Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sisush
20. okt 2012

@pancuska tak to je celkom v poho 🙂

pancuska
20. okt 2012

@rojica moja,neboj čo ak sa to podarilo a nebolí ťa možno vaječník ale maternica no na ľavej strane!!! Neboj len sa šetri a dúfam že nejdeš do roboty?

annamary27
20. okt 2012

@mig219 ahoj,mne pri pichaní dipherelinu meškala ms 3-7dní,ako kedy.a vklady som mala na 14ti až 19ti deň.

annamary27
20. okt 2012

@sisush ahoj,ano je možný výber,ja som si pýtala pani doktorku Stenovú,tú mi odporučila kamoška.Ale v podstate potom v rámci oplodnenia prejdeš rukami skoro každého,podla toho kto má vtedy službu.Veľa šťastia. 😉

boobaa
20. okt 2012

@pancuska dakujem ti 😀

pancuska
20. okt 2012

@sisush nikdy to nebolo viac ako 3 týždne a ja som to brala tak keď čakáme 3 roky tak už 3 týždne vydržím!! tak prajem veľa šťastia!!! 😉

sisush
20. okt 2012

@annamary27 dakujem aj tebe zelam nech sa ti dari🙂

rojica
20. okt 2012

@pancuska nie moja nejdem idem sa dať vypísať na PN.....inak by to bolo zbytočne robiť keby že idem do roboty.....budem pekne doma oddychovať......aj keď......a ty si moja kedy zdrhla z centra?

rojica
20. okt 2012

@pancuska veď to, že to bolo na ľavej strane.....tak, ze maternica to určite nebola......ale vsak uvidime o 14 dní......a možno aj skôr ak príde mrcha......☹

alibabaa
20. okt 2012

@boobaa nie nakontrole... na vklade mojaaaaa. na izbe ste mali celkom veselo, ked som lezala na koze po ET 😀 tak super 6 je krasne cislo .. aj ja som dala do embryoscopu... 😉 v pondelok volam kolko mrazili

mig219
20. okt 2012

@annamary27 ked mne praveze mrcha nemeskala, ale prisla skor.. tak neviem no.. dufam ze to cele nepodstupujem zbytocne.

boobaa
20. okt 2012

@alibabaa jeeej takze ak som nespala tak sme sa videli?? držím ti palceky, moc moc

boobaa
20. okt 2012

@alibabaa vlastne bola si u nás na izbe? pamatám si iba 2 baby, jedna mala zlty svetrik a druhá ružový 😀

gelinka75
20. okt 2012

@mig219 ahoj, 3 dni staci, mne ked nastavuje cyklus vzdy hovori, ze ms pride na 3 den od zaciatku pichania dipherelinu, aj teraz to tak ratala, urcite to staci 😉 mne teraz prisla na 25DC a ona mi nastavila cyklus na zaciatok differelinu na 25DC, ze budeme verit, ze mi zas nepride skor..normalne mavam tak 27-28DC, OPU byva medzi 14-18DC ako kto, zalezi ako rastu vajicka

jomini
20. okt 2012

@gelinka75 moja 🙂 vidim, ze uz ides po babatka 🙂 🙂 🙂

gelinka75
20. okt 2012

@jomini hej idem, nechce sa mi 😀 😀 ale uz som sa s tym zmierila, zacinam 7.11. ty ako?

jomini
20. okt 2012

@gelinka75 neblazni tehula-mamina, aj ja by som mala zacat 7.11. 😀 😀 ..pravda, ze ani ja sa netesim na gonal, no tento raz to bude rychle. Aj v Ba uz mame schvalenu ziadost.

gelinka75
20. okt 2012

@jomini ty mas soft ze? tak to bude rychlejsie, skorej budes tehu ako ja 😀 jaj ze snivajme, lebo dufam, ze nebude plac 😠

jomini
20. okt 2012

@gelinka75 bude to rychlejsie ale neboj, pockam na teba s tym porodom 😀 😀 som nastavena na uspech, ..akosi si neuvedomuje, ze ideme nato, 2.11. mam nastavenie do cyklu.

gelinka75
20. okt 2012

@jomini ja si stale hovorim, ze je to este daleko, aby som bola kludna, lebo cim je to blizsie tym mam väcsie obavy co vsetko sa pokasle 🙂 budem ti drzat palce nech to vyjde

jomini
20. okt 2012

@gelinka75 netrap sa, tento raz sa to podari, silno ti drzim palceky 🙂 potrebujem partiacku do porodnice

mig219
20. okt 2012

@gelinka75 šiš nervozna som z toho jak fras 🙂
@jomini a preco sa netesis na godal?coho mam sa bat??? 😒

gelinka75
20. okt 2012

@mig219 klud, bude to dobre 😀 ubehne to pichanie ani sa nenazdas

gelinka75
20. okt 2012

@jomini no ved mame spolocnych dr. 😉 tak mozno pojdeme aj do tej istej porodnice 😀

jomini
20. okt 2012

@mig219 mne zo zaciatku nesadol ale potom to bolo fajn 🙂

jomini
20. okt 2012

@gelinka75 pockaj, spolocni dr. sa neoverili 😀 kam to chodis? ja som bola tento tyzden na preventivke, a dr. vravel ze s folikumetriou nebude problem, spravia ju.

gelinka75
20. okt 2012

@jomini no aj ja by som mala zajst zas na preventivku cyto...ja chodim k dr. vankovi v sc, bola som pred rokom, ale uz to necham po ivf

jomini
20. okt 2012

@gelinka75 ty si sencanka? pocuj aj kocikovat budeme spolu 😀 ja chodim do fedgynu v sc, na preventivku ma nahnali z brna, mam pocit, ze tam si nato potrpia

gelinka75
20. okt 2012

@jomini som z okolia, ale casto som v sc 🙂 vsak aj v gf vyzaduju preventivku, ci nie? cyto vysledky potrebuju

jomini
20. okt 2012

@gelinka75 neviem, od mna nepytali

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre