Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mistisa
26. jún 2012

@dadenka111 no nejake placky su jej prednejsie 😀 😀 😀

mistisa
26. jún 2012

@sheronka joj moja drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo a drobcek sa uchytil jej super 🙂 🙂

dadenka111
26. jún 2012

@sheronka Ahoj cakala som ja na telefonat od nich a volali mi tusim o 15tej. takze cakaj telefonat az medzi 15:00-16:00. fakt stale to nekonecne cakanie na nieco...
potom daj vediet cas ET aby sme na teba mohli vtedy mysliet 😵

gelinka75
26. jún 2012

@ivka3901 ivka aj ja si prosim placku 😀 mnaam

gelinka75
26. jún 2012

@sheronka @dadenka111 aj mna tak upozornili, ze budu volat neskor poobede, aby som sa nebala, ze budu kompletizovat rozpis zakrokov na dalsi den 🙂

mistisa
26. jún 2012

@ivka3901 micka supni sem ale 10 mi sa podelime 😀 😀

alibabaa
26. jún 2012

@sheronka ked na nieco cakas. tak sa cas taha ako sopel 😠 a ked potrebujes aby isiel pomaly. tak uteka rychlo s vetrom o preteky. ver im a posielaj energiu ... vsetko bude dobre. neboj.. 😉

alibabaa
26. jún 2012

babyyy nebudte na @ivka3901 take naliehave.. musi papat.. aby bolo babo v pohodeeee 😉

sheronka
26. jún 2012

Tak mi volali. Rano 9:15 ET. Zatial sa vsetkych 6 bubliniek dobre deli, niektore rychlejsie 😵 Povedali ze to vyzera dobre ale az rano budu vyberat 2 naj 😉

alibabaa
26. jún 2012

@sheronka vidiiiiiiis budem ti drzat siiiiiilno palceky....

lubkaeck
26. jún 2012

caute, no dala som 22 vajok 😀 tak zajtra volám, že čo a ako - embryoscope som nedala, aj tak je už plný :-/ no ale pk bude, len ma riadne tlači brucho a Drábek je trochu dosť necitlivy :*) no ale mám to za sebou 😉

gelinka75
26. jún 2012

@sheronka supeeer, tesim sa s tebou, aj nase babulka bojuju, dufam, ze fajn 🙂

gelinka75
26. jún 2012

@lubkaeck fuuu doost si dala 😀 si lepsia ako ja 😀 😀 mna este dnes boli vajecnik, teraz sa mi trocha ulavilo, potrebovala by som lezat, sedim na tvrdej stolicke, o drabekovi som citala, ze je dost necitlivy, neviem posudit, este som ho nemala vobec

gelinka75
26. jún 2012

@sheronka a povedali ti, ze kolko budes platit?

given
26. jún 2012

@lubkaeck Blahozelam, z toho urcite nieco bude. Inak, s tym Drabekom mas uplnu pravdu, zlate Behunovej rucicky...

sheronka
26. jún 2012

@gelinka75 Nepovedali ale vyratala som si to sama. Uz som platila 105€ a za ostatne budem zajtra 1000 € bez par EUR. Takze cele to vyslo cca 1400 €

sheronka
26. jún 2012

@given Ahoj. Kedy ides na krv?

given
26. jún 2012

@sheronka Ahoj, bola som dnes - je to negativne...

sheronka
26. jún 2012

@given No moja este nic nie je stratene, este ides na 14.den. Moze sa to zmenit. Ivka je toho dokazom.

danka483
26. jún 2012

@ivka3901 zlatko nech ti vezme krvičku budeš múdrejšia a v pondelok potom opäť do centra ja som napr. nečakala na sono do centra išla som k svojmu dokymu veď by som sa zblázdnila z toľkého čakania 😉

given
26. jún 2012

@sheronka Vdaka, ze ma takto utesujes, no ja som iny pripad. Uz mi kazali vysadit aj Utros, lebo normalne krvacam...proste to nevyslo.

gelinka75
26. jún 2012

@given mrzi ma to, pojdes na KET?

given
26. jún 2012

@gelinka75 Neviem, musim si to cele premysliet, najradsej by som sla co najskor, ale su tu aj ine okolnosti, co musim riesit, praca, skolka a asi aj uver.

alibabaa
26. jún 2012

@given behunova a harbulak su naj.. potom drabek. ten je trosku neosobny.. a so stenovou mam 1:1 skusenosti.. jednu velmi zlu a jednu zasa dobru.. tak ju neposudzujem...

alibabaa
26. jún 2012

@given je mi to velmi luto zlatko.. a co ides riesit s uverom?

lubkaeck
26. jún 2012

@alibabaa tak tak, behunova super, harbulaka som nemala a stenova tiez tak 1:2 - boli uz dve pozit skusenosti 😉 a drabek - ved to vas nemoze boliet skoro som usla zo stola 😠

dadenka111
26. jún 2012

@lubkaeck wow tolko vajeeec. bude pekna oblievacka. vela stasticka.
@given
@gelinka75
mna Drabek tiez velmi bolel pri ET a to aj ked mi robil ultrazvuk auu. ked som ho videla tam vojst uz som sa triasla, ze toho nechceeeem nieee. nastastie som bola ako nadrogovana po tom diazepame a utrosi, bolo mi nejak jedno, ze to boli. fakt moj zlaty Harbulak a Stenova bola uplne naj asi.

gelinka75
26. jún 2012

@lubkaeck @dadenka111 jaaj baby nestraste lebo ked ho uvidim pri ET tak skolabujem 😅 dufam, ze v piatok nebude mat sluzbu na sale

sheronka
26. jún 2012

Tiez s vami suhlasim. Ja mam teda Drabeka, vzdy ked robil iui alebo ultrazvuk, no des. Pri Behunovej som ani nevedela ze iui mam za sebou. Som zvedava koho zajtra chytim, ale vidim to na Drabeka 😒

sheronka
26. jún 2012

@gelinka75 Neboj, mas vyhrane, piatky vobec nerobi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre