Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
11. okt 2011

@sanel a ku komu chodíš?

sanel
11. okt 2011

@annamary27 drabek

annamary27
11. okt 2011

@sanel ja chodím k dr.Stenovej.

ivka3901
11. okt 2011

@silviami ahoj no v gyn-five soft nerobia a my pojdeme na 4 pokus do brna do reprofitu a vyjde nás to oklolo 30 000 českých korún teda aspom tak dochtor hovoril zaťiaľ sme boli len na jednej konzultácií,ale po novom roku ideme do toho naplno 🙂

silvik1
12. okt 2011

@tinasc ďakujem Ti za vyčerpavajúci príspevok - aj ostatným za IP 🙂 som z toho trošku v strese, v živote som v nemocnici nebola ani na žiadnom inom zákroku. cievkujú až po uspatí ? a keď vyťahujú cievku, dá sa to vydržať ? a ešte jedna otázka - dávala Ti aj čípok na vyprázdnenie, alebo si si dala večer pred zákrokom ?

tinasc
12. okt 2011

@silvik1 neboj sa všetko zvládneš 🙂 aj ja som bola v strese, ale vydržíš všetko 🙂 áno cievkujú v narkóze, neboj, cievku vytiahne potom, je to nepríjemné, ale trvá to chvíľku, dá sa to vydržať, je to na jeden výdych 😉 ... no a ten čípok, áno dávala som si večer glycerínový čípok, aj anesteziologička ti to odporučí 🙂 dúfam, že sa tam postupy nezmenili ale nemali by...

katka159
12. okt 2011

@ivka3901 aj ja som počula na Brno velmi pozitívne ohlas vraj to tam vyde aj lacnejšie ...

silviami
12. okt 2011

@ivka3901 a ako ten soft bude prebiehať, koľko krát pôjdeš do brna?

e.skovka
12. okt 2011

🤐 🤐 5000 dovodov preco sa nam nedari ☹ dnes sme boli na prvej konzultacii v Gyn Fiv u Drabeka - mimochodom bol naozaj mily. ale hned ako som prisla domov mi volala sestricka od mojho gynekologa ze mam prist po vysledky, gyndos mi povedal ze som pozitivna na ureaplazmy a mykoplazmy. takze mimo spermiogramu aj toto.. obaja sme nafasovali antibiotika ktore mame jest tyzden a az o 6 tyzdnov mam prist na stery. takze dalsich 6 tyzdnov budeme cakat.. uz z toho zacinam byt naozaj smutna

alibabaa
12. okt 2011

@e.skovka ☹ ale to uz je zanedbatelny cas ..
potom sa uz vsetko rozbehne ako ma a uvidis.. vsetko zle je na nieco dobre 😉

pici
12. okt 2011

@e.skovka prave urea a myko mozu byt dovodom preco tie // nevidis... neboj dobre to bude...

pici
12. okt 2011

@alibabaa ako to s tebou vyzera?

alibabaa
12. okt 2011

@pici nooo zatial som stale v presvedceni, ze zacinam 18.10 pichat 😉
a ty ako sa citis zlatko? oddychujes poriadne???

e.skovka
12. okt 2011

@pici hej hej docitala som sa.. minule ma doktor "dal dole" tym ze mi povedal ze manzel na katastrofalny spermiogram a jedine riesenie pre nas je umele oplodnenie, tak sme sa hned objednali do centra a dnes toto..
@alibabaa je to zanedbatelny cas ale uz som sa tesila ze sa rozbehnu vysetrenia v centre a tak nic.. a ano tiez si hovorim ze vsetko zle je na nieco dobre 🙂

pici
12. okt 2011

@alibabaa ano oddychujem... na striedacku :D

pici
12. okt 2011

@e.skovka to ti akurat schvalia ziadost :D hlavu hore

alibabaa
12. okt 2011

@e.skovka presne ako vravi pici ... to ti akurat schvalia ziadost 🙂

tinasc
13. okt 2011

@e.skovka nezúfaj, aspoň budeš mať poriadne vyšetrenia... ten čas je naozaj zanedbateľný 🙂 hlavu hore a držím palce...

katka.gzd
13. okt 2011

Ahojte kocky, po tom ako ma vcera na OPU kvalitne rozbili mam konecne dovod na usmev...z 19tich vajicok sme mali 13 zrelych, vsetky napichali (ICSI) a vsetky sa nam oplodnili takze mame 13 mrazacikov a v novembri ideme na KET 🙂 uz aby to bolo

pici
13. okt 2011

@katka.gzd jeeeeeeeeeeeeeho to je paradicka... mala si OHSS ked nebol et? ci? no krasna uroda...

84matulik
13. okt 2011

ahojte, môžem sa pridať...tiež chodím do gyn-fivu, dúfam že už nie dlho, v piatok som bola na transfere....hih....tak oddychujem a verím🙂)))))))

lucka023
13. okt 2011

ahojte,všetkým Vám držím silno pršteky a netreba zufať.my sme si tým všetkým prešli a dnes máme krásnu dcérku Alicku 🙂 .nám vyšlo IVF až na tretí pokus....

pici
13. okt 2011

@84matulik drzime palceky...

84matulik
13. okt 2011

ďakujem veľmi pekne....🙂)) Dnes som si "hlupaňa" spravila test, som už nevydržala, samozrejme negatívny, ale to je určite ešte skoro....

katka.gzd
13. okt 2011

@pici hej, Harbulak ma varoval uz od prvej navstevy ze toto mi hrozi kvoli mojim hladinam a aj sa tak stalo, ale vobec mi to neprekaza pretoze tak rozbita jak som bola vcera som este nikdy v zivote nebola = migrena, vsetko dole bolave, vyvracala som aj banan a pohar vody (napriek tomu ze nam nieco lahke dovolili a vodu odporucali)..ani ta pepsina nepomohla...bola som taka bolava a hotova (hlavne z tej migreny a vracania) ze som sa az triasla a plakala....drahy nervozny lebo nevedel ako mi pomoct...nakoniec si moje telo pomohlo same....kedze lezat som nemohla, odpadla som v sede a zaspala...chvalabohu teraz uz je dobre...no som slaba ako mucha po 36 hodinach bez tekutin a jedla...opatrne som do seba po lyzickach dnes dala instantnu spaldovu kasu, zatial vyzera ze ju udrzim...
no naozaj si neviem predstavit ist v sobotu na ET...neviem ako su na tom tie dve kocky co boli zarovno so mnou na zakroku no ja som si skoro ista ze kvoli tomu jak mi teraz je by som tie nase deticky neudrzala keby mi ich daju teraz v sobotu....klobuk dolu pred babami co zvladaju....
jedinou utechou mi je ta uroda, fakt som z toho stastna...
ty sa inak ako citis? dufam ze sa hodne setris a vzorne oddychujes, brusko hladkas a malym sa prihovaras... 😉
@84matulik uz v piatok? takze buduci pondelok testujes? supeeeeeer, budeme drzat silno silno paste 😉

84matulik
13. okt 2011

@katka.gzd budúci piatok idem na test, to je 14 deň....je? áno je...už som mimo...ďakujeeeeeeeeeem

katka.gzd
13. okt 2011

@84matulik jasne, ale ja by som do piatku urcite nevydrzala...hovori sa ze uz na 10ty den ti test ukaze apson ducha, preto som pisala ze pondelok...uz sa tesim ako tu pribudne dalsia tehulka 🙂

84matulik
13. okt 2011

@katka.gzd jasnééééééé to je dobrý nápad, v pondelok spravím test🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))) hih.....už nech to je...v pondelok idem aj do práce, tento týždeň som bola doma, a dievčatá poviem Vám že asi by som to v robote nezvládla...to brucho bolo dosť nepríjemne a tá únava...fúúúúú

katka159
13. okt 2011

ahojte baby prave som sa vratila z ET už mám jednu bublinku brušku a teraz len čakať to j des...vlastne môžem aj niečo robiť alebo radšej len ležať a oddychovať?pýtam sa preto lebo kamoška prvý raz robila všetko a neujalo sa to a druhý raz len ležala a pohodička... 🙂

jahodocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre