Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

adija13
2. júl 2012

vsetkym dnesnym krvickarkam drzim palceky!!!!!

dadenka111
2. júl 2012

@maruskaaaa fuuha no striebro nie je zazracne a nezabare na vsetky plesne, bakterie a virusy. mozno to je len z toho tepla a nejaka masticka zaberie. drzim palce nech to nie je nieco vazne.

pechlinka
2. júl 2012

Baby otazocka...pri akej velkosti folikul sa robi IUI?

dadenka111
2. júl 2012

@pechlinka cauko. od tych 16mm-17mm az do 28mm to je ale v case merania, takze o den, dva pri IUI je uz vacsi...

gelinka75
2. júl 2012

@maruskaaaa nemas to z tepla? 😅

maruskaaaa
2. júl 2012

@dadenka111 verím tomu, že na kožnom mi niečo dajú. Ja to mám teraz na nohe, už to liečim canestenom presne 3 týždne, tak možno som to schytala tak, keď som si nohu natierala.

maruskaaaa
2. júl 2012

@gelinka75 uvidíme, ale riadne ma to štve, lebo bojím sa, aby som si to nerozniesla tými rukami aj niekde inde.

dadenka111
2. júl 2012

@maruskaaaa a to striebro si ako aplikovala? najlepsie je taku nejaku handricku ci gazu obviazat na noc a nechat posobit.

maruskaaaa
2. júl 2012

@dadenka111 ja som si to len odlíčovacím tampónom potrela, tak ako písali. 😉

gelinka75
2. júl 2012

@dadenka111 @maruskaaaa tak ja hlasim 5 zamrazenych surodencov, asi boli vsetky OK 😵 😵

pechlinka
2. júl 2012

@dadenka111 Ahaa..takze moze byt..ze uz za par dni pojdem?

dadenka111
2. júl 2012

@pechlinka jj za par dni 😵

sheronka
2. júl 2012

@pechlinka Ja tipujem tak štvrtok 😉

maruskaaaa
2. júl 2012

@gelinka75 no to je super správička, gratulujem 😀

mistisa
2. júl 2012

@ivka3901 no micik ale to je super ved to sa zdvihlo 🙂 ja som citala ze od 6 po 700 tusim to bolo su prve 4-5 tt 🙂 no a ako to vlastne dopadlo? idete na dalsiu krv? idem studovat bo ved nestiham to vsetko akosi 🙂 🙂

sheronka
2. júl 2012

Kočky ja som tak vytočená. Práve som sa dozvedela že moju od januára plánovanú dovolenku určite nedostanem v tom termíne. Dobre že manžel ju už má tiež naplánovanú ako ja a nevie to zmeniť. Ja im kašlem na to že som dlho PN.Pokiaľ si myslia že doma oddychujem a mám teraz "dovolenku" tak nech si to so mnou vymenia. Som zvedavá, ktorá z nich by menila. Ďalší voľný termín na dovolenku bude tak v októbri a ten si môžu strčiť 😠

ivka3901
2. júl 2012

@mistisa no mojka tak presne som to hcg neštudovala,ale aspom keby som nekrvácala tak by som aj dúfala ☹ ☹

pechlinka
2. júl 2012

Ahojte baby...tak moje 3.IUI naplanovane..na piatok...skoda ze dva dni po mojich narodeninach... 🙂 nevadi....snad to uz tento-krat vyjde... 🙂

elise
2. júl 2012

@ivka3901 ake su výskledky ? volala si? opýtaj sa aj na výšku hcg

dadenka111
2. júl 2012

Babyyyyy mam len 8 HCG. To su ti tusikovia moji. Je to pozitiv, ale mam to brat ako negativ (je to malo a nieco tam len zacina alebo ...) a musim ist v piatok na kontrolnu krv . Uvidiiime 😒 😔

gelinka75
2. júl 2012

@pechlinka drzim palce 🙂

gelinka75
2. júl 2012

@dadenka111 cooo, ved si mala ake pozitivne testy, musi to dobre dopadnut

dadenka111
2. júl 2012

@gelinka75 nuz od 5HCG je pozitiv, ale no neviem co sa deje. preto som sa nechcela z duchov tesit este. moze sa tak pomalinky zahniezdovat?

gelinka75
2. júl 2012

@dadenka111 moze, vidis ivka ako mala, ale blastocysty sa hniezda do 48 hodin co som vycitala, tak ja neviem, mozno ti len pomaly rastie HCG, a povedali, ze zatial to mas brat negativ?

mortiiss
2. júl 2012

@dadenka111 ach 😒 to ma velmi mrzi, ze musis zazivat taketo napatie. Asi nic ine nez pockat do piatku neostava

dadenka111
2. júl 2012

@gelinka75 blastocyste moze trvat 6-7 dni kym sa uplne ponori do sliznice maternice a potom hniezdi, tak ale ja neviem co sa tam deje. na 7den bol mini dusik a kadzy den sa mi zdalo, ze silnel a teraz uz neviem. mam kupit mamatest? ze je najspolahlivejsi. snad este ma aspon jedno malinke sancu. mam skvelu tabulku co ma drzi nad vodou https://www.modrykonik.sk/fotoblog/dadenka111/a...

jj a mam to brat ako negativ

gelinka75
2. júl 2012

@dadenka111 ved prave, ze uz na 7 den si mala ducha tak uz bol chyteny, mozno to len dlhsie trva, dnes je 10den, skus ten mamatest ale asi az zajtra

mistisa
2. júl 2012

@ivka3901 a je to moc stale? co ti na to povedali? hm? aj beres nieco ako utrogestan alebo tak?

gelinka75
2. júl 2012

@sheronka a mas tu dovo aj podpisanu? vsak im povedz ze mate zaplatenu dovolenku, to co mate u vas za moresy

dadenka111
2. júl 2012

@gelinka75 dnes uz mam 11den, lebo mi ta kotrola vychadzala na nedelu. takze dalsia kontrola na 15den v piatok. skusim dnes zohnat mamatest, aspon ma ten telefonat v piatok tak nezoberie. ak nic, tak ideme na mrazaciky. mozno musim brat ten prednison na potlacenie imunity. malinky bojujuuuuu!!! 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre