Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

callex
15. júl 2009

krakulka: hned som si myslela ze ten fostimon bude najdrahsi..na ten mi este nevedela cenu vlekarni...bezne ho nemavaju.
da sa to pichat striedavo do ramien a do brucha?
pozeram si na brucho a pride mi nepredsatvitelne si tam pichnut dobrovolne injekciu.je jedno kam?ci viac pod pupok?

mayka
15. júl 2009

callex podla mna jew lepsie pichat na jecno miesto a vraj do beuska je to najucinnejsie. A hlavne nevidno modrinky ak sa nahodou podaria
tie ihlicky su asi 1,5 cm kratke a tenulinke. To zvladnes aj sama.

labutienka
15. júl 2009

callex - nie je to nič strašné, ja som si všetky injekcie, čo boli do bruška pichala sama. to zvládneš. keď sme to zvládli my ostatné 😉 trošku strachy budú, to je jasné, ale zvykneš si. Prvú injekciu si nechaj pichnúť v GF a povedz sestričke, že si to budeš pichať sama, nech ti presne ukáže čo a ako 😉 držím palce 🙂

krakulka
15. júl 2009

Callex, mozno to vsetko vizera hrozostrasne, ale to je len fakt prvy dojem. Ja som si pri 2.IVF pichala naraz 3 druhy injekcii do brucha v priebehu 1/2 hodiny. Picha sa to okolo pupka. A ku koncu som uz namala ziadne volne miestecko. Ked som sa postazovala sestrickam, tam len povedali, ze to musim este par dni vydrzat, ze to za to stoji. A mali pravdu... My pre tie nase deticky spravime uplne vsetko, aj nemozne. 🙂 Ved oni nam to raz vratia. 😀

Mayi, dr. ma dovolenku, ak by to pokracovalo aj zajtra, tak skocim k druhemu, zatial sa to da. Snazim sa lezat cely cas. Pre istotu. 😉
Nad ranom som mala hrozny sen.Ale nebudem Vam ho opisovat. Radsej. ☹

mayka
15. júl 2009

callex ako vravi labutienka je to hracka a podla mna do ramena to asi bude viac boliet. do brucha to nebudes citit. Skus to pichat tam kde mas najviac tuku na pupku. Nie do svalu. Tie ihly su take tenulinke a kratke takze je to uplna pohodicka. ja by som si asi nedala pichnut od inych zo strachu. 😀
budes citit len to ked ti prepichne ihla kozu ale potom uz nie. Sksu si jemne s nechtami stisnut kozu na bruchu a je to presne ten isty pocit.

mayka
15. júl 2009

krakulka tak oddychuj ale ak to neprejde tak bezkaj k mudr.

krakulka
15. júl 2009

Rozkaz sefe. 😀 😀

callex
15. júl 2009

no teda tusim ste ma ukecali na to brucho.este ze vas mam. 🤐
len si to budem zrejme pichat skoro rano alebo neskoro vnoci takze neviem ktora sestricka by mi to ukazala v takom case. 🙂
poprosim normalnu u obvodaka nech mi to ukaze nanecisto.

som sa pobavila na tom ze mam pichat tam kde mam najviac tuku.tak to teda nebude problem kedze sa mi podarilo pribrat 6kg tento rok a ani neviem ako.konecne prve pozitivum mojej malej pneumaticky. 😀

krakulka
15. júl 2009

Callex, ja som pichala rano o 5,30 hod, nez som isla do prace. Prvu injekciu mi sice pichla sestricka rano okolo 7,45 h. v GF, ale potom uz to bolo pravidelne. Inak Fostimon a Pregnyl budes pichat do svalu. Fostimon mi pichal manzel do zadku, a tak sa tomu vzdy tesil. Chcel aj Decapeptyl do brucha, ale ked som ho videla ako isiel proti mne s injekciou, nedovolila som mu to... Bala som sa ho, ze mi to vrazi cele do brucha... 😀 😀 😀 😀

labutienka
15. júl 2009

krakulka aj u nás to tak bolo 😀 ale pri 2.ivf sme už všetko pichali sami od prvej po poslednú.

callex, tu sa pozri, je to síce gonal, ale ide o techniku pichania, decapeptyl máš už hotový. dobré je ho na pár minút, 1/4 hodinku, pred pichnutím vybrať z chladničky, potom menej štípe 😉

https://www.youtube.com/watch?v=fADyj_nLKqs
zukrik
15. júl 2009

Ahojte pipinečky 😀 😀
Včara som bola na poradni a lekárka mi povedala,že mám trošku skrátený krčok 😒
Mám viac oddychovať,ale inak krpci sa vrteli ako na disco 😀 😀
Jedno má 312g,18,4cm a druhé 301g,17,8cm.Boli hlavičkami uplne dolu a
pri sebe,dosť ma tlačia asi preto sa mi skracuje ten krčok.Budem viac odpočívať 🙂
Neviem ani pohlavie,ale 11.8 ideme do GF na 3D,tak sa opýtam.
Držím všetkým snažilkám a tehulkám silno silno palčeky.

mayka
15. júl 2009

zukricka, tak gratulujme. To je pekna vaha. a aj miery uplne idealne na to ze ich tam mas 2 ks.
A len pekne oddychuj aby sa ti krcok neskracoval.
zukrik kolko ti robili ten 3D utz prvykrat? teda ako dlho myslim a dali ti aj nejake videozaznamy atd?

zukrik
15. júl 2009

Ahoj Mayuška 🙂
Robil mi ho asi 20min. Máme tam asi 10 fotiek a 4 videá-asi 10sek.
Všetko mi nahral na cd a tak nám to dal 🙂

mayka
15. júl 2009

no to nie je fakt nic moc za tie peniazky. 😒 Som si myslela ze daju viac fotiek a dlhsie video za tie prachy. Asi si zistim v inom centre este moznosti.
Zukrik kde budes rodit?
Kocik uz vyberas?

mayka
15. júl 2009

Ale zasa je to o zazitku asi hlavne. Ja vezmem na to manzela. Vcera som sa na nom pobavila. Pozerali sme ten koncert pre Bozskeho Kaju a jemu normlane slzy vbehli do oci od dojatia. Stava sa mi z neho citlivka. Chlap ako hora jazdiaci na enduro motorke a schopny kazdej lumparny. Verim tomu ze si poplace aj ked sa nam dieta narodi. 😀

katherinesand
15. júl 2009

ahojte pipky. 🙂
mayka, zukrik zlaticka 🙂
chcem Vas len pozdravit, ze na vas stale myslim, aj ked sem uz moc nechodim.
aj chodim, obcas citam, len nepisem.
nejak som mala depky a bolo mi tazko sem pisat, tak som sa odmlcala.

mayka
15. júl 2009

katuska, ahoj srdiecko. Casto na teba myslim a myslela som si aj ze sem tam nas citate aj s ostatnymi a chapem ze kedze momentalne nestimulujete nemate ani chut pisat.
Uz je lepsie s tymi depkami? Som rada ze si sa ozvala. Stara partia tu chyba. 😉 My sme tu akosi ostali a je nam dobre v tejto teme. 😀 Aj ked sme vyssi level. Ale musi tu obcas niekto aj dobre naplut aby bolo o com. 😀

katherinesand
15. júl 2009

mayka 😀 😀
ved tie oplutia mi hlavne chybali. 😀
uz mi je lepsie teraz, lebo zase sa zacinam chystat na dalsie IVF.
bola som uz na konzultacii vo Ferticente, mam vypisanu ziadost, tak asi v sept. by sme na skocili znovu.
tak sa vytesujem. 🙂
este pred tym chceme ist k jednej pani bylinkarke do Vrboveho, lebo ze vraj dost vie pomoct a ked nie je k pocatiu, tak ti da bylinky na posilnenie maternice pred IVF.

a ty ak Mayka? ako znasas toeto horucavy? este robis?

sivusa
15. júl 2009

Ahoj Kati 🙂
No že sa aj ukážeš, aj keď ja už sem tiež moc nechodím...
Včera som založila novú tému Kamošky z GF, tam sme sa presunuli, keďže už do GF nechodíme a ani sa momentálne nechystáme na IVF, tak Ťa tam čakám 😉

pozdravujem Mayku, Zukríčku 🙂

larita112
15. júl 2009

ahojte babulky 😉 myslím na vás straaaaaašne moc 🙂 😉 tiež sem moc nechodím, ale občas nakuknem, aby som aspoň trošku vedela ako to s vami vyzerá 🙂 😀 a vidím, že skvelo 😉 cmuuuuk

slniecko01
15. júl 2009

Krakulka aj ja som mala taký výtok v tej dobe ako som mala mať mrchu.

Fuj dnes je ale horko, na nevydržanie 😝

mayka
15. júl 2009

kathy, budem moooc drzat palce. No aspon mala utecha ze si vy netehulky uzijete poriadne leto. Mne uz zacali puchnut nohy a opalovat sa mozem len spredu. 😀

sivuska takze mate novu temu? Tak zato sem uz nechodite . 😀 No ale hlavne nech sa vam dari a vyjde to v FC. Velmi vam to prajem vsetkym.
A len tak mimochodom sem tam vas pridem do kamosiek z GF pozriet a skontrolovat lebo v podstate ani ja uz do GF nechodim. 😀 A dufam ze kamoska som . 😉

laritka no gf malo asi vynimocne plodne obdobie lebo sme to tu akosi zamorili mi tehotne. 😀

chruminka
15. júl 2009

mayka presne ako pises aj mne sa zda ze tu sme si vsetky dako najviac sadli ,mozno nas spojila ta tuzba po babetkach a vsetky tie oracie okolo toho,navzajom sme sa podporovali a radili si.....babulky ja som taka rada ze som vas spoznala 🙂

mayka
16. júl 2009

Dobre ranko vsetkym pipinkam 😀

krakulka
16. júl 2009

Dobre ranko pipinky. Vcera som este trosicku spinila. K Dr. sa mi nechce, lebo tam neni. Je na dovolenke. Pride az ked mam ja kontrolu, 4.8. Tak som si povedala, ze ked sa to bude opakovat, tak pojdem k inemu. Zatial sa budem doma setrit.

Slniecko01 si ma potesila, ze si to mala aj ty. Aj si brala nejake lieky? Ja uzivam len kys. listovu.

katherinesand
16. júl 2009

ahojte kamosky z GF 😉 😉

sivuska, jasne ze pridem do novej temicky.

chruminka ahoj 😉 no co, krpci posluchaju? nekopu moc?

mayka, s tym opalovanim to mozes skusit aj tak, ze si vykopes jamu vo velkosti tvojho bruska 😉 a brusko si tam vlozis a mozes lezat na bruchu a opalovat si chrbat. 😀 😎

callex
16. júl 2009

ahojte babulky...

ked tu citam tie vase vyznania tak sa obcas citim ako votrelec ☹
dufam ze tu ostanete aby sme my nove mali skym zdielat svoje obavy,tuzby,pocity a ocakavania.
lebo inak neviem na koho obratit ..hladala som aj nejaku podobnu temu ale nenasla som a vy ste take dobre a mile a zlate ze vzdy poradite.

och
16. júl 2009

ahojte piskotky 😀 😀 😀

sa vsetky uspesne slnime co 😀 😀

callex neboj ty nic 😀 😀 po nas pridu urcite super babule a ty budes ta co bude radit 😀 😀 😀

inak s tym pichanim si nerob absolutne ziadne starosti 😉 😉 mne sa ruky triasli hrozitansky a zvladla som to 😀 😀 urcite pichaj do bruska, tam je tuk, tak na tri cm od pupka a sama budes prekvapena, ze to ani neboli ani nic a keby trosku stipkalo 😉 tak zvolni tempo s tlacenim toho piestu 😉 😉 ani nebudes vediet a ubehne to ako voda 😀 😀

kathy rada ta zase vidim 😀 😀

baby ja mam trojky kozy 😲 😀 😀 oooooo keby tak chceli u mna ostat uz navzdy 😀 😀 😀

callex
16. júl 2009

och dakujem za radu. 🙂

no ja rada poradim ale kto poradi mne? ☹ ked to tu vyzera ako rozluckova party.fnuk!!!!!!!!
kto ma opluje T virusikom?

labutienka
16. júl 2009

callex kľudne prídi do našej témičky kedykoľvek, my vždy poradíme 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
my sme tam všetky skončili na ivf a máme kopu skúseností a rady na rozdávanie 😀 takže fakt kedykoľvek 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre