Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mimi1111
25. júl 2012

@weroni88 to najskor budem musiet poziadat o IUI???to je ale cudne nejaka hlupost a ak sa smiem spitat aky mate problem vy ??a kolko ta stalo to IUI?

weroni88
25. júl 2012

@mimi1111 no ja som nežiadala o IUI nám to navrhla doktorka na základne mojich a mužovych výsledkov...ja mám PCOS a manžel mal pomalšie spermie ale tabletkami sa to zlepšilo u neho

weroni88
25. júl 2012

@mimi1111 IUI ma stálo 55 eur + lieky

jomini
25. júl 2012

@mimi1111 ahoj, iui sa nerobi ak nema vajcovody, vtedy to nema zmysel.

maruskaaaa
26. júl 2012

@weroni88
@gelinka75
@dadenka111
@given
Baby, tak prvú inj. dipherelinu som zvládla, mužík pomáhal, som sa strašne bála, celá som sa triasla. Uf a teraz došiel užasný pocit, že sme to zvládli 🙂 🙂 🙂

gelinka75
26. júl 2012

@maruskaaaa uz to bude len lepsie, ja som si po prvej musela lahnut cela som sa klepala 😀

maruskaaaa
26. júl 2012

@gelinka75 aj ja som sa klepala, aj župan sa mi klepal 😀 Teším sa na dnešné stretko v Eurovei 😀 😀 😀 😀

dadenka111
26. júl 2012

@maruskaaaa no tak ste to zvládli. šikuliaci 😉

maruskaaaa
26. júl 2012

@dadenka111 hej, bola sranda, sme ťa pri tom spomínali, že keby si nás videla, tak by si sa rehotala 😉 ozaj, Gelinka dnes nepríde ☹ presunieme to stretko, či sa stretneme my 3?

dadenka111
26. júl 2012

@maruskaaaa aha... napisem to do sukromky

maruskaaaa
26. júl 2012

@dadenka111 oki 😀 😀 😀 😀

mimi1111
26. júl 2012

@weroni88 aha prepac ze sa stale vypitujem ale este skoro o tom nic neviem.v stredu idem do centra a mna na porazenie chytil zapal bola som dnes u lekara mala som bolesty a povedal ze zacinajuci zapal dal mi antibiotika takze si myslim ze este mi nedaju lieky ☹ ☹ mna asi porazi uz som dufala ze a dotoho pustime a nic stoho asi nebude

mimi1111
26. júl 2012

@jomini ahoj dakujem uz som sa bala ze aj mne to navrhnu

pancuska
26. júl 2012

Baby prosim vas ja mam ist v pondelok na prvu konzultaciu do GF a prave budem mat 3 DC cize menzes,co sa robi vlastne na prvej konzultacii? Som ako tapa ale fakt netusim ci to vadi alebo nie.....

maruskaaaa
26. júl 2012

@pancuska Ahoj, doktor stebou prejde tvoju anamnézu, potom ti urobí sonografické vyšetrenie a povie čo ďalej.

pancuska
26. júl 2012

@maruskaaaa no a nebude vadit ze budem mat prave menzes? 😒

bimbo37
26. júl 2012

@pancuska nee, mne tak tiež robili, len si nedávaj tampón ako ja 🙂, lebo potom som si ho musela vytiahnuť 🙂, nejako som na to pozabudla 🙂

gelinka75
26. júl 2012

@pancuska aspon ti hned zoberu krv aj na hormonalny profil, lebo ten sa berie medzi 2-5DC, nevadi, ze mas menzes, im je to jedno, pri dlho protokole ides na sono pocas menzesu 😉

maruskaaaa
26. júl 2012

@pancuska to im nevadí, ako píše gelinka75, aspoň nemusíš čakať na hormonálny profil, lebo ten sa berie od 2DC do 5DC, takže to budeš mať všetko naraz 🙂

pancuska
26. júl 2012

@maruskaaaa
@bimbo37
@gelinka75 velmi pekne Vam dakujem,kazda rada mi je dobra!! pekny den prajem 😉

maruskaaaa
26. júl 2012

@pancuska ak budeš niečo potrebovať, kľudne sa pýtaj, poradíme 😀

weroni88
26. júl 2012

@mimi1111 ahoj nevadí keď viem rada pomôžem ... no ten zápal budeš musieť najprv preliečiť aj ja som mala som brala také vkladacie tabletky ale mne to zistili v už v BA asi sa ti to trošku oddiali ale lieky ti môžu dať len ich nebudeš užívať ešte

mimi1111
26. júl 2012

@weroni88 ja mam taku smolu vedela som ze nieco sa mi stane ked budem matbist do cetra

weroni88
26. júl 2012

@mimi1111 uvidíš čo ti oni nato povedia a to ideš úplne prvý krát na konzultáciu?

mimi1111
26. júl 2012

@weroni88 nie uz som tam bola uz mam aj schvalenu ziadost len som cakala na vysledky s hematologie lebo som mala 2 potraty a 2 mimomaternicove lekarka povedala ze to nechame na august nech sa mi poriadne zahoji rana po operacii a zasa nic nebude skrz zapal ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bimbo37
26. júl 2012

@mimi1111 a to si musela čakať na výsledky z hemetológie? Mňa tiež dr. Harbulák poslal na hematológiu, ale nemusela som čakať na výsledky. A už mám aj po IVF a už som aj tehotná a výsledky z hematológie budem mať za dva týždne. 🙂

weroni88
26. júl 2012

@mimi1111 neboj sa dočkáš sa je lepšie sa preliečiť ako by si mala znovu prísť o bábenko ....už to nejako vydržíš neboj všetko dobre dopadne 🙂

weroni88
26. júl 2012

@mimi1111 a kvôli čomu ťa harbulák poslal na hematológiu kvôli tomu že si 2 x potratila a mala mimomaternicové? lebo ja som nebola na hematológii mna tam neposlala moja dr.

mimi1111
26. júl 2012

@bimbo37 jeej gratulujeeem tak sa to podarilo 😉 no ano musela som cakat aby lekarka vedela ci to mam v poriadku a keby som mala zle vysledky aku liecbu mi nasadi keby sa nam to podarilo aby som zasa nepotratila a to vam vyslo na prvy krat?

mimi1111
26. júl 2012

@weroni88 moja ja chodim Stenovej mas pravdu vydrzim ved uz tolko som cakala ano kvoli tym potratom ma poslala na hematologiu ci nemam nahodou zrazanlivost

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre