Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mortiiss
19. jún 2012

@dadenka111 no, esteze mas volno v case vkladu, ked mas taku hekticku robotu. Len si davaj potom pozor, ked uz budes mat mrnuska pri sebe, radsej chod na PN, nez by si riskovala.
Ja mam tiez narocnu pracu, ale v tomto obdobi som im dala jasne najavo, ze po 17 rokoch lojalnosti a oddanosti firme - casto aj na ukor sukromia - je pre mna dietatko s muzom ktoreho milujem priorita - a ak by chceli zvadzat so mnou boj, nemaju sancu ho vyhrat.

lubkaeck
19. jún 2012

@maruskaaaa no ja mam vszp a ties som lho cakala, ale vtedy sa im menilo vedenie po volbach, tak mali zastavene vsetky schvalovania 😠 no mm tam cinkol, tak poslali ale cakala som 4 tyzdne ci 5?

lubkaeck
19. jún 2012

@ivka3901 kamoska takto testikovala, sme spolu stimulovali na 1IVF a bolo krasne vidiet ako sa ta ciarka zvyraznovala a tiez zacala od 8DC 😉 neboj dobre bude 🙂

ivka3901
19. jún 2012

@maruskaaaa dakujem ti moja 😵 myslím,že bude viacej báb na mňa myslieť určite 🙂 je tu veľká podpora a som rada,že si takto píšeme všetky s rovnakým osudom

elise
19. jún 2012

@ivka3901 môže tam byť ale další si testni z ranneho moču bude to silnieť uvidiš🙂 pekne pozitivne mysli 🙂

ivka3901
19. jún 2012

@lubkaeck ano tak si ich budem odkladať a potom spravím fotodokumentáciu 🙂

mortiiss
19. jún 2012

@ivka3901 myslim, ze aj velmi zavisi - co sa testov tyka, od koncentracie HCG v moci .. niektore kocky su uplne bezproblemovo tehotne s minimalnym HCG a niektore maju niekolkonasobne vyssie. nestresuj sa, uz to vydrz do stvrtku. Je to cobydub 🙂

maruskaaaa
19. jún 2012

@lubkaeck no pekne, tak môj osud je čakať? hm 😖

maruskaaaa
19. jún 2012

@ivka3901 aspoň že sa môžme navzájom podporovať, lebo kto nezažije, tak neuverí 🙂

mortiiss
19. jún 2012

@ivka3901 inak, co sa priznakov tyka este ... ja som mala jeden taky velmi zvlastny priznak - v case, ked som mala dostat ms, tak ma bolo podbrusko velmi, ako kazdy mesiac pred ms, ale ked som si nan polozila ruku, citila som take teplo a prestalo to. Zakazdym ... 🙂 ale to je subjektivny pocit, nemozno to asi pokladat za priznak tehotenstva ... 🙂 proste, citila som, ze to neni ms - ta bolest - ze je to mrnusek ...

ivka3901
19. jún 2012

@mortiiss áno ako píšeš je to fakt individuálne 🙂 fakt sme každá iná 🙂

mortiiss
19. jún 2012

@ivka3901 no ved, neviem teraz nick, ale kocka mala na 10 den len cca 40, a na 14 den skoro 500 - a teraz je uz vyse 12 tyzden, sa mi zda .. no - a pointa - test pred krvou jej vysiel negativny. Myslela si, ze nie je tehotna .. .. a vidiiis ...

ivka3901
19. jún 2012

@mortiiss hm príbeh so šťastným koncom 🙂 všelijaké príbehy sa stávajú

elise
19. jún 2012

@ivka3901 aj tvoje tehu bude so šťastným koncom a budeš držať po novom roku svojho bojovnika v náručí a bude ťa budiť, nevyspiš sa ale ty budeš najšťastnejšia mamina na svete🙂

ivka3901
19. jún 2012

@elise mojka no bolo by to super,lebo na budúci rok v apríli a v máji ideme na 2 svadby tak by som chcela byť už z kočárikom 😀 lebo aj kvoli tomu,že mužova sesternica čaká každú chvílu bábo a ona tam bude na jednej z nich s kočárom a mne by to zas nerobilo dobre ak by sme boli zas samí dvaja 😒

elise
19. jún 2012

@ivka3901 kočárik budeš čochvilu vyberať pekne pozitivne mysli vydíš funguje to hovori sa že ak niečo veľmi chceš a máš na to aj pozitivne myšlienky a predstavuješ si to celý vesmir sa spoji a splni sa ti to. tvoje princiatko bude najkrajší svadobný hosť v nádhernej perinke. neviem mám tušáka že budete mať chlapa🙂

dadenka111
19. jún 2012

@mortiiss Zajtra mam termin a v piatok som mala dalsi, ale musim ich oba stihnut do zajtra, kedze budem na dovolenke a potom zase dalsie terminy a finalny projekt. 😒 najviac mi je do placu, ze musim este riesit, ze mi nechce spravca vratit preplatok za rok 2010 a nemale peniaze, ze moj takto ma doma steniatko co nasiel a zajtra ide na operaciu. tak som akurat dovolala zo slobodou zvierat ci ho zoberu a ze ano ale musim ho tam doniest. proste sa nejak vela veci dnes na mna zosypalo a ja som nejak precitlivela a je mi hrozne do placu. 😢 nechceeeeem sa takto trapit. pardon dosla si mi do cesty a musela som sa vyrozpravat. Idem dalej makat lebo to nestihnem. dnes budem dlhoo v praci. 😕
Drzte palce nech to vsetko zvladnem.

mortiiss
19. jún 2012

@dadenka111 Neboooooj, na 100 % vsetko zvladnes a tych 5 dni si uzijes, jak sa patri. Uz len chvilku vydrzat.

dadenka111
19. jún 2012

@mortiiss uz som si musela dat cokoladu a magnezium. snad ma to dostane do vacsej pohody 🙂

ivka3901
19. jún 2012

@elise jáááááááááááj moja nepíš mi takéto lebo ma to strašne dojalo 😢 a ešte sme len na začiatku a ked budem mať potvrdený tehu test z krvičky tak budem optimistickejšia 🙂

gelinka75
19. jún 2012

@ivka3901@elise inac aj mne sa zda, ze ivka bude mat chlapca, neviem preco, asi ze stale piseme, ze bojovnik a tak 😀 😀

elise
19. jún 2012

@gelinka75 našej ivke to vyjde treba ju pekne pozitivne naladovať🙂

ivka3901
19. jún 2012

@gelinka75 😀 😀 😀 😀 baby moje aj ked by sme chceli dievčatko,ale bude nám to úplne jedno inak ešte stále mám miestami také krče a točí sa mi hlava,ked vstanem

ivka3901
19. jún 2012

@elise
@gelinka75 baby ste veľmi zlaté čo by som bez vás robila? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gelinka75
19. jún 2012

@ivka3901 xixi no, aj ja bez vas, u nas to nikto nevie iba muz a viete chlapi, oni to vybavia jednym slovom vsetko 😀

gelinka75
19. jún 2012

@dadenka111 nemozes mat depku, ludia co lietaju na takom rogale ci co to je, ako mozu mat depku? 😀

elise
19. jún 2012

@ivka3901 točenie hlavy je dobre znamenie ja som mala občasne

ivka3901
19. jún 2012

@gelinka75 idem sa von trošku vyvetrať tak zaťiaľ ahoj 🙂 na hojdačku

gelinka75
19. jún 2012

@ivka3901 aj my pojdeme na zmrzku 😀 len este je total hic vonku tak chvilu pockame

dadenka111
19. jún 2012

@gelinka75 to bol paraglide po našom krídlo, klzák... ja som len zúfala, keď mám depku, tak ma bolí hlava a stuhne mi šija. Uvidíme... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre