Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
29. sep 2012

@lilith3 to mi je ľúto,že to nevyšlo,držím palce,aby to na ďaľší pokus dopadlo na výbornú 😉

annamary27
29. sep 2012

@pancuska ahoj,my sme mali teraz v treťom pokuse embryoskop ,chceli sme skúsiť niečo viac ako v predchádzajúcich pokusoch/v prvých dvoch sme nemali,lebo to tam ešte nebolo/.

vvia
29. sep 2012

@mimi1111 ja mam hematony od 14tyzdna asom v 29tyzdni treba verit. drzim prsteky. tiez som pipina z gynfivu 😀 a vdaka nim mam malu bambulku v brusku

mimi1111
29. sep 2012

@vvia aj si spinila ja uz druhy tyzden a som na nervy a utorok mam ist na sono do centra ale nemozem som na pnke a musim len lezat dufam ze ked tam zavolam pochopia to tak sa bojim toho spinenia 😢 😢 😢

vvia
29. sep 2012

@mimi1111 ja som zacala v 14tyzdni tak krvacat, ze uz ani neverili, ze to vydrzime. lezala som na rizikovom oddeleni 2tyzdne s krvacanim a este v den prepustenie som spinila. a mala by si k lekarovi, ja som dostala lieky na zastavenie krvacania, uzivala som aj doma.

mimi1111
29. sep 2012

@vvia bola som tyzden v nemocnici prisla som tam s krvacanym odisiel mi druhy plod mala som mat dvojicky a zo spinenim ma pustili domov a uz som bola u mojho lekara a beriem utrogestan a beriem ascorutin akemu lekarovy myslis???do centra?

vvia
29. sep 2012

@mimi1111 v hociakemu, myslela som tak, aby ta vzali do nemocky, alebo nieco. ja som tiez mala taky problem, ze dvojca mi spravilo problem, nevyvinulo sa, no ten vak tam ostal a asi sa to pustalo. drzim prsteky nech to zvladnete.

mimi1111
29. sep 2012

@vvia v stredu ma pustili s nemocky a dakujem snad to zvladneme ozaj a ake lieky si brala na zastavenie krvacania?

vvia
29. sep 2012

@mimi1111 na domov mi dali Pambu na predpis.

vvia
29. sep 2012

@mimi1111 a ak smiem poradit, ber dostatok magnezia ukludnuje maternicu. ja beriem dokonca az 4x2 po 500mg. ale brala som 4x1 po 500mg, len ja mam stale trosku tazkosti, takze mi teraz zvysili na 4x2

chrustik10
29. sep 2012

@pancuska fakt? no tak to si aspoň budem mať s kým porovnať, čo sa so mnou bude diať 🙂 inak už ma to čakanie ubíja...už sa dlho nič nedeje, len mám každé ráno stres, aby som nezabudla zobrať tabletku 😀

chrustik10
29. sep 2012

@pgaba aha, takže to znamená, že oni aj tak tie injekcie nejak nastavia na začiatku, ale ako to bude reálne, to ukáže až rast vajíčok...a prosím ťa, čo je to PCO? nejak nedokážem vylúštiť tú skratku a PICO to asi nebude 😉

gelinka75
29. sep 2012

@chrustik10 ahoj, beries antiku pred IVF? aj ja som to tak mala, preco ti ju dali?

mimi1111
29. sep 2012

@vvia pambu ?aj ti to pomohlo magnezium beriem 2krat 1 tab250mg

pgaba
29. sep 2012

@chrustik10 ahoj PCO je syndrom polycystickych vajecnikov - s cim som mala problem a aj kvoli tomu som neotehotnela prirodnou cestou. takze v pondelok z novu do centra uvidime co sa dozviem - mozno, ze ma dobehnete :D
ano to ti po kazdej kontrole povedia co mas a ako urobit- ake budes mat davky - vzdy konzultujete s lekarom kto je sluzbe.

vvia
29. sep 2012

@mimi1111 ano pambu v tbl mi dali a manezko si kludne zvys, to mas velmi malinko ja ich beriem 250mg by som si musela dat 16ks 😀 a do teraz som brala 250mg 8ks na den. zvys si aspon na 4x1 ak sa bojis, ukludnuje to maternicu a to tera potrebujes. dufaj, ze babo sa ma dobre a len mu pomoz ako sa da.

pancuska
29. sep 2012

@chrustik10 ano,mozme porovnavat len ja neberiem antikon.tbl.....a aky mas problem ked musite na IVF? ku komu chodis? mozno som sa to pytala ale je nas tu vela..... 😉 ten PICO ma pobavil.... 😀

pancuska
29. sep 2012

@gelinka75
@annamary27 dal nam na rozmyslenie....ja som len chcela vediet nazor ze ci by to niekto doporucil.... 😉

gelinka75
29. sep 2012

@pancuska tak ono je to dobre, ze su embryjka v klude a v idealnom prostredi, ja nabuduce nedavam PK, teraz chcem vyskusat nieco ine ako sme mali minule 😉

pancuska
30. sep 2012

@gelinka75 co poznam jednu babu tak tiez jej PK nevysla a potom ked si ju druhy krat nedala tak sa podarilo a caka dvojicky....ako ste to tu uz niektora spominali ze niekomu lepsie reaguju v tele a niekomu mimo tela,len keby sme hned vedeli ze ako to je ze? a teraz by si mala mat kratky protokol? 😉

gelinka75
30. sep 2012

@pancuska no len nam PK vysla a prezili nam vsetky a ze vraj vsetky boli pekne a kvalitne bla bla... dr. povedala, ze mozno boli moc citlive a proste to bol dovod neuspechu

annamary27
30. sep 2012

@pancuska ja odporúčam 😀

gelinka75
30. sep 2012

@pancuska podla mna mi daju dlhy protokol ako predtym, naco by to menili ked som mala 18 vajok? 😉 inak volala som v piatok na poistovnu a mam to posudene ze to bude podpisane, takze to mame na dobrej ceste

mimi1111
30. sep 2012

@vvia dnes mam zasa dost silne spinenie myslim ze viac toho mna uz porazi fakt nemam na to nervy 😢 😢 😢 potom myslim len na zle veci a hrozne sa bojim

vvia
30. sep 2012

@mimi1111 mne bolo povedane ze ak je hneda krv tak to je z hematonu a je to ok sk najdes cerstvu utekaj do nemocky

mimi1111
30. sep 2012

@vvia no dufam ze je to s hematonu a este ktomu oijem citronovu vodu ze citron pomaha na spinenie a nic kto vie kedy mi to skonci ved to je o nervy hrozne sa bojim ze pridem o babo 😢 vcera bolo menej spinenia a dnes viac

vvia
30. sep 2012

@mimi1111 verim ti ja som si tym presla, le dufaj a ver babatku

pancuska
30. sep 2012

@gelinka75 tu genetiku ti dali robiť v centre,že? no je to na dobrej ceste,myslím že tento týždeň to pošlú a na ďalší ti zavolajú.....alebo sa budem mýliť ale určite to bude rýchlejšie ako to moje čakanie cez leto 😉

mimi1111
30. sep 2012

@vvia dakujeeem uz ma aj nejako brucho boii vobec mi neni dobre ☹ musim len cakat co bude 😢

vvia
30. sep 2012

@mimi1111 chod zase na pohotovost ved ti nevraveli ze ak budes krvacat alebo mat bolesti ze mas prist? otravuj aj ja som to robila, lebo by som sa nedostala s malou tak daleko. ja som obehala 3nemocnice aby ma prijali. celu noc sme jazdili po BA

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre