Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sabuska26
27. aug 2015

@17_dominika_5 jej to je super a ako vidim tak sa to podarilo na prvi sup 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
aky si mala protokol??ja mam dlhy tak ideme az v oktobry ale uz teraz sa nesmierne tesim lebo sa z manzelom snazime uz 8 rokou...

17_dominika_5
27. aug 2015

@sabuska26 ... no hej,podarilo,len to este nechcem zakriknut 🙂veelmi sa tesime 🙂 ... ja ma PCOS, mala som kratky protokol... mala som samozrejme aj hyperstimulak (33 oocytov),tak som mala odlozeny vklad z cerstvych embryi,tak som isla na dalsi mesiac na KET... a vkladali mi len 1 embryo... tebe drzim palce 🙂 vsetko dobre dopadne... hlavne mysli pozitivne... ja som si ani nepripustila,ze to nemoze vyjst... samozrejme som si povedala,ze ked nevyjde,ideme dalej... ale to som si len tak pre pokoj duse povedala 🙂 ...

sabuska26
27. aug 2015

@17_dominika_5 jej dakujem velmi pekne...tesim sa stebou,ze to beries takto pozitivne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ani ja si nepripustam ze by sa to nepodarilo a verim ze sa to uz po tej strasne trnitej a dlhej ceste musi podarit 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 no ja som bola uz 2*na prefukoch,mam diabetes, PCO a este aj endometriozu....tak koli timto neplecham nam to nejde prirodzene...ale tak ja verim ze to vide a ked nie na prvi krat...tak to vide nadalsi,lebo si pojdem tvrdo za tim a verim ze tam hore je niekto kto nam s tim pomoze....drzim silno palceky aj na nohach aby sa ti to ujalo a stastne si donosila, lebo viem co prezivas... 😉 🙂 🙂 🙂

17_dominika_5
27. aug 2015

dakujem krasne 🙂 ... neboj,pojde to 🙂 ... len treba verit 🙂 ...myslim,ze si to kazda jedna z nas zasluzi 🙂

katka17044
28. aug 2015

ahojte prosim neviete niekto kontakt mail priamo na embryologičku v gynfive?

bubinko1506
31. aug 2015

@katka17044 ahoj, neviem, ci je to este aktualne, ale nasla som na nu kontakt:
miriama.molcanova@gyn-fiv.sk

pancuska
31. aug 2015

@alibabaa ahoj moja....tak co pojdete do druheho?? ja uz nemozem muza ukecat....

kominar
31. aug 2015

@lagunasa Ahoj Lagunasa .Ja mám za sebou 7 Ivf neúspešne AMH = 0.30 r 2013 Teraz r 2015 AMH=0.23 Máme ísť na konzultáciu MUDr. Zuzane Behúňovovej Gyn fiv v tom to centre som bola len na meraní AMH=0.23 teraz sa bojím čo mi povedia MUDr. Zuzana Behúňová na reprodukční imunologie som ešte nebola mám toľko za sebou no teraz sa bojím ako sa bude postupovať.

lagunasa
31. aug 2015

@kominar tak drzim palce!!!! nam sa medzicasom podarilo otehotniet prirodzene a syn budem mat o mesiac rok a my sa ideme pustit do "prace" na surodencovi 🙂

kominar
1. sep 2015

@lagunasa Ďakujem veľmi ..Držím päste a prajem aby ste boli 4 či 5 .Ďakujem

malik
1. sep 2015

Ahojte. Tak ja sa hlasim, zacala som vcera stimulku X-) tak este 2,5 tyzdna a bude ET 🙂pekny vecer

yanka88
4. sep 2015

Dievcata, potrebujem pomoc. Dnes som 8 den po ET a dostsla som menstruaciu. Ako teraz s utrogestanom? Brala som 3x2. Pokyny z gynfivu mam doma a sme mimo domu na vikend... 😒

malik
5. sep 2015

dufam, ze si ho nevysadila. Treba pokracovat v brani, do krvneho testu. Neskusala si testovat vdoma?

yanka88
5. sep 2015

@malik nevysadila, to nie. Myslis, ze test ma zmysel robit? Na krv idem v pondelok.

malik
5. sep 2015

@yanka88 poznam viacere mamicky, ktore mali menzes, kratko po Et. Ja byt tebou, uz aj testujem, vylozim nohy vyssie, a oddychujem. Vobec nic nie je stratene. Mala si aj PK? Ja som uz 10. Den po Ket ( 4bunkove) mala // 🙂

yanka88
5. sep 2015

@malik nic, je biely. Vkladali mi blastocystu po PK, vraj silnu a zdravu.

malik
5. sep 2015

@yanka88 ☹ 😒 och, to ma mrzi, ale vydrz do pondelka. Mate aj zamrazene?

yanka88
5. sep 2015

@malik hej, dva, tak aspon to. Odplakane mam, ideme dalej. Dakujem ti.

natalca
5. sep 2015

Ahojte zienky, som jedna z Vas, mali sme neuspesne ET v aprili a teraz mame dlhu pauzu od hormonov ..... potrebujeme vycistit hlavu..... obaja. Mam pre Vas ponuku.
Potrebovala by som par kontaktov na prieskum o CAR, kazda respondentka, ktora sa zucastni vsetkych 3 faz ziska 40€, je to anonymne. Ak mate zaujem, poprosim Vas poslat do spravy kontaktne udaje: meno a priezvisko, telefonne cislo, vek a mesto v ktorom zijete. Do tohto prieskumu potrebujeme zeny, ktore splnaju nasledujuce kriteria:
Vek 25 - 45 rokov
BOLI NEUSPESNE LIECENE NA NEPLODNOST U AMBULANTNEHO GYNEKOLOGA A BOLA IM ODPORUCANA NAVSTEVA CENTRA ASISTOVANEJ REPRODUKCIE
Zistovali si blizsie informacie (z roznych zdrojov) ohladne CENTRA/CENTIER ASISTOVANEJ REPRODUKCIE
ODMIETAJU NAVSTEVU CENTRA ASISTOVANEJ REPRODUKCIE
Pripadne NAVSTIVILI CENTRUM, ALE NEBOLI LIECENE V CENTRE ASISTOVANEJ REPRODUKCIE
Prieskum sa sklada:
1. faza – prihlasenie respondentiek
2. faza – telefonicky 5 minutovy rozhovor, ktory sluzi k poskytnutiu blizsich informacii potrebnych k prieskumu
3. faza – ucast na rozhovore v mesiaci September 2015, podla dohody s respondentkami. Individualny rozhovor vedie nasa skusena, prijemna a empaticka moderatorka. Rozhovor bude trvať cca 1,5h. – 2h. hodiny.
(Je vam zarucena anonymita poskytnutych informacii, ktore sluzia na interne spracovanie)

Odmena pre respondentky, za ucast na tomto prieskume je 40 EUR
Tento prijem je vyplateny podla zakona 595/2003 Z.z. o daniach z prijmov podla paragrafu 8 ostatne prijmy, ide o prijem z prilezitostnej cinnosti oslobodeny od dane z prijmov podla paragrafu 9 pismena g.

kominar
6. sep 2015

@natalca Ahoj ako to môže byť anonymné ak potrebujete všetky údaje o danej osobe .Toto vôbec nie je anonymné .

lilitela
7. sep 2015

@kominar Presne tak. A hlavne ak by to bolo anonymne, ako by mi asi tak vyplatili tych 40 eur.
@natalca prosim ta, ja to nechapem, co sa chces v prieskume bavit o CAR, ked podmienkou je, aby este nenavstivili CAR.
Kto to robi ten prieskum, pre koho to ma byt?

lilly158
8. sep 2015

Kočky, neviete prosim vás, či robia v Gyn-five OPU aj cez vikend ? Robili vám niektorej odber vajíčok počas víkendu ? Mne to vychádza na sobotu a bojím sa, že to budú chcieť natiahnuť až do pondelka, čo neviem či vydržím. Bojím sa , aby nepopraskali skôr, ako bude odber ☹

kominar
8. sep 2015

@lilly158 ahoj mne na 3d menštruácie majú zobrať krv a tiež povedali ak to bude sob či nedela tak mám prísť v pondelok pri vkladaní na sk aj v čr tiež posunuté ale v gin fiv sa spýtaj

yanka88
8. sep 2015

@lilly158 ja som mala odber vajicok 20.8., t.j. v sobotu, takze urcite robia, dokonca sa uvazovalo aj o nedeli.

lilly158
8. sep 2015

@yanka88 - jeeejda, si ma potesila, dufam, ze vsetko dopadne podla mojich predstav a odber bude v sobotu !!! DAKUJEM A mozem sa spytat, kto ti robil odber ?

lilly158
8. sep 2015

@yanka88 - 20.8. bol ale stvrtok , nie sobota ☹

yanka88
8. sep 2015

@lilly158 no tak 22.8., to sim len tak dala, ale mozes mi verit, ze to bol sobota stopercentne...dod v markize bol. A odber dr. Stenova.

marionca
8. sep 2015

@lilly158 Robia,tuto sobotu (5.9.) som tam bola na opu. A je to este aj lepsie ako v pracovny den,velky klud,pohoda.nech sa dari.

lilly158
8. sep 2015

@yanka88 @marionca - DAKUJEM kocky moc za info, uz som sa zacinala bat, ako to so mnou dopadne 🙂 A vy ste ako na tom ? Ja uz vdaka gynfivu jednu dcerku mam a chceme surodenca 😉

marionca
8. sep 2015

@lilly158 ja mam 2,5 r. spunta prirodzene, ale objavila sa tento rok u mna tazka endometrioza tak to teraz musime riesit cez ivf, kedze odmietam ist do umeleho prechodu. To by som tak ci tak uzivala hormony, takto aspon z toho moze byt vytuzeny surodenec 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre