Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
26. sep 2012

@katka.gzd a ktory DC si? väcsinou vkladaju tak medzi 16.-18DC a vykony robia aj cez vikend

katka.gzd
26. sep 2012

@gelinka75 v piatok budem 12 DC a chceme predlzenu kultivaciu cize 5 dni, takze optimalne by bolo ich rozmrazit v sobotu alebo v nedelu podla sliznice a robit vklad pocas tyzdna....dufam, ze tak to aj bude...minule so sliznicou problem nebol, ta mi rastie ukazkovo...uz sa neviem dockat...

gelinka75
26. sep 2012

no to treba povedat na kontrole, ze chces PK tak ti nastavia vklad

ivka3901
26. sep 2012

@pancuska tak držím palčeky určite to vyjde 🙂

ivka3901
26. sep 2012

@jomini nie moja nemám už všetko som vrátila im 🙂

jomini
26. sep 2012

@ivka3901 dakujem, dufam ze zozenie nerada by som platila full cenu, uff 🙂

ivka3901
26. sep 2012

@jomini no to ano to je riadna pálka tedak držím palčeky 🙂

gelinka75
26. sep 2012

@ivka3901 ivka a ty ako samoplatca si platila full cenu?

ivka3901
26. sep 2012

@gelinka75 nie lebo sme mali akciu v centre kedže sme tam išli už 4 krát tak nám dali 50 percentú zľavu a inekcie polovičku preplácali,ale aj tak som o 550 eur platila viacej a nič z toho ☹

dagmar25
26. sep 2012

@mimi1111 ahoj, to ma mrzi, ale neboj vsetko dobre dopadne, hlavne vela odpocivaj a relaxuj, nechaj sa pekne obskakovat a rozmaznavat... 🙂

dagmar25
26. sep 2012

@pancuska ahoj, ako si dnes dopadla v centre?

mimi1111
27. sep 2012

@dagmar25 to sa teda necham 😉 len mi nejde do hlavy preco tak spinim uz som s toho fakt na nervy 😠

chrustik10
27. sep 2012

@pgaba poisťovňa prepláca tuším 3 cykly a len do dovršenia 39 roku života ženy, takže od narodeninovej 39 už ani ťuk....ako ti to ide s gonalom? ja mám síce puregon, ale predpokladám, že je to prašť ako uhod......aj keď ja mám k tomu ešte menopur...a je mi to zvláštne, lebo na nete som čítala, že náhrada puregonu je menopur a gonal, čím mi z toho vychádza, že sú to vlastne rovnaké lieky......kedy si si dala urobiť interne? koľko pred predpokladaným odberom? zajtra držím palce, aby kontrola dopadla na výbornú 🙂

maruskaaaa
27. sep 2012

Baby, dnes nám potvrdili činnosť srdiečka 🙂

silvik1
27. sep 2012

ahojte pipinky. ostalo mi dosť injekcií - v centre mi povedala, aby som im ich priniesla. neviete - zvyknú z toho aj niečo preplatiť ?

gelinka75
27. sep 2012

@silvik1 ano zvyknu preplacat a potom predaju dalej ked treba 😉
@maruskaaaa tesim sa s tebou 😵 😵

dagmar25
27. sep 2012

@mimi1111 no mne vtedy povedali na pohotovosti, ze mam hematom, teda krvnu zrazeninu, ktora tlaci na plod a bolo to podla ich slov 50 na 50, ale ze ked budem lezat, nebudem dvihat tazke veci a podobne, tak by to malo dopadnut ok, tak podla mna neboj ono sa to upravi, spinenie nevadi, ja som najprv dost silno krvacala, co mi hovorili, ze nevyzera dobre, ale ked to ustalo, tiez som par dni uz len spinila a bolo ok...drzim palce

mimi1111
27. sep 2012

@dagmar25 znervoznuje ma to lekarka povedala ze s maternice to spinenie nejde ze asi s krcka

sarasota
27. sep 2012

@maruskaaaa gratulujem k srdieku a prajem krasne tehulkovanie

maruskaaaa
27. sep 2012

@gelinka75 Ďakujem moja, dnes som mala premériu v grcaní. Strašne ma napína. Nič v sebe neudržím 😒

gelinka75
27. sep 2012

@maruskaaaa fuu nezavidim, nech ta to skoro prejde 🙄

maruskaaaa
27. sep 2012

@sarasota Ďakujem pekne 😉 Dúfam, že prežijem to grcanie 😉

maruskaaaa
27. sep 2012

@gelinka75 Ráno v GF ma dosť napínalo, to som ešte zvládla. Mužík robil kuraciu a pri treťom hlte to už letelo. Viem, že musím papať, ale keď nič v sebe neudržím, tak neviem. 😒

lilith3
27. sep 2012

@maruskaaaa Gratulujem a prajem všetko dobré (aj grcanie nech ťa obchádza - skús zázvor - samotný ako koreň kúpený a následne postrúhaný, al. čaj z neho, al. sušený, al. cukríky...hocičo z neho - vraj to zvykne pomáhať). Držte sa pekne pohromade a užívajte si to spolu 😵 😉

maruskaaaa
27. sep 2012

@lilith3 Ďakujem ti moja, snáď to ustojím. Hlavné je, že srdiečko bije 🙂

sarasota
27. sep 2012

@maruskaaaa neboj to je to najmenej . Ja budem testikovat az3.10. ak nepride mrska skor ako pri predoslych3 IVF.

dagmar25
27. sep 2012

@mimi1111 uplne ta chapem, ja som bola uplne hotova, dokonca som z toho stresu mala aj horucky, bala som sa niekedy aj pohnut a na wc som isla len ked som uz nevedela vydrzat, je to hrozne ze potom vsetkom si myslis, ze je ok, ze sa to podarilo a potom pride este vacsi strach, aby si o babatko neprisla... Ale fakt neboj sme silne zeny a my to vsetko zvladneme, tvoje babatko sa krasne uchytilo a je to velky bojovnik alebo bojovnicka 🙂 ktora to iste zvladne... 🙂

mimi1111
27. sep 2012

@dagmar25 dakujem tak ja dufam ze sa udrzi juuuuuuj uz nech idem lekarovy sa uistit ci je vsetko v porriadku

maruskaaaa
27. sep 2012

@sarasota Neboj, mrcha nepríde 😉

2lil
27. sep 2012

@mimi1111 .. ja som špinila skoro stále... neboj bude to dobré ... len naozaj treba stále ležať a oddychovať... mne dala dr. duphaston ale ani to nepomohlo...stále som špinila... držím palce !!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre