Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

belalinda
16. aug 2012

@gelinka75 budem drzat palce! 🙂

gelinka75
16. aug 2012

@belalinda dakujem moc, snad to dobre dopadne 🙂

belalinda
16. aug 2012

@gelinka75 akoze dobre? Najlepsie ako moze to dopadne! 😉

mortiiss
16. aug 2012

@gelinka75 drzim moc, moc palce, moja.

gelinka75
16. aug 2012

@belalinda @mortiiss diky kocky, vy verite aj za mna 😀 😀

lea1333
16. aug 2012

ahojte kocky ako sa mi tu mate?co nove???

dadenka111
16. aug 2012

@ivka3901 Ahoj Ivka nevzdavame sa 😉 po 40dnovom cakani na dalsiu mrchu (po ET) som ju konecne dostala a dnes uz druhy den chrumem Estrofem. Zacala som pit mlady jacmen a dobre, ze si mi pripomenula to Aloe vera. Idem hned pripomenut objednavku. Uz na to cakaaaam. 😵

dadenka111
16. aug 2012

@belalinda Ahojko, laparke a drillingu som aj velmi verila. Nemyslim, ze to nie je zbytocna operacia aj druhy krat by som na to isla. Moj doktor tvrdi, ze statisticky do 3 mesiacov po tejto operacii otehotneju, ak tam nie je este iny problem ako imunita alebo zle bunkove delenie...

mimi1111
16. aug 2012

ahojte chcem sa spitat je normalne ze ma bolia vajecnikyvs injekcii alebo mozem mat zapal.kedy byva vlastne odber vajickov?

dadenka111
16. aug 2012

@mimi1111 ahoj, ano posledne dni ma poriadne boleli vajecniky aj ked som si sadala a aj pri chodzi. ja som mala odber vajok na 13DC ale byva aj neskor napr. 17DC. tak je to individualne. to budes vediet podla kontrol, ako sa to vyvija.

gelinka75
16. aug 2012

@mimi1111 jasne, ze je to normalne, ved davas do seba hormony, ktore sposobia, ze produkujes vela vajicok a ako dlho uz pichas? odber byva rozne podla stavu vajicok tak na 12-18DC, niekedy aj neskor

mimi1111
16. aug 2012

@dadenka111
@gelinka75 picham si od 7.8 ale ked som bola na 4DCna sone sestricka povedala ze mozno o tyzden bude odber aby som uz mala vysledky s interneho a zajtra idem na krv a sono ale mam este dost injekcii pochybujem ze uz by som mala odber

gelinka75
16. aug 2012

@mimi1111 oni to upozornuju dopredu, ze ci mas vsetky papiere, lebo ku koncu to ide rychlo uz, ak mas dlhy protokol tak to este budes tak cca tyzden pichat

mimi1111
16. aug 2012

@gelinka75 dakujem zajtra budem mudrejsia 😀 😀

anjelicek27
16. aug 2012

@mimi1111 Aj mna boleli, nie nejak extremne, ale boleli. To je asi normalne, oni stimuluju. Odber bude podla vysetrenia ultrazvukom, ktore ti doktor pravidelne musi robit a kde sa sleduje hrubka streny maternice a pocet, velkost folikulov. Neboj, budes v pohode. ja som isla na UVZ flikulov na 7. den tusim, ako som brala injekcie, potom ma objednal asi o 3 dni na to a potom 3 dni na to bol Odber.

anjelicek27
16. aug 2012

@gelinka75 Ahoj, to je super, tak drzim palce, vyjde to!

dadenka111
16. aug 2012

@lea1333 Ako vidis uz sa nam KET blizi s Gelinkou. Ty sa pochval Miska. Ako sa ti tehulkuje? 😉

lea1333
16. aug 2012

@dadenka111 no vidim ze uz to mate za par 🙂 mne sa tehulkuje super ani neviem ze som tehu keby som nemala take brusko uz tak ani len netusim 🙂 az na to ze sme ostali z drobcom sami tatinkovi preplo ale taky je zivot :(

dadenka111
16. aug 2012

@lea1333 to sa mi ani nechce verit a co sa stalo? zlakol sa mat s tebou dieta? 😕 to hrozny chlap, nechaaapem ☹

mortiiss
16. aug 2012

@lea1333 fuha, kocka, to ma mrzi ... musis to mat teraz tazke. Ale babenko Ti vsetko vynahradi

mortiiss
16. aug 2012

@lea1333 mozno je len pod tlakom, a o chvilu olutuje a vrati sa k vam, samozrejme, ak budes mat chut mu dat este sancu, lebo zlyhat v takejto chvili ... 😔 by si vyzadovalo velku davku pochopenia, aby clovek odpustil.

lea1333
16. aug 2012

@mortiiss uz nedokazem odpusti uz mi moc ublizil!!!!uz stacilo nech si zije svoj nenaplneny a ubohy zivot ja budem aspon milovana dietatom 🙂svojim dietatom a on ako otec opet zlyhal

mortiiss
16. aug 2012

@lea1333 tak, taak....teraz sa najviac sustred na toho drobecka, a ked pride na svet, a kukne na Teba tymi svojimi ocickami, budes vitaz Ty. Inak, pomaly ides do 2.trimestra, strasne to uteka, vsak? Ja uz pomaly poskulujem po kocikoch a tak 🙂

lea1333
16. aug 2012

@mortiiss hej uteka to strasne!aj ja uz kocik riesim postielku uz ma konecne!teraz idem malovat a tak len ztazko sa mi bude zot kled ze ja nemam nikoho kto mi pomoze! ☹ a zit budem z 200e a z jeho ubohych alimentov!

mortiiss
16. aug 2012

@lea1333 neboj sa, to zvladnete. Nikdy to nie je take zle nakoniec, ako to na zaciatku vyzera. 😵

lea1333
16. aug 2012

@mortiiss sak hej uvidime AKO BUDE LEN MA MRZI STRASNEEE ze moje dieta nebude mat otca lebo aj ja som tak zila a nechcela som aby sa to stalo aj mojmu dietatu ale co uz ☹ mozno otecko si bude buchat hlavu o stenu ked si to uvedomi!

maruskaaaa
16. aug 2012

@ivka3901 Ahoj Ivka, ako bolo na dovolenke? Dúfam, že si si poriadne oddýchla 😉

maruskaaaa
16. aug 2012

@mimi1111 Ahoj, to je normálne, keď ťa bolia vaječníky. Ja som dnes 13 DC a nevládzem sa ani ohnúť, len fučím jak lokomotíva 😉

ivka3901
16. aug 2012

@maruskaaaa ahoj moja no jasné oddýchla skor som bola taká uchodená,lebo skoro každý deň sme mali nejaký výlet raz BENATKY raz lunapark bol blízko krásny raz mesto na nákupy raz veterný mlyn bol blízko atd,ale zas mám týždeň dovolenku,ale zase malujeme obývačku tak asi v skratke a čo sa týka IVF prestali sme to riešiť skúsim papať aloe vera aj drahý macu a možno sa stane zázrak,ale já chcem ísť ešte na IVF,ale do BRNA a až ked sa našporia nejaké tie bubáčiky 😒 čítam,že ty stimuluješ tak držím všetky palce nech sa to podarí ozaj inak mojej kolegyne sa to na 9 pokus konečne podarilo tak ma to tak posilnilo do dalšieho boja a z muža si robím srandu,že já do toho brna pojdem aj stopom len aby som to tam skúsila a nájdem si nejaké darcu inak ten dr.štelcla je fešák 😀

maruskaaaa
16. aug 2012

@ivka3901 no pekne si sa mala na dovolenke 🙂 Držím ti palce, aby to Brno vyšlo. Hlavne je, že sa s mužom máte radi a spolu to určite zvládnete. Trošku si oddýchnete a potom sa na to vrhnete 😉 Hej, ja stimulujem a dúfam, že už zajtra bude posledná kontrola pred OPU. Dúfam, že z tých vajok sa nejaké oplodnia, aby sme mali aj na zmrazenie, lebo to pichanie je riadny zaberák.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre