Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alibabaa
28. sep 2011

@mariankach som ti hovorila ze to chce len cas. drzim palceky aby sa to vsetko urovnalo fakt... 🙂

alibabaa
28. sep 2011

@katka.gzd kolko si platila za luveris?

alibabaa
28. sep 2011

@lucy1311 aky caj? daj do IP meno adresu cislo... 🙂 🙂

katka.gzd
28. sep 2011

@alibabaa fuha, to si nespominam, pozriem doma na uctenku ak ju este najdem...nejak som tie sumy neriesila, brala som to tak ze to vybrat treba a basta....

alibabaa
28. sep 2011

@katka.gzd ok, lebo mne na tom recepte vyskrtol poistovnu.. kazdy stoji 33 € a to je rozdiel oproti doplatku s poistovnou.. ☹

katka.gzd
28. sep 2011

@alibabaa no tak na to sa kuknem teda....

mariankach
28. sep 2011

@alibabaa s tou kamoskou bude podla mna fajn, aj ja som mala "stavy" minuly rok, ale neriesila som to nadavanim na svet... ja som take slunko. Donutila som sa ist na vodne dielo, zabehat si, dokonca si pamatam raz, vo februari, bolo -5°C, ja bucala a bezala svojich 10 a do toho zacal slahat ladovy dazd. Ale pomohlo, ked som sadla do auta, depka bola het a ja som si povedala, ze na to s.... Teraz mam trosku peripetie v praci, uz to zacina byt huste, lebo nevladzem tak obehavat vsetko rychlostou blesku 😀. Ale tak opakujem si 27.novembeeerrrrrrrrrrrrrr.......to idem na MD. Ale tak mozno budem chodit do robotarne este makat, bubak je dost treba 😎.

lucy1311
29. sep 2011

baby drzte palce, 14,00 vysledok ... bojim bojim ☹

alibabaa
29. sep 2011

@lucy1311 drzim silno 🙂

zuzancek22
29. sep 2011

@lucy1311 moc ti prajem aby bol výsledok pozitívny.

tinasc
29. sep 2011

@lucy1311 držím palce 🙂

lucy1311
29. sep 2011

uz odpocitavam do 14,00 ... jaj uz nech to viem 😕

slniecko137
29. sep 2011

@lucy1311 zavolaj tam 13.57 to som sa tam vždy hned dovolala, lebo všetky čakajú na 14.00 a potom sa tam ťažko da dovolať... držím palce nech povedia tu najlepšiu spávu

erinka123
29. sep 2011

Ahojte pipiny 🙂 veľmi rada by som sa k vam pripojila 😉 Ja idem na IVF prvý krát.Chodím k Mudr.Harbulákovi teraz mam prisť až na krv.Mam z toho taký gulaš i ked som si prečitala veľa prispevkov.Čakam na schvalenie od poisťovne tak uvidime čo dalej.Ešte čakam na vysledky z cytologie kedže som pozit. hpv a mam trombofíliu,ja dufam že to dobre dopadne...musí to dobre dopadnúť.Vam kočky držim palčeky 😉

katka159
29. sep 2011

baby prosím vás tento mesiac mam isť na IVF a chcem sa spýtať mame doma kocúra malého nebude to nejako vadiť?.. 😒

lucy1311
29. sep 2011

takze nic ... je negativne a tak som dufala ☹ ... v oktobri znova cely kolotoc a najhorsie je, ze stimulujem clostilom no a to mozem ist asi len 3-4 na to, lebo si znicim celkom vajecniky ... ach jo ☹

nelly3
29. sep 2011

@lucy1311
to je mi luto, pri IUI je myslim len 10% uspesnost, nie som si presne ista, treba len verit, ze sa to nabuduce podari, teraz je to cerstve bolestive, ale to casom prejde, viem o com pisem 😉

slniecko137
29. sep 2011

@lucy1311 to ma veľmi mrzí že to takto dopadlo. Držím palce aby ten další pokus bol úspešný

lucy1311
29. sep 2011

dakujem baby ... ze vraj kazdou inseminaciou sa sanca zvysuje, je to pravda?

alibabaa
29. sep 2011

@lucy1311 no tak to neviem, ja som pocula, ze je to jedno kolko ich absolvujes, vzdy je 10% sanca...

lucy1311
29. sep 2011

@alibabaa no super :(
aha co som nasla ako surfujem, kalkulacka na vypocet aku sancu mas pri IVF a mne vyslo ze 30,8% to je teda "uspech" http://www.ivfpredict.com

tinasc
29. sep 2011

baby, ktoré ste prešli ivf, brali ste niektorá popri tom aj prednison? koľko sa musí brať? a je to naozaj také svinstvo, ako sa o ňom hovorí?

tinasc
29. sep 2011

@lucy1311 mne tiež vyšlo 30%... no pekné... mám to brať vážne? 🙂

alibabaa
29. sep 2011

@lucy1311 mne 36,6 .. zaujimava kalkulacka 🙂

silviami
29. sep 2011

@tinasc je to svinstvo, ale závisí od diagnózy, ak máš imunitu na spermie, tak sa bez toho nedá, mne dr odporučila, že ak nevyjde 2 IVF , tak potom vyšetriť imunitu a prípadne nasadiť prendison, v žiadnom prípade nedávať naslepo ako poistku

silviami
29. sep 2011

@lucy1311 mne vyšlo len 25%, neviem, či sa mám tešiť alebo smútiť

tinasc
29. sep 2011

@silviami áno vyšla som pozitívne na spermie, takže pri stimulke budem musieť ho brať, len neviem ako dlho a či nebodaj počas prípadného tehu, lebo moja mama ho brala a hovorí, že je to riadne svinstvo a má hrozné vedľajšie účinky...

lucy1311
29. sep 2011

@tinasc ja ti neviem :D ... prave som si precitala toto http://www.emimino.cz/poradny/hodnota-hcg-po-cl... ... zvysuje sa riziko rakoviny, 3x som clostil uz brala pred 1,5 rokom, teraz som mesiac brala tu vyssiu davku ... a teraz idem na dalsiu takze ja uz neviem, co robit ...

alibabaa
29. sep 2011

@lucy1311 tak sa skus o tom zmienit v centre.. ze ci je to bezpecne takto brat... a ze si ho uz uzivala...

tinasc
29. sep 2011

@lucy1311 tak sú to hormóny, všetko to nepriaznivo pôsobí, hlavne ak je to dlhodobo... ale čo už narobíme, keď chceme mimi... preto som sa aj preto rozhodla posunúť stimulku, aby si telo riadne oddýchlo od hormónov...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre