididuch ako som sa dočítala som trošku spokojnejšia,ale tá druhá čiarka sa mi objavila až po dlhšom čase zaujímavé a myslíš,že na 8 deň tam kludne može byť dušík slabulinký 😕

maruskaaaa
19. jún 2012

@ivka3901 Ivka, držím palce v ten štvrtok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre