Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
7. nov 2011

@misi76 to je este skoro nie?

misi76
7. nov 2011

@pici dvojky sa rodia 3-4 týždne skôr lebo už nemajú toľko miestečka v brušku

nalada
7. nov 2011

@elise držím palčeky!!!!

pici
7. nov 2011

@misi76 ahaaaaaaaaaaaaa to ma nenapadlo ja ze ako klasicky cisarsky... ci normlane pojdes?

misi76
7. nov 2011

@pici no drobci sú obaja otočení dolu hlavičkami, tak by som bola rada išla normálne, ale uvidím, čo na to doktori v nemocnici

alibabaa
7. nov 2011

katka.gzd tak sa veru minieme. mam vajicok oplodnenych a dala som ich na PK. tak idem az v piatok. budem ti v stredu drzat palceky nech vsetko dobre dopadne 🙂

tinasc
7. nov 2011

@och ja idem v januári tiež na nový cyklus ivf... tiež nám to nevyšlo, ani mrazákov nemáme...

krpcek2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
och
7. nov 2011

@tinasc jéééj ďalšia parťáčka 😀 😀 no ja uvidím, ako si s tým poisťovňa švihne 😉 ale tak dúfam, že ten február, marec najneskôr 😉

tinasc
7. nov 2011

@och no mne to vyjde tak na polku januára, ja už síce žiadosť mám, ale som to odložila... však mám všeobecnú tak mám čas.... 😉

och
7. nov 2011

@tinasc no ja idem len na konzultáciu o dva týždne, ozaj to idem úplne od znovu ako aj so všetkými vyšetreniami, hormonálnym profilom atď atď? inak koľko to trvá vo všeobecnej? ja som mala predtým spoločnú a to bola rýchlovka tuším do 4 týždňov prišiel papier 😉

tinasc
7. nov 2011

@och neviem, ja asi nebudem absolvovať znovu horm. profil, len mi robili vyšetrenia po MA... no a cyklus klasicky stimulka, kontroly... mne schválili za niečo vyše mesiaca...a platí tuším rok... mne schválili v auguste...

och
7. nov 2011

@tinasc no veď uvidím čo povie Stenová ale určite sa, počas čakania na žiadosť, objednám k svojmu dr. nech mi spraví kompletku aj s profilom, keďže mi stále vyteká kolostrum a to už skoro rok nekojím, tak či aj tam nebude pes zakopaný 😉

alibabaa
7. nov 2011

@katka.gzd tak sa veru minieme. mam vajicok oplodnenych a dala som ich na PK. tak idem az v piatok. budem ti v stredu drzat palceky nech vsetko dobre dopadne
zabudla som dat hore zavinac... 😅

katka.gzd
8. nov 2011

@alibabaa ahoj, tak sa pochval kolko toho mate a ako sa citis? a mudro ze ste dali PK...to je rozumne a ked mate na to pocty tak super...

alibabaa
8. nov 2011

@katka.gzd bolo ich 6. tak dufam, ze som neurobila hlupost...

katka.gzd
8. nov 2011

@alibabaa no ja ti to poviem takto....keby si si nedala PK a nahodouby to nevyslo tak by si si buchala hlavu o stenu, ze ste ju nedali a nezvysili si tym sance na uspech na prvy krat....takto je sice mozne ze vam nezostane nic na mrazenie, ale aspon budes vediet ze si urobila vsetko pre to aby to vyslo hned na prvy krat....zrovna vcera som studovala nejaku mudru stranku kde statistiky teda jednoznacne hovorili v prospech PK...radsej si zvysit sance na uspech na prvy krat ako mat z jedneho IVFka 3 neuspesne pokusy kvoli nespravnemu vyberu pri kratkej kultivacii nie?

misi76
8. nov 2011

@katka.gzd
@alibabaa vždy si dajte poradiť od embryologičky, nám napr. neodporučila PK a pozrite čo pred sebou nosím. A pritom by mohli na tom zarobiť.
Verím, že vám to všetkých vyjde, držím palčeky. 😉

utte
8. nov 2011

Ahojte! je tu, prosim, niekto, kto v GF absolvoval mesa/tese?

alibabaa
8. nov 2011

@misi76 ja som si prave nou dala poradit.. povedala, ze by to na mojom mieste urobila. tak som posluchla.. preto dufam, ze dobre.. 🙂

tinasc
8. nov 2011

@misi76
@katka.gzd ja som mala v máji 9 vajíčok a embryologička mi PK neodporučila... a otehotnela som... a za dva dni od opu bol vklad... možno keby sme mali na PK tak by nám asi ani na vklad nezostalo...

tinasc
8. nov 2011

@alibabaa určite bude dobre... embryologička vie, čo robí 🙂

katka.gzd
8. nov 2011

@alibabaa @tinasc @misi76 http://www.gyne.cz/clanky/2001/401cl1.htm
ja sa rada rozhodujem informovane a nie len na zaklade toho co mi niekto povie....a bohuzial mam blbu skusenost s lekarmi ked ide o peniaze...takze citam a studujem co sa da

katka.gzd
8. nov 2011
lubkaeck
8. nov 2011

ahojte nerada Vam skacem do temy len sa chcem opytat ci niekto nevie aky je postup keby som chcela ist znovu na KET - prvy nam vysiel, tak ze pre surodenca by sme sli 😅
Dakujem

alibabaa
8. nov 2011

@tinasc ty si mala 9 vajicok a bola si len na jednom vklade? ci to sa mylim? to ti zostali len 2?
ja som teraz v tychto dnoch strasny posero. bojim sa aby nieco zostalo na vklad a pritom tu pisem, ze sa uchytia aspon 4 ked nie 6... ale ten strach mi nikto nevezme.. ten je v mojej hlave a to je najhorsie.. tak si aspon hovorim, ze to bude v poriadku a vy baby z MK ma drzite nad vodou...

alibabaa
8. nov 2011

@lubkaeck myslim ze si musis dohodnut konzultaciu v centre a tam ti povedia co dalej 🙂

lubkaeck
8. nov 2011

@alibabaa to mi doslo, ale kedze som z NR tak som chcela vediet,ze kolko to asi trva a tak, lebo mam maleho krpca,tak sa musim dajako prisposobit a najma rozhodnut ze ci a akedy do toho ideme znovu 😅

alibabaa
8. nov 2011

@katka.gzd
@tinasc
baby mozem sa spytat,.. vcera som bola u toho drabeka, ze slabo krvacam... povedal, ze je to stara krv a ze nemusim mat strach, ale keby bolo krvacanie silnejsie mam prist...
lenze ja sice silno nekrvacam ale stale si nachadzam na intimke krv..tak malicko, ale neda sa prehliadnut... mam zasa volat? nechcem byt pokakana zo vsetkeho .. myslite ze to moze byt?? je to normalne??

alibabaa
8. nov 2011

@lubkaeck 😅 tak to neviem 😅 este som na ket nebola. chystam sa v piatok na 1 et 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre