Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss Hej hej presne tak, na co su potom tie peniaze, ved na IVF to nie je utracanie... Peniaze sa nejako poriesia...

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss My sme tiez isli na isto a podarilo sa, tak sa teraz tesime z kazdeho cm, ako male rastie.

silvik1
5. sep 2012

@mortiiss ahoj. chcela by som sa opýtať ISCI ste si dali na všetky vajíčka, alebo pol na pol ??

mortiiss
5. sep 2012

@anjelicek27 😵 a pockaj, ked Ti zacne poskakovat v brusku . 🙂 .. nase sa uz vrti tak, ze ho citim. Pozajtra mi dojde angelsound, tak sa tesim na prvy ozajstny zvuk jeho srdiecka.

mortiiss
5. sep 2012

@silvik1 ahoj, my sme davali vsetky ...

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss Jej, super, ty si si to objednala cez net, alebo z obchodu? Tiez o tom uvazujem, ale mam este cas, pocut to tusim od 12tt.

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss Ono poskakuje uz vraj skorej, ma vraj maternicu ako odrazovy mostik, to tam ma celkom srandu z nas... A ze preco tak detska zeru trampoliny, vsak je to pre ne uplne prirodzene od malinka, malinka.

mortiiss
5. sep 2012

@anjelicek27 ja som si to tu od jednej kocky objednala, ale da sa to za 30 eury kupit aj v e-schope.
nase je aktivne od 13.00 - 15.00 a potom vecer okolo 20.00 - takmer pravidelne 😀

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss Takze teraz este kope 😉

silvik1
5. sep 2012

@mortiiss a môžem sa spýtať koľko ste ich mali ? ja som práve začala stimulovať a chceme si dať tiež "napichnúť" všetky nakoľko sa mi tvoria protilátky na manžove spermie a asi by bol výsledok lepší.

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss No parada, ti krpci su ako hodinky, normalne maju pravidelny rezim.. Len mu/ jej povedz ze po osmej uz bude ako batola pekne spat 😉 nech si nezvyka. na to sa tesim, musi to byt super, nech kope, aspon zije.

mortiiss
5. sep 2012

@silvik1 ja som mala 13 vajok, z toho 9 bolo zralych a oplodnilo sa 6 (vsetky s ISCI). Z toho PK vydrzali 4 embryjka.

anjelicek27
5. sep 2012

@silvik1 Daj si napichat radsej vsetky, nie je iste, kolko sa z nich utvori embryi...

mortiiss
5. sep 2012

@anjelicek27 je to pekny pocit, nie su to este take klasicke kopance, ale citim, ze to nie su creva. 😀 Ono je asi pravidlo, ze tie mrnusky su vecer hore 🙂

anjelicek27
5. sep 2012

@silvik1 ja som to mala podobne 10 vajicok, 7 embryi a z nich 4 zostali po PK.

mortiiss
5. sep 2012

@silvik1 ja si tiez myslim, ze radsej vsetky s ISCI. Ono, kedysi tradoval taky mytus, ze pri ISCI bolo zvysene riziko vyvojovych vad, ale myslim, ze v dnesnej dobe je veda tak daleko uz, ze je to riziko minimalne. A vybera fakt len tie drave spermijky 😉

silvik1
5. sep 2012

ďakujem vám obom za infošky 🙂 pekný deň prajem 😎

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss chcu nam hlasit, mami nespi, venuj sa mi... 😉 No myslim, ked to tak neboli, to bude baba...ale nechcem sa hrat na vesticu, no vela krat som uhadla... celkom 3x. 😀

mortiiss
5. sep 2012

@silvik1 pekny den aj Tebe 🙂

anjelicek27
5. sep 2012

@silvik1 Cauko! Drz sa a neboj, vceliciek som sa aj ja bala, ale da sa to vydrzat.

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss Uz mas aj nejake kusky tehu obecenia?

pancuska
5. sep 2012

@alibabaa ahoj,tak co este stale sa to nepohlo z tej poistovne? ja som na bode mrazu!! 😒 keby nemam nocnu aj tam zavolam ale doobeda spim a pochybujem ze su tam este aj poobede.... 😉

mortiiss
5. sep 2012

@anjelicek27 tehu oblecenie uz nosim 2 mesiace 😀 , brusek mi vyskocil hned, a len sa zvacsuje. Ale pre prdelku este nie. Az budeme vediet pohlavie, potom zacneme s nakupom.

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss No ja uz mam tiez par nohavic 🙂 Co uz, ked potrebuju priestor...

mortiiss
5. sep 2012

@anjelicek27 ja som si tehu rifle kupila hned na zaciatku tehotenstva. Tesim sa, ze mi su dobre aj teraz, pribrala som uz 6 kil, ale asi to islo vsjo do brucha, lebo na bokoch, stehnach a ritke to nebadam. Dufam, ze to tak bude az do porodu 🙂

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss jojo, ja mam uz tehu rifle aj N-kove nohavice doma, pribrala som uz 1 kg na brusku, ostatne v pohode, na zadku som tusim trochu schudla.

mortiiss
5. sep 2012

@anjelicek27 nebyva Ti zle? Mne vobec nebolo. Ani prsia ma neboleli. Len som prvy trimester bola dost unavena , najma poobede, ked som prisla z prace. Ale uz sa to zacina davat do normalu.

mortiiss
5. sep 2012

@anjelicek27 mas viacej ako 35 rokov? Ak ano, asi Ta budu aj do genetiky tlacit. My uz sme boli, ale nic to nie je. Kedze sme mali dobre vysledky na downa a razstepy, tak nas ani do amniocentezy netlacili.

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss Zo zaciatku som bola velmi unavena, na obed a podvecer, velmi ma hlava bolela. Mam obcas citlive prsia, ale tak v pohode, musim pouzivat krem alebo olejcek, nejako sa roztahuju 🙂 A pobolieva ma brucho, asi creva, obcas si dam probiotika, inak zatial nic. Vraj uplne zle zacina byt v osmom deviatom tyzdni, aj na vracanie, ale snad ma to obide. Ty uz si v poho, vraj 2. trimester je lazo plazo. 😉

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss Taha mi na 31. Genetiku nam robili v centre, ale len mne a manzelovi. Snad bude screening a markery v krvi OK a nebudem musiet absolvovat amniocentezu, coho sa velmi bojim, je tam predsa nejake male riziko potratu, asi 2 %.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre