Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sheronka
2. júl 2012

@gelinka75 My si dovolenky plánujeme v januári a zapisujeme do dochádzky. Tesne predtým nahadzujeme do našho špeci systému a schvaľuje to riaditeľ. No ja sa na ich moresy vyprdnem keď im v piatok oznámim že som tehotná a prídem im odovzdať kľúče 😎

gelinka75
2. júl 2012

@sheronka presne tak, kasli na nich, ked su taki neferovi, naco to chcu v januari ak podpisuje tesne predtym, to uz je vysmech zamestnancov

sheronka
2. júl 2012

@gelinka75 pracujem v banke a tam je na vysmech vsetko 😠

gelinka75
2. júl 2012

@dadenka111 su to bojovnici 😵 a ten prednison ti daju len tak?

gelinka75
2. júl 2012

@sheronka hm, tak to chapem a teda ostanes na PN ak to vyjde?

dadenka111
2. júl 2012

@gelinka75 urcite mi ho daju, ked to teraz nevyjde. som sa o tom este na zaciatku s Dr. rozpravala. A tusim aj given to predpisali na KET, takze aj ja budem mat.

gelinka75
2. júl 2012

@dadenka111 aha takze to davaju potom kazdej? nerobia nato testy? to som nevedela

sheronka
2. júl 2012

@gelinka75 Určite ostanem na PN. Musím to zvládnuť aj bez ich "užasnej" výplaty. Tie stresy mi za to nestoja.

gelinka75
2. júl 2012

@sheronka aj ja ostanem PN ak to vyjde, u nas je v pohode, ale ja zvyknem soferovat do prace 1 hodinu az do petrzalky, uz teraz ked som stimulovala mi nebolo vsetko jedno, ani po OPU, je to dlho, stres, same zapchy, to iste von z mesta ked idem domov, s bublinkkami v brusku si to neviem predstavit ☹

given
2. júl 2012

@dadenka111 Ahoj, co to tu vidim, to je ako mozne? Ja som si bola ista, ze si tehu, ved tie testy boli krasne! Drzim palce, nech to do piatku stupne! Netestuj, asi to nema zmysel, ved aj tak volnym okom neposudis, ci to stupa, vraj v moci je toho HCG ovela menej ako v krvi.

given
2. júl 2012

@gelinka75 Cau, prednison nedavaju kazdemu, ja som to brala aj pri prvom IVF a aj teraz a to kvoli tomu, ze ja som zdrava a MM ma dobry spermiogram a kedze na nic ine neprisli, tak je podozriva imunita. Robia sa nato testy, najlepsie vraj v Prahe, ale Harbulak mi povedal, za aj tak by mi dali prednison, ak by nieco zistili. A ze on mi ho predpise aj bez tych testov. Ak vedia inu pricinu neplodnosti, tak prednison nedavaju, urcite nie automaticky.

given
2. júl 2012

@gelinka75 a Drabeka sa neboj, aj on vie byt mily, akurat mu to nejde tak ako Harbulakovi 🙂 . Nie je ziadny sadista, len nema take jemne rucicky ako napriklad Behunova, tot vsjo.

annamary27
2. júl 2012

@dadenka111 držím palce,nech hcg stúpne 😉 a bude všetko o.k. 😵 a doma už netestuj,krvička je istejšia a nezavádza.ja som mala negatívne testy a krv bola pozitívna...len som sa zbytočne nervačila.

dadenka111
2. júl 2012

@given no je to zvlastne, ze je v krvi tak malo a na testoch stale duch. budem dufat, ze este maju sancu chudatenkaaa. v cechach chodia na krv po IVF az na 15 den, alebo maju robit domaci test na 14den. 😕
@gelinka75 ja som sa s Harbulakom dohodla, ze ak sa budu bunkovo krasne delit (co sa delili) a 1.IVF nevyjde, tak mi potom da prednison, lebo tiez je to posledna moznost preco neviem otehotniet. takze tak.

maruskaaaa
2. júl 2012

@sheronka v banke som aj ja pracovala 15 rokov a je to presne ako vravíš ty na výsmech

maruskaaaa
2. júl 2012

@dadenka111 neboj moja, oni určite bojujúúúúú a hcg bude stúpať 😉

dadenka111
2. júl 2012

@annamary27 no tak neviem, praveze som chcela dalej testovat a ked duch odide, tak ma potom tak vysledok krvi nebude sokovat a pripravim sa na KET psychicky. 🙂

maruskaaaa
2. júl 2012

@dadenka111
@gelinka75 baby, tak bola som na kožnom. Tú pliagu na rukách mám z tej nohy ako reakciu, je to kvázi alergia, ktorá sa neprenáša. Dala mi iné mastičky na nohu a vraj keď sa noha vylieči, tak mi to z tej ruky zmizne. Lebo canesten mi nezabral. Vraj to mám zo zaparenia. 😒

given
2. júl 2012

@maruskaaaa Inak Marus, tak na lahsiu temu: MM ti tipoval tak 28. A ja mam tolko isto rokov ako ty 🙂

maruskaaaa
2. júl 2012

@given ó, ďakujem ti krásne, krásna víla, že ste ma tipovali na mladšiu. Ja sa tak nenápadko maskujem, aby ma nikto neodhalil a dúfam, že ešte dlho budem. Ty máš tiež toľko rôčkou čo ja? No ty vyzeráš na 25, kdeže kdeže, si si istá, že máš toľko čo ja? Lebo OP to istí a potom sa už nezamaskuješ 😀 😀 😀 😀 😀

gelinka75
2. júl 2012

@given @dadenka111 aha tak uz chapem preco beriete prednison, my sme uz raz otehotneli len mimomaternicovo, tak snad s tym nebudu problemy, aj ked po case neviem ci sa tie protilatky vedia vytvorit alebo nie

gelinka75
2. júl 2012

@maruskaaaa no pekne marus, ty sama seba vies znicit 😀 nastastie sa to da liecit 😝

given
2. júl 2012

@maruskaaaa O ty lichotnicka jedna! Maskovanie ti ide jedna radost 🙂 🙂

maruskaaaa
2. júl 2012

@gelinka75 no nerob si srandičky, lebo to je vážna vec 😀 😀 😀 😀 😀 phe, niekto ma nakazil a ja musím teraz bojovať ako nindža korytnačka. Len to musím doliečiť pred IVF, lebo tie maste a vodičky sa nesmú aplikovať v tehotenstve. Ešte aj dezinfekciu topánočiek musím spraviť. Ach ja nešťastný zemepán 😀 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
2. júl 2012

@given no skôr lišajníčka, teraz mi to viac sedí 😀 😀 😀 😀 musím sa maskovať, lebo všetci sa ma pýtajú, prečo ešte nemáme deti, tak sa tvárim, že mám ešte málo rôčkov 😀 😀 😀 😀

adija13
2. júl 2012

@dadenka111 neboj moja, uvidis v piatok budu pozitivne vysledky, dobre to dopadne. bude to katastrofa vydrzat do piatku, ale podari sa!!!

maruskaaaa
2. júl 2012

@dadenka111 Dadi neboj, určite si tehu, určite to bude stúpať, ja verím, že to tak je, inak to ani nevidím. 😉

dadenka111
2. júl 2012

@adija13
@maruskaaaa
nadej umiera posledna! ja som nedockava, ale vytrvala. Nevzdam to!

gelinka75
2. júl 2012

@dadenka111 ides so sheronkou na krv 🙂

maruskaaaa
2. júl 2012

@dadenka111 to sa mi na tebe páči, že si pozitívne naladená, ja verím, že to výjde 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre