Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jomini
21. júl 2012

@mistisa jasne ze to mozes brat spolu, ved su to len vitaminy 🙂 pekne ich papaj a bude babatko 🙂
Ten vit. E vseobecne pomaha reprodukcnemu systemu a normalizuje ho, mal by sa brat dlhodobo. Ja som vsetko a este aj femibion objednavala odtial..vsetko beriem spolu uz mesiac, priprava na buduce ivf - vit. E, propoli, pel, kasicku a kys. listovu. Uz som bola na IVF, aj jednom KET neuspesne. 😒

jomini
21. júl 2012

@gelinka75 to su zakony schvalnosti 😠 to si mala pekne vela vajok, ja som dopestovala len 10 ks...som slaba nosnica 😀

gelinka75
21. júl 2012

@jomini ja som sa modlila nech mam aspon 5 vajicok, lebo na prvom sone, mi vravela, ze su nejake ale drobnucke, som bola v tom, ze z toho nic nebude a na druhom sone, ze nalavo sa vam crta 10 a napravo asi 7, som myslela, ze odpadnem keby som nelezala na koze, to bolo az neuveritelne..a na OPU 18 vajec, z toho 12 bolo zrelych

mistisa
21. júl 2012

@gelinka75 ano ano.zda sa mi taky isty mozno o kulincek silnejsi 🙂🙂 ale slabsi sa mi nezda 😉

gelinka75
21. júl 2012

@mistisa vsak daj foto 😀

mistisa
21. júl 2012

@jomini mojka moc moc dakujem za radu 😉 hned objednavam.kyselinu este mam tu beriem a hento objednam.a vitamin E kupim 😉😉 joj moja budem moc drzat palceky aby sa podaril tento pokus.dufam ze bude posledny a uspesny 😉😉 inak na to brno som hodne chval pocula hm.no moc mic drzim palceky nech mate uz aspon terminik 😉😉

mistisa
21. júl 2012

@gelinka75 dam dam micik ale rano.oki? Som cez mobil na comp sa dostanem az rano a urcite dam fotovku oki? 😉😉

gelinka75
21. júl 2012

@mistisa aha dobre 🙂 vsak nevadi, ja len zo zvedavosti, lebo uz minule bol dost silny 🙂

jomini
21. júl 2012

@gelinka75 ja mam jeden vajecnik mensi, mala som tam cystu, na laparke mi ju dali prec a v GF mi povedali, ze zobrali z toho vajecnika kusok..neviem, ci to ovplyvnuje tvorbu folikov.

@mistisa joojjj, si zlata, bodaj by sme uz mali ten terminik 🙂

gelinka75
21. júl 2012

@jomini aha aj to je mozne, ze ked je mensi tak menej produkuje, ale ze aj na kusocku vedia rast vajicka 🙂 hlavne, ze nejake su 😉

mistisa
21. júl 2012

@gelinka75 no ja neviem nejaka som cudna :-/ hm rano hned dam fotecku 🙂

azzura
22. júl 2012

@bimbo37 dik. Dufam ze aj u mna bude mat stastne ruky🙂😉🙂

mimi1111
22. júl 2012

@jomini trosku mam aj strach s toho ze sa to nepodari premyslam ci to vlastne aj risknem ale dieta chceeem len sa bojim priatel ma dobry spermiogram aj ja som normalne otehotnela 4 krat len to bohuzial nedopadlo dobre ☹ ☹ ☹ ☹ a ked uz nemam tie vajcovody tak treba umele dvojcata by som prijala s radostou 🙂

mimi1111
22. júl 2012

@gelinka75 uz konecne chapem 😀 😀

jomini
22. júl 2012

@mimi1111 neboj, hor sa dotoho 🙂 netreba sa bat, a ber to s humorom a kludnou hlavou ..my sa s muzom smejeme, ze za tie peniazky bude nase dieta poslusne, krasne a inteligentne 😀
bola si aj na genetike?

mimi1111
22. júl 2012

@jomini ano bola vsetko je v poriadku nechapem potom preco tie 2 potraty a co ak sa to stane znova ked mi nic nezistili

jomini
22. júl 2012

@mimi1111 pri ivf beries utrogestan, ten by mal zabranit potratu, neboj 🙂

mimi1111
22. júl 2012

@jomini no uvidim ako to cele dopadne

jomini
22. júl 2012

@mimi1111 kedy ides do GF?

mimi1111
22. júl 2012

@jomini 1.augusta som zvedava co mi povie 😒

dadenka111
23. júl 2012

@azzura Ahoj, tak uz sa chystate rovno na IVF? Kedy tam ides? Harbulak je uplne super. Usmievavy, prijemny, vsetko mi pekne vysvetlil a zatial nemozem nic zle na neho povedat. 🙂 Snazi sa aj ako odbornik, tak uvidime ci sa to uz konecne podari. Vo stvrtok mam akurat konzultaciu uz na KET. 😉

weroni88
23. júl 2012

@mimi1111 ahoj u každej pacientky je to individuálne ja mám krátky protokol na 2DC si začínam pichať injekcie...v lekárni som za ne dala 406 eur a to ešte rátam že takých cca 500 eur si môžem nachystať ...takže tých 700 eur ako ti doktor povedal kľudne môžeš rátať že budeš potrebovať ale to naozaj záleží od toho že aký protokol, aké injekcie a či po odbere budeš napichávať metódou ICSI či si dáš zamraziť embrijka, alebo či budeš potrebovať asistovaný zonálny hatching, potom je tam predĺžená kultivácia embryí (to všetko po dohovore s embryológom) ...nedá sa to presne odhadnúť že koľko budeš platiť ....ani ja ešte neviem koľko ma to celé bude stáť...dnes začínam s prvou injekciou..tak držím place nech sa vám to podarí 🙂

azzura
23. júl 2012

@dadenka111 Cau, hej ideme na IVF, vsak IUI nefungovali a za ten pol roka co som od laparky len 2x som bola na IUI, moje telo sa nejak šprajcuje. Ešte neviem kedy idem na konzultaciu, lebo to mi vybavy moj doki, zajtra mu volam. Potom ti napisem moj dojem z neho 🙂
Tak som sa tesila na umele, ale ked som zistila že tebe ani gelinke to nevyslo, tak som sa zlakla, ale uz to preslo, ved co ine ostava.

mimi1111
23. júl 2012

@weroni88 dakujem a drzim palceky nech sa vam to podari 1.8 idem do centra som zvedava co povie lekarka ci uz vypise recepty aj sa bojim strasne neviem taka nesvoja som ako sa to blizi

annamary27
23. júl 2012

Tak a som tu .-)))).Dodoržala som sľub a celých 14dní som sa tu neukázala,aby som sa vyhla žiareniu z PC.Ale teraz musím s novinkami von: 8.7. vložené 2blastocysty,máme ešte 2mrazákov,1.krv 318HCG,2.krv 2249 HCG, ďalšia kontrola ultrazvuk 14.8.tešíme sa s mm veľmi moc,on má akurát 17.8.narodky,to bude dáreček 🙂)))))

weroni88
23. júl 2012

@mimi1111 ďakujem ...a žiadosť už máš podanú do poisťovne? lebo ak áno a už ju máš schválenú, tak ti určite predpíše lieky a injekcie....neboj neni sa čoho obávať....ja mám strach s dnešnej prvej injekcie ale tak prežijem už by som chcela mať všetko za sebou a už len tehulkovať 🙂 tak snád nám to vyjde obom

gelinka75
23. júl 2012

@annamary27 tesim sa s tebou, takze to vyslo 😀 gratulujem

gelinka75
23. júl 2012

@azzura pozri annamary vyslo 3 IVF takze len treba skusat 🙂

annamary27
23. júl 2012

@gelinka75 zatiaľ áno 🙂....čítam,že Vám nie,to je mi ľúto,ale držím palce na Ket. 😉

gelinka75
23. júl 2012

@annamary27 dakujem, uz do toho idem s pocitom, ze vyjde vyjde, nevyjde nevyjde, skusame dalej, prvemu IVF som verila a nic..na ket sa az tak netesim, neviem co mam od toho ocakavat, skor som tak naladena ze zase nic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre