Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

moncika15
12. máj 2009

ahojte, ako to xodi v gynfive? co sa robi ako prve? nam dr. odporucil IVF. kolko percent preplaca poistovna? A kolko yakrok stoji? dakujem

katherinesand
12. máj 2009

moncika ahoj.
mne odporucili IVF v Gynfive az po roku. za zakrok neplatis, platis len za injekcie a to moze byt medzi 350- 600 EUR. zalezi to druhu onjekcii. ale moze to byt aj menej terza, lebo od aprila isli ceny dost dolu.
potom platis poplatok Gynfivu 100 EUR. a potom zvlast za ICSI - napichovanie vajicok a predlzena kultivacia, ak si das. ceny su v ich cenniku.

mayka
12. máj 2009

Kathy , no ja neviem na co som ale uz ani na paradu nie. hehe 😀 Ale snad sa nejake klady najdu aj u mna. Len ma v rychlosti nic nenapada. 😀
No pockaj, ved vyrastok bude mat aj tatu. Dieta zacne rozpravat a Mayka ide na babskuuuuuuuuuuuuuuu. To si pis. Mam particku kamaratok - mamin ktore deti odlozia oteckom a ide sa. Tiez to budem praktizovat a moj muz s tym uz rata. 😀 Takze v tomoto problem skutocne nevidim. 😀

Monicka mna vyslo IVF s ciastoécnym preplatenim poistovnou na 32 000 SK.
Ale oplatilo sa. 😉

corinne
12. máj 2009

Ahojte pipiny.Pupky rastu 😀 Mayka akosi mi to nevychadza aby sme dali kakavko v Blave,casovo nestiham ☹ a ktomu pride aj manzel,a zase ho nechcem tahat vsade so sebou 🙂 Pocitam dni(dnes som 8 den po ET) ako male decko a manzel mi zakazal testovat,boji sa ze budem sklamana(pripadny negativnym vysledkom) a pobabrem na spolocny pobyt na SK,takze mi neostava len dufat pozitivne a 20.5 mi vysledok krvi povie viac.

krakulka
12. máj 2009

ale mayka, tolko skromnosti, urcite aj ty mas nejake prednosti 😉

kolko ste mali teraz pri IVF vajok, mali ste aj ICSI?

katherinesand
12. máj 2009

corinne, nebojkaj, myslime na teba. budes tehu, ved je teraz najplodnejsie obdobie v gynfive. 😉

katherinesand
12. máj 2009

corinne, az teraz som si uvedomila, ze ty nie si v gynfive. 😀 ale to nevadi, lebo si v spravnej teme a to sa prenasa. 😀

moncika15
12. máj 2009

to co su tie injekcie pozlatene?????!!!! 😕 😕
ja si pixam pregnil a to som nadavala ze nie je najlacnejsi 😅 xodime zatial na IUI aj ked nam bolo odporucene IVF

krakulka
12. máj 2009

ahoj moncika15, ak sa mozem spytat, aky mate problem? 🙂
inak pregnyl dostanes aj pri IVF. je to posledna injekcia pri stimulacii, pred odberom vajok.

katherinesand
12. máj 2009

moncika, to su vsetko hormony a tie su drahe. ale pozerala som na nete a uz isli ceny fakt dolu, takze to budes mat lacnejsie nez my, co sme uz boli. 😉

krakulka
12. máj 2009

Moze byt kathy, ja som kupovala lieky v aprili a vysli ma na cca 431€ (gonal, diphereline, pergoveris, pregnyl, antibiotika, atd...)

katherinesand
12. máj 2009

kocky, utekam domkov. papa. 🙂

moncika15
12. máj 2009

no priatel ma zly spg, a ja by som mala byt v poriadku...aspon zatial na nic neprisli

sivusa
12. máj 2009

Ahojte pipinky 🙂
Šup šup do nočnej 😀

vika34
12. máj 2009

ahoj sivuška ,dnes začínam stimulovať na IVF ,tak na mňa mysli,lebo toto je už posledný pokus,aj ked idem iba na druhé,ale vek nás nepustí
zdravím všetky pipiny

rienok
12. máj 2009

ahojte, dnes som tu prvy krat...teda chodila som si sem citat 🙂
dnes som si bola pre protokol a lieky a 30.05. zacinam stimulovat na 1. IVF . precitala som si kadeco a tak sa tesim a aj sa trochu bojim .

sivusa
12. máj 2009

Vikuš no ahoj 🙂
Jasné,že na Teba budem myslieť a veľmi držať palce 😉
A ako sa Ti páči vo Ferti? Je to tam lepšie ako v GF?

Rienok vitaj medzi pipinami 🙂
Aké lieky budeš pichať? Máš dlhý protokol?

vika34
12. máj 2009

sivuš,máš IP,pá

riska
12. máj 2009

vika, nahodou som tu zazrela tvoje meno, veeeelmi ti držim palce pri stimulke 😉

mayka
13. máj 2009

Dobre ranko pipinky,

Vika drizm palce aj ja. a posielam tehu pluvance. pfuj pfuj pfuj 😉

Sivuska ahoj mojka. 😉

Rienok ahoj aj tebe drzim palce

krakulka
13. máj 2009

ahojte pipinky, tak teraz si niesom ista, ci to mrcha je, alebo nie. ☹ Lebo v noci nic, ani rano. Vcera to bolo take silnejsie spinenie. Ale zajtra idem do GF, ci sa mrcha dnes rozbehne naplno, alebo nie. Uz ma to fakt stve 😠 . Dr. ma vysetri a uvidime. 😔

krakulka
13. máj 2009

Tak zase trosku spinim. 😕

och
13. máj 2009

dobre ranko zienky 😀 😀 😀 ste to tu vcera poriadne rozbehli 😀 😀 😀

vika rienok moc drzim palce 😉

krakul chyt mrchu a preplieskat 😀

okamzite si prosim tehu priznak 😠 nech viem ze je vsetko v poriadku 😀 odvsadial pocuvam ako baby prisli o miminka a zacinam saliet 😅

mayka
13. máj 2009

ahoj Ochina pipina, co stresujes? neboj vsetko ma svoj cas. 😠

och
13. máj 2009

mayka 😉
toto su otrasne dlhe tri tyzdne 😲 budem sediva do konca maja 😀

mayka
13. máj 2009

Moja otrasne bude cakanie v cakarni na utz. Hotove psycho. Ved uz mas tyzden za sebou tak kluuuuuuuuuuuuuuuud. Ale aspon uvidis mimina v plnej krase morskych konikov a nie len nejake bodecky v telke

krakulka
13. máj 2009

Och ako sa chyta mrcha? 😕 ale az pride poriadna, nech sa tesi. 😀 😀 😀

och
13. máj 2009

mayka 😀 😀 😀 v to dufam ze to budu take herecky z prirodovedeckeho dokumentu a morskych potvorach 😀 😀 😀

krakul mrcha sa chyta za pacesy 😀 😀 😀

baby surne potrebujem poradid dobry prostriedok proti mravcom 😲 😲 su v celom byte a nie a nie sa ich zbavit 😠 😠 ani macky uz nebavi ich chytat 😝

krakulka
13. máj 2009

Och, dobre vraj funge nakreslit ciaru nejakou kriedou speci na mravce. Ale nemam skusenosti. Raid je super,ale neviem, ci je to dobre, ked mas doma macky. 😉

sak nech pride, ju chytim a nepustim, potvoru jednu... 😠 😠 😠

och
13. máj 2009

do kelu su vsade tie mravce 😝 😝 😝 no budem musiet ist nieco pozriet do drogisky 😀 ved ja im dam sviniam malym 😀 😀 stary tvrdi ze sa prisli len schovat pred dazdom 😲 😀 😀 som kukala na neho ze ci mu nesvitori tak nahodou 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre