Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katka159
28. okt 2011

@nr_martinka a to je ako možne že ti robili 3 testy nám robia len 2 a aj dneska bol pozitívny tak som štastná... 🙂

nr_martinka
28. okt 2011

@katka159 nizke hodnoty hcg cakali ci sa rozbehne alebo nie

katka159
29. okt 2011

@nr_martinka aha tak to som nevedela...to muselo byť hrozne ked ti povedali že ano a potom že ič s toho nieje...

alibabaa
31. okt 2011

@ada06 ako si dopadla?

misi76
2. nov 2011

Pipinky čo je s vami, nič nového?

alibabaa
2. nov 2011

@misi76 vidis? skapal tu pes.. no ja som dnes bola na 3 kontrole. a dr. povedal, ze uz len 2-3 dni pichat a hotovo.. sak uz by bolo na case .. uz 17 den picham a uz ma to docela nembavi.. uz nech je 14,00 a povedia ze co dalej,... ach jo.. a ty ako sa citis?? co mas noveho?

misi76
2. nov 2011

@alibabaa vydrž ubehne to veľmi rýchlo a tehotenstvo tiež. Ja som pichala tiež dosť dlho, posledný odber bol tuším na 19DC.
Mne všetko prešlo rýchlo, len teraz som už nedočkavá a čakám kedy sa rosypem, ale ešte chcem vydržať. Už je to dosť veľká záťaž na mňa, bolia kĺby, zle sa spí, opúchajú ruky, lebo si na nich ležím, žalúdok mám s min. obsahom lebo tlačia, no ale tešíme sa pri každom kopnutí.
Prajem nech ti všetko dobre dopadne.

danka483
2. nov 2011

@misi76 zlatúšik a kedy nastúpiš do tej nemocnice čo si spomínala? Či?

pici
2. nov 2011

@misi76 ja nemam nove nic. mam za sebou hemato , tak teraz oddychujem... kym budu vysledky.. cize vklad vidim naskor v januari... lebo sa to tam nejako prelina s menzesom.. takze nemam ziadne novinky...
@alibabaa jupiky... tak coskor mas opu a urodicku. ale to ubehlo.. ci ani nie?

ada06
2. nov 2011

@alibabaa ahoj,v pondelok som si robila test a bol negatívny.Volám doktorke a objednám sa na HSG a vypíšem papiere na poisťovňu.Dúfam že to schvália do konca roka.

misi76
2. nov 2011

@danka483 idem v piatok do poradne, tak sa spýtam dokyho, ale predpokladám, že začiatkom 12/11, ešte by som tento mesiac chcela zostať doma

@pici len pekne oddychuj, som zvedavá ako ti výsledky dopadnú

pici
2. nov 2011

@misi76 aj ja som velmi. mozno nic nenajdu. ale aspon sa to vyluci. no nie? a tvoji drobci nech este pekne vydrzia.. este maju cas

danka483
2. nov 2011

@misi76 dávaj na drobčeky pozor a daj potom vedieť čo ti povie doky hlavne oddychuj, ja som už dohodnutá aj na ten kurz.

alibabaa
2. nov 2011

@pici joj ja si skor myslim ze to trva uz vecnost.. dnes uz picham 17den a to som si myslela ze najviac 14 dni to bude.. ☹ ale urodicka stoji za to.. mam 11 folikov, co sa velmi tesim.. 🙂 uz len aby boli vsetky plne vajicok .. ale ja pozitivne myslim, takze budu. a basta 😀

@misi76 jejej... tak sa drz este v celku 🙂

pici
2. nov 2011

@alibabaa jasne ze budu. kazda pichame inak :D nevadi ze pichas dlhsie. ide o vajinka.. aby boli dobre...

katka.gzd
2. nov 2011

@alibabaa pomaly dalej zajdes ;) radsej takto ako ako ja uz na 12ty den koniec a hyperstimulak jak svina ;) dobre bude neboj

alibabaa
2. nov 2011

@katka.gzd ach jo. ked si pomyslim na teba, tak jasne, lepsie ako OHSS.. a tebe vychadza priblizne na ktory den vklad?

katka.gzd
2. nov 2011

@alibabaa este neviem, zajtra rano idem na kontrolu aby kukli ci mi sliznica narastla dostatocne vysoko...no a buduci tyzden podla toho....moj hruby odhad je utorok, streda...rada by som predlzenu kultivaciu...uvidim co zajtra povedia...urcite sa pridem pochvalit....dufam ze mi tu PK odobria...(btw ja som mal na kazdej strane 20folikov takze fakt bud happy ze ta hentak pekne akuratne nastimulovali...mna este aj varovali ze ta kvantita moze vyhrat nad kvalitou, preto aj chcem PK...mam z toho trosku stres)

alibabaa
2. nov 2011

@katka.gzd fuha na kazdej strane 20 a to nakoniec ostalo tych 13? no tak to je fakt rozdiel.. uvidim ako dopadnem, teraz uz len cakat aby vo vacsine boli dobre vajicka.. 😕

katka.gzd
2. nov 2011

@alibabaa neboj, budu....z tovojich 17tich v pohode moze byt 17 vajicok...a z toho 15 zrelych tym ze ides pekne pomalsie tak budu mat cas podozrievat skoro vsetky....(ja som mala z tych cca 40 folikov 19 vajicok a z nich 13 zrelych, ale to vsetko preto ze osm bola jak chemicka tovaren a z tych 40 folikov len polovica mala dostatocnu velkost atd...) hlvane ziadne stresy, ides na to pekne postupne a vsetko dobre dopadne 😉

alibabaa
2. nov 2011

@katka.gzd 11 . ale to uz nehra velku rolu 😉 v piatok dalsia kontrola. no dufam, ze uz poslednaaaaaa 🙂

katka.gzd
2. nov 2011

@alibabaa prepac, nejak som to prehliadla... urcite uz posledna...zas neni mozne aby ta tolko stimulovali...a nakoniec este budete mat viac kvalitnych embrijok jak my... 😉 vobec by ma to neprekvapilo... a dolezite je na koniec stejne len to jedno ;)

annamary27
2. nov 2011

@alibabaa vydrž brťko vydrž 😵 😵 aj ja som pichávala 19inj dipherelinu,takže sa už blížiš ku koncu 😀 želám peknú a kvalitnú úrodičku 😉

dadaba
2. nov 2011

ahoj dievcata...neviete mi poradit???' 29.10 som mala dostat menstruaciu a mala som druhy den zacat pichat pred ivf...brala som aj duphaston...po nom som dostala vzdy a tento krat ako naschval nic...este cakam ci nepridu, neviem ako mam pokracovat ci sa objednat ku dr, Drabekovi...robila som si aj test dnes a nic...pomooooooooooooooooooooooooooc neviem co mam robit!!!!

misi76
2. nov 2011

@dadaba neboj nestresuj, ak nepríde do 7 dní volaj dokymu a oni ti povedia ako ďalej. Ja som 1.IVF prešla bez mrchy, tiež som ju nedostala, tak som po 14 inj. decapeptylu išla na krv a sono a začala som stimulovať s hormónmi.

annamary27
2. nov 2011

@dadaba mne pri prvom ivf meškala ms 3dni a pri druhom týžden,ale keby ti to meškalo dlhšie určite volaj centrum,že čo máš robiť dalej.

dadaba
2. nov 2011

@misi76
@annamary27 Dakujem ste ma potesili...uz stresujem,,, 🙂

babulka555
3. nov 2011

caute pipinky,
ktora sa chystate v najblizsich dnoch na punkciu? ja uz mam brucho ako sitko 😀, snad to bude uz cez vikend alebo v pondelok 😎

mariankach
3. nov 2011

@alibabaa ahooj, dlho sme nekvakorili, ako sa mavas? Pozeram, ze si nejaka skapratena 🙂. Nevesaj hlavu, dobre bude, len vydrz. Ja drzim este tak mesiac v robotarni 😀 a potom podla moznosti, ale hrozne to tu mam rada, tak sa mi tazko bude odchadzat. Nastastie kolegynka je uzasna, ale dost citim, ze na jednu osobku je toho strasne vela. A mame kraasne slniecko 😎, treba si uzit nadherne dni, tento rok je nejaky zazracny, klop-klop, ziadne pluste, ani depky.

alibabaa
3. nov 2011

AHOJTE KOCKY, nema nahodou niektora z vas doma 2x luveris? dost mi to suri, chyba mi od zajtra ☹
nepoznate niekoho kto ma aspon jednu krabicku? Bola by som velmi velmi vdacna. DAKUJEM 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre