Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
7. máj 2009

no caute kukulienky 😀 😀 😀 ako sme spinkali?

no ja tlacim tekvicovy chlebicek so syrom a paradajkami 😀 😀 na obed bude sparglova polievka a kuraci zeleninovy salat 😀 😀 😀 ak to nezozerem skor ako sa to na panvicu dostane 😀 😀 😀 😀

katarinka77
autor
7. máj 2009

Ahoj Och 🙂 ! Ja nad obedom ešte ani nerozmýšľam, pred chvíľou som len raňajkovala 😀 . No, Tvoje papaníčko bude asi veľmi chutné 😉 . Len pekne papaj, veď Ty si taká vychudlina 😀 .

och
7. máj 2009

katarinka katarinka 😀 😀 😀 ved tomu tak uz dlho nebude 😀 😀
do riti 😠 zase mi zarastaju chlpy na nohach 😠 😠 bodajho uz som cela doskriabana 😝 😝

katarinka77
autor
7. máj 2009

Tak utekaj pre žiletku a nôžky budú zase krásne hladké 😀 . Ozaj, nebola si Ty dnes znova na krvi?

och
7. máj 2009

hejhej bola 😀 😀 😀 no som zvedava na to cislo 😀 😀 😀 a 26 maja mam prvy utz 😀 😀 😀 😀 tralalala

katarinka77
autor
7. máj 2009

tak dúfam, že dnes sa dovoláš skôr 😉 . Tak už 26. prvý UZV? Super! To je čo nevidieť 🙂 .

corinne
7. máj 2009

Ahojte kukucky 😀 Och a kedy volat o vysledok?Ja som robila kuracie mäso s omackou sweet @sour a ryzu Uncle Ben`s ale moc mi nechudi(celkovo )nemam chut na jedlo.

katherinesand
7. máj 2009

cafte kocky 🙂

ocj, prosim ta, kde presne je ten obchod, lebo ja som dnes isla cez Michalsku do roboty a cumela vsade dookola a obchod som nenasla. a ty mi robis strasneeeee chute! 😀 😝

katarinka 🙂

och
7. máj 2009

kathy no je to tam hned na rohu sa to vola ze cheeese 😀 no ked ides zhora tak po pravej strane mas Primi a potom ten obluk a hned do prava 4 kroky 😀 😀 😀 je to na zaciatku tej uzkej ulicky co ide na klarisku 😀 😀 myslim ze vedla toho obchodu je galeria ci co taka mala 😀 😀 ten obchod su len take dvere a na zemi putac v tvare syra tusim 😀 😀

katarinka77
autor
7. máj 2009

Ahoj Kati 🙂 ! Práve vypisujem dlhý dotazník na homeopatiu, už mám napísané 2 strany, a to som ešte len na 5-tej otázke zo 42. Aj Ty si sa na to dala?
inak polovica príspevkov je tu asi o jedle 😀 😀
Corinne ahoj! Už si zohnala niečo v lekárni na to nafukovanie?

och
7. máj 2009

katka no je tu uz dost tehul 😀 😀 zachvilku to bude nie len papat ale aj kakat 😀 😀 😀 neboj aj tebe sa zachvilku bude snivat len o jedle 😀 😀 my uz zijeme aby sme jedli 😀 😀 nie aby sme zili 😀 😀

corinne
7. máj 2009

Katarinka77 vcera som zozrala skoro rok stare susene slivky a bola 2xna WC.A dnes uz nemam krce ani brucho ma niejak specialne neboli.Bolo to asi hormonami,brucho mam jak Mayka v 12 tyzdni 😀

katarinka77
autor
7. máj 2009

zdá sa mi, že sme asi najplodnejšia téma na MK, aspoň teda za posledné 3 mesiace 🙂

katarinka77
autor
7. máj 2009

Corinne, hormóny vedia byť teda sviňa (pardon za výraz). Radšej treba nejakú prevenciu (probiotiká), aby Ťa v tehu netrápili zápchy a nebola si nafúknutá.

corinne
7. máj 2009

No pokial som nebrala hormony,nic mi nebolo.Rano ked som si dala zalievanu kavu,a uz som letela a teraz som jak zabetonovana 😀 ale skusim si zohnat ten espumisan,ked pocestujem domov. Tak ja vas opustam na chvilu a pridem kuknem HCG od och.

katarinka77
autor
7. máj 2009

Corinne, určite zoženieš aj niečo dobré na zápchu Made in Swiss 😀

och
7. máj 2009

katka a to co je za dodaznik? 😲 😲 😲 ved to skor znie akomaturitny test 😀 😀 😀

katarinka77
autor
7. máj 2009

to je tuším spovedanie sa 😀 , no pýtajú sa tam všetko možné, aby vedeli namiešať správnu medicínku 😀

katherinesand
7. máj 2009

och, dakujem. aj som si myslela, ze to bude tam. viem presne kde. rano som ale bezala do prace, tak som sa tam moc neobzerala. teraz tam skocim. uz mi tecu sliny. 😝 😀

kati, ja som tu homeopatiu este nezacala, lebo ma aj odradil cas, ktory by som musela cakat na volny termin a aj tie dotazniky 😖 zda sa mi, ze som sa chcela objednat k tej Sivekovej, co si u nej bola na akupunkture.

katarinka77
autor
7. máj 2009

Kati, na akupunktúru som čakala 4 mesiace na termín a najbližšie termíny na homeopatiu sú v júli 😢 . Koľko si Ty platila na akupunktúre?

katherinesand
7. máj 2009

kati, prvy krat som platila 33 EUR, to bola dlha konzultacia a teraz, ked idem tak myslim, ze 16-17 EUR za polhodinu.

och
7. máj 2009

preboha to co su za terminy 😲 😝 rozmyslam ci si neotvorit takuto prax 😀 budem bohata 😀 😀 😀 😀

katherinesand
7. máj 2009

och, ved aj moj muz sa hned opytal toho doktora, ze kde sa daju kupit tie ihly, ze on to bude robit tiez. 😀

mayka
7. máj 2009

caute pipinecky, zasa pichate? 😀

Ja som dnes taka nesvoja. Normalne som zo seba nervozna. Sama sebe lezem na nervy. 😕 Stale mam dnes hlad a kruti mi zaludok potom. No hroza.
Tak si uzivajte ze zatial take priznaky nemate. Aj ked asi su aj horsie.

och
7. máj 2009

baby dala som si tekvicove semiacka a detom sa to nepaci 😀 😀 😀 nebudu po tatovi 😀 😀 je mi tazko 😝

katarinka77
autor
7. máj 2009

Kati, ja som platila prvý krát 40 eur, a keď som to dobre pochopila, tak každý ďalší krát budem platievať 10 eur. To sa dá. Ale tá homeopatia je drahšia. Kuknem nabudúce presne.
Mayka, no čo Ti poradiť 😒 ? Asi to len predýchať... Zajtra bude zas lepšie 😉 ! Fakt môžeš byť asi rada, že nevraciaš od rána do večera 😉 .
Lindi, ty pahltnica 😀 , mala si sa ich najprv spýtať, na čo majú chuť 😀 .

katherinesand
7. máj 2009

kati, tak ty to mas lacnejsie teraz. ale ja uz menit nechcem, lebo by som znova musela mat najskor tu vstupnu konzultaciu a to sa mi uz nechce odznova absolvovat. este nam poradil nejake bylinkove napoje pit,ale dal to mojmu muzovi do ruky, tak neviem, ci to uz moj muz niekde nestratil. 😒 😀

och
7. máj 2009

kruti sa mi hlava a citim sa ako opita 😝 dufam ze nebudem vracat 😝 😝 a to som sa dnes pytala sestricky ci je normalne ze mi nic neni 😀 😀 😀 😀

och
7. máj 2009

mayka to mame z toho pocasia 😀 😀 😀

katarinka77
autor
7. máj 2009

Och, vidíš, si to zakríkla 😨
Katka, aj ja budem piť bylinky, no až trochu neskôr.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre