Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katherinesand
4. máj 2009

ahojte pipky 🙂

och, ja som na teba myslela cely vikend, a kedze som nemala vobec cas nakuknut, dnes som si isla nohy dolamat, aby som si precitala, ze ci si testla. velmiiiiii sa s tebou tesim a drzim palceky. 😵
ale uz je to jasne. a budu to asi dvojky 😉

mayka, zukrik, sivuska 🙂

krakulka
4. máj 2009

ahojte, gratulujem k pozitivnym testikom. ja hlasim, ze pichanie zvladam, sice to trosku stipe, ale da sa to vydrzat. 😀

sylvyka
4. máj 2009

zdravim pipinky 🙂 krakulka no vidis si sikovna drzim ti palceky 😀

sivusa
4. máj 2009

Ahoj Kati 🙂
Ešte sa učíš na skúšky?

Krakulka a čo vlastne picháš?

katherinesand
4. máj 2009

sivuska, ucim aj neucim. no mala by som sa, ale uz sa mi nechce. este mam dve skusky, tak to musim nejak prekonat. 😉
a ty co nove?
ja mam zase obdobie nesnazenia, lebo sa neviem zbavit toho mojho vytoku, vaginalne kremy nezabrali, tak uz beriem nejake lieky a je mi z nich fajne zle. 😖 ale uz to vyzera, ze je to na ustupe, tak dufam, ze coskoro na to skocime. 😀

sivusa
4. máj 2009

Kati my snažilkovanie tiež v poslednej dobe nejak zanedbávame 😅
v piatok sme mali výročie svadby a dopadlo to tak,že sme sa dobre pohádali a bolo po romantike...

katherinesand
4. máj 2009

joj, to mi je luto ☹
ale to tak vacsinou skonci, ked clovek caka romantiku. 😀 ved ti to dufam tvoj muzicek vynahradi inokedy 😀

sivusa
4. máj 2009

romanticky to začalo, boli sme v meste na večeru, potom sme išli do Auparku, tam sme sa za niečo chytili, už ani neviem za čo, no a domov už sme išli pohádaní 😅
ale v sobotu sme si to pekne vysvetlili a už je zase pohoda 🙂

katherinesand
4. máj 2009

sivuska, ved vy ste presne ako ja s mojim muzom 😀
aj ked teraz sme sa uz dobre dlho nepohadali, no myslim poriadne, nepocitam nejake male natahovacky a pod. 😀
ale to je asi ticho pred burkou. dufam, ze to nevybuchne na dovolenke. 😀 aj to sa stava. 😉

och
4. máj 2009

no co bosorky 😀 😀 😀

sivusa nehadaj sa so starkym 😝 ale zase niekedy vypustit paru 😉 to nie je zle 😀

my sa vzdy pohadame najviac na dovolenke 😀 😀 taky relax pred oddychom 😀 😀

corinne
4. máj 2009

Ahoj pipiny.Tak a je to! 😀 Mam 2 drobcekov a za 14 dni na krv,ale pojdem az 16 den lebo sme odcestovany s manzelom.Mala som kvalitu 1 a 2 ,a pokial som dobre rozumela tak boli 4 bunkove(vkladali mi po 48h)mozno kecam 😕 Nepoznate niejake stranky kde su popisane stadia oplodnenia?

och
4. máj 2009

corine 😀 😀 😀 tot parada 😀 😀 tak si poriadne uzi tu odcestovanost mozno je tvoja posledna 😀 😀 😀
neviem ti povedatl, mi sme mali predlzenu kultivaciu a tamagociovia mali cca sto buniek 😀 😀

mayka
4. máj 2009

och si nervozna? Ja som za teba na to hcg som nehorazne zvedava. To busdu dvojky podla toho testu. ja som mala uplne slabunke ciarky. A ty no neviem ci si ich tam nezvyraznila cervenou fixkou. 😀

Corinne tehulka vitaj v klube. Nohy hore a oddychovat. sup sup.
corinne ja mam doma v pc ulozenu tu stranku medzi oblubenymi . Vecer ti sem supnem link. Mozes sledovat co mimina akurat robia a ako rastu. 😉

mayka
4. máj 2009

Och dufam ze budes tam volat medzi prvymi. Ja nemam cas do veceraaaaaaaaaaaaaa. 😀

kacarina
4. máj 2009

Corinne blahozelam a drzim palce!
Sivus, dakujem 😉
Pozdravujem ostatne pipinky 🙂 Co nove?????

Ja som sa az teraz dostala ku konovi, sme dnes rano cestovali 2,5 hod. do BA, inokedy to mame 45 minut 😖 😠 Krv mi este zobrali, ale musela som si to sama zaniest do Ruzinova do nemocnice do labaku, tak dufam, ze vysledok bude a nezabudnu na mna ... ale rano som este testla a ciarka bola silnejsiaaaa 😅

och
4. máj 2009

mayka neviem ci mam hned volat 😀 😀 😀 😀 ved urcite bude aj tak este obsadene 😀 😀 😀

musim najst tu tabulku niekde ze co je normal 😀 😀 neee ze trhnem rekord 😀 😀 😀 😀

mayka
4. máj 2009

och okamzite volaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😠

mayka
4. máj 2009

vies ze tehotne zeny treba setrit a nerozculovat, tak volaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj. 😀

mayka
4. máj 2009

ja som volala hned o druhwej a zdvihli a bola som urcite prvaaaaa.

och
4. máj 2009

ok ok uz idem 😀 nekuknes mi niekde v historii tie hodnoty ake maju byt? 😀 😀 😀

mayka
4. máj 2009

boze zenskaaaaaaaaa

och
4. máj 2009

dakujeeeeeeeeeeem 😀

och
4. máj 2009

obsadene 😝 som ti hovorila 😀

mayka
4. máj 2009

mam to doma ako oblubenu stranku.

http://www.emimino.cz/pages/story/1140

mayka
4. máj 2009

natahujes to jak to... 🙂

och
4. máj 2009

sieť preťažená 😲 😀 😀 😀

dakujem 😉 nerobim to naschval neboj sa 😀 😀 😀

mayka
4. máj 2009

mozem zavolat miesto teba? 😀

sylvyka
4. máj 2009

jaaj och akoze to trva ja som sa dovolala raz az o 14:45 😉
majka ako ?

mayka
4. máj 2009

sylvyka,
okrem toho ze som na porazku z Och. tak som inak v pohode. 😝

Sylvyka co , Uz 14 tt. wau. To leti

corinne
4. máj 2009

Bambulky dakujem,este cakam vysledok od och,a idem sa natiahnut 🙂 Tu je zamracene,mozno aj sprchne,tak si zdriemnem,po Utrogestane spinkam povinne po 2 h.Baby jak ma bolia kozy 😕 waw 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre