Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

larita112
23. apr 2009

myslím, že misi mala teraz niekedy začať... snáď je všetko v poriadku a ozve sa nám
... aj loginka
tak tie lieky ešte o mesiac odlož a hotovo, nemusíš aspoň nad tým rozmýšľať.
A pekne som sa rozpísala, že? 😀

mayka
23. apr 2009

Ahojte pipnocky, ja som len teraz prisla domov lebo som bola s byvalou kolegynkou na veceri. Som si dala zasa rajcinkovu polievocku s tym tahavyyyyyyym syrom. Som sa narobila. To vam teda poviem. 😀

mayka
23. apr 2009

jo a aby som naaaaaahodou nezabudla.
Mam 4 nove fotky krpca. mame hlavu, telo, 2 ruky a dve nohy a este trochu chvostik. A predastavte si ono sa to uz hybe a zamavalo mi to rukami. Neuveritlene. Normalne som si zaplakala na utz A mudr. ze len si poplacte. 😀
No hotova som z toho ako sa krpec za tyzden zmenil. Normalne sa tocil a maval rucickami. Meriame 2.6 cm

mayka
23. apr 2009

Mudr. povedal ze zatial je vsetko ok. A mam uz tehu knizku. Tak ju idem studovat. Strasne som stastna prestastna. Moc vam prajem aby ste coskoro zazili tento pocit.

mayka
23. apr 2009

No idem este trosku poupratovat, lebo zajtra po praci pridu koelgyne a mam tu binec - no hroznyyyyy. 😠

katarinka77
autor
23. apr 2009

Jéééj, Mayka! Aj ja by som si poplakala 😉 . Takže si dostala povinnú literatúru 😀 ? A pridaj nové fotečky do albumíku 😉 . Už sa na ne tešíme 🙂 !

mayka
23. apr 2009

ahoj Katka,
pridam fotky, ale zajtra aby boli dobre vidiet. Nie vsetky su take jasne. Ale hlavne ze to vidim ja. Su uz vidiet rucicky a trosku nozicky. Vies ako maval tymi rucickami. najprv nic tak som sa spytala ze " zije?" A Mudr. ze pockajte stuchneme do neho. Stuchol a ono to zacalo sa krutit a mavat. 😀 Nenormalny pocit. Fakticky som to musela rodzychavat. Som si spomenula aj na rodicov. 😢

mayka
23. apr 2009

Inak baby,. posunul mi termin na 1. 12. a ja som sa narodila 2.12. ja si vlastne dam darcek k narodeninam. 😉

zukrik
23. apr 2009

Mayuška,to je super 😀
Velmi sa tešakujem s tebou.
Budeš mať ozaj krásny darček k narodeninám 🙂
Ahoj Katarínka 😀

zukrik
23. apr 2009

Mayka,to ti robili aj ten skryning?

katarinka77
autor
23. apr 2009

Ahoj Zukrík 🙂 !
Mayka, to bude naozaj krásny darček k narodeninám! A k Mikulášovi! A aj k Vianociam! Tak ako si aj Ty bola pre Tvojich rodičov 🙂 ... Neboj, oni sú šťastní v nebíčku a vidia, že i Ty si šťastná 😉 !

sivusa
23. apr 2009

Mayka veľmi sa teším,že je všetko v poriadku
tak krásne si to opísala, muselo to byť úžasné vidieť drobca, som zvedavá na fotečku
bola by to sranda keby ti to vyšlo na Tvoje narodky 🙂

mayka
23. apr 2009

babulky dakujem. 😉

larita112
23. apr 2009

mayka, naozaj si to tak nádherne popísala, že až mne slzičky padajú 🙂 tešíkujem sa s tebou cmuky

mayka
23. apr 2009

idem si pospinkat. zajtra mam tazky den v praci. Tak dobru noc pipinky.

mayka
23. apr 2009

lari, vdaka. moc vam to vsetkym prajem. A hlavne coskoro. uz idem spat. papa zajtra

katarinka77
autor
23. apr 2009

Dobrú nocku, MAYKA + mayka(o) 😉 !

katarinka77
autor
23. apr 2009

Idem aj ja, dobrú nocku 😉 !

mima11
23. apr 2009

Ahojte pipinky!

Práve som sa dostala k PC a čítam toľko pozitívnych a krásnych správ!!!

Zukríček, veľmi gratulujem k drobčekom a Mayuška, tebe tiež, že je drobec v poriadku a už je taký veľký! Tak si to užívajte! A nech ide všetko tak ako má až do pôrodu a nech sú drobci zdravučkí!

Och, Kacarinka, tak dúfam, že prevezmete štafetu po Mayke a Zukríčkovi a budete tehotné a bude to s tou tehu-štafetou pokračovať!

Dobrú nocku!!!

vika34
23. apr 2009

ahojte zdravím
zukrík ,mayka gratulujem
a dúfam,že aj my ostatné ,budeme pociťovať to isté ked budeme konečne tehulky však laritka ,sivuška ,kataRINKA A INé,pá dobrú noc

och
24. apr 2009

dobre ranko 😀 😀

mayka ty jedna 😀

placem tu ako male decko ani jest nemozen

sivusa
24. apr 2009

Dobré ránko 🙂
Ahoj Lindi.
Už je z Teba zodpovedná mamina? 😀 žiadna cigaretka, vínečko... 😀

och
24. apr 2009

sivusa 😉 no urcite 😀
doktorka povedala ze mam zit dalej akurat nemam ist do bazena a jazdit na koni 😀 😀

ja nikdy nebudem zodpovedna 😀 😀 😀

katherinesand
24. apr 2009

ahojte krasky 🙂

mayka, zlatik, tak si ma dojala. 😔 velmi ti to prajem, musi to byt ten najkrajsi pocit na svete.
uz sa tesim na fotecky. 😵

och, nemas jazdit len na koni alebo jazdit vobec??? 😀

sivuska, no ja by som jej trosku vinka obcas dopriala, to neuskodi, len tie dymiace palicky by som jej zakazala.
😀

corinne
24. apr 2009

Ahojte,mate tu mizernu dochadzku 😀 Uz ste zacitili vikend,tak ste sa stiahli co ? ?.U mna predpokladana OPU asi v stredu alebo v sobotu 🙂 ,ale do stredy este daleko,este si zapicham 😀 (samozrejme Merional),uz to chcem mat z krku 🙂 Kolko dni pred OPU sa picha Pregnyl?

corinne
24. apr 2009

Dobru chut 🙂 A na pravo mam 4-5 folikulov 10-13mm,a v lavo 2 drobne 😒

katherinesand
24. apr 2009

ahoj corinne 😉
asi mas pravdu s tym vikendom. alebo este baby finisuju v praci, aby vsetko dokoncili. 😉
a och je asi na slniecku ako ju poznam. 😎

pregnyl sa picha 2 dni pred OPU. takze ak bude OPU v stredu, pregnyl pichnes v pondelok vecer. 😉
neboj, ani sa nenazdas a bude to tu.

mayka
24. apr 2009

Corinne, neboj do OPU mas daleko a foliky este dorastuuuuu. Budem drzat palcaky.

Kathy 😉 Ja si na to este teraz spomeniem a mama slzy na krajicku. Kamoske ked som to hovorila do telefonu tak sa rozplakala. Sa tesila z toho tiez.
Zajtra nahodim fotecky. Dnes uz asi nestihnem lebo mi pride navsteva domov - byvale kolegynky.

katherinesand
24. apr 2009

mayka, viem si to predstavit 🙂
uz sa tesim na tie fotky.

tak si to uzi s kolegynkami byvalymi 😉 aj nieco pripravujes? nejaky dobry kolacik?

vika34
24. apr 2009

ahojte,dnes som nakukla trochu skôr/kolegyňu som vyhodila z fleku/
sivuška ako?si v práci

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre