Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katla
7. feb 2012

@augusta Ano, aj ja som mala PK. Ty si si dala dve embryjka? Ja ano, ale fakt mam dnes cudny pocit z toho pobolievania podbruska, pobolievania hlavy.Uplne jak menzes ked mam dostat :( Nemozem na to ani mysliet lebo ma porazi. Uz som rozmyslala, ze sa zahram na blbu a pojdem na krv o den skor 🙂 Ale co tym urychlim? Co sa ma stat stane sa a bud uz sa uhniezdili alebo nie. ach-jaj :(

silvik1
7. feb 2012

@mistisa no ja som mala mať prvé IUI minulý týždeň, lenže mi tak dobre "zašlapal" clostilbegyth, že som mala až 7 folíkov a tak mi to Drábek neodporúčal (aby sme nedajboh nemali viac ako dve detičky 🙂 ). takže teraz čakám na ďalší cyklus a ten skúsime dať úplne bez liekov a ak to nevyjde, tak ďalší cyklus dáme menšiu dávku.

augusta
7. feb 2012

@katla už sú uhniezdené boloj sa, po PK sa uhniezďujú 24-48 hodín.
Ja dúfam aspoň v jedno, tiež mi vkladali dve. Zajtra po 14.00 ti dám vedieť a potom nezabudni ani ty mne v piatok napísať. Držím nám veľmi palce, papa.

mistisa
7. feb 2012

@silvik1 fuha no pekne teda nic moc hm.tak to potom by bolo super bez liekov keby sa podari.ty teda nemas s ovulkou ziadny problem co? u mna je to horsie ja ju nemam vobec ☹ u mna to bez tabletiek pravdepodobne nepojde ☹ snad to vide budem drzat palceky neboj nist potom si napiseme ze jej som tehu 🙂 este lepsie by bolo keby to bolo hned po prvom 🙂

vvia
7. feb 2012

@elise co? no pekne. mne hovorila doktorka ze 6tyzdnov (ale ze mozno bude aj skor, co je skor som chcela vediet) a dokonca Stenová, ze to moze trvat az 8. ☹

vvia
7. feb 2012

nebol uz nikto na genetike v gynfiv? za kolko ste mali vysledky (za aky cas)?

silvik1
7. feb 2012

@mistisa práveže som zvykla mať anovulačné cykly, preto mi nasadil clostil - tiež nečakal, že to takto zaúčinkuje. tiež držím palce 😉

mistisa
7. feb 2012

@silvik1 takze prekvapilo 🙂 pekne tak sa drzte a vela sil 🙂

babulka123
7. feb 2012

@katla zlatko ja viem ze ako sa teraz citis ale ver mi. Viac uz nemozes spravit. Nebudem ti pisat ze nemysli na to lebo sa to neda ale skus troska niekam vypadnut . Aspon vecer nech prides na ine myslienky. A ten pocit ako na mrchu to je ok. Vcera som ti pisala. A vela robi aj utros. Zlatik tak ti prajem aby bolo vsetko ok. Cmuk sak vies ze ta lubim hehehe

mirus11
7. feb 2012

@mistisa hej boli sme na IUI a podarilo sa ma prvy sup.dakujeme,hej je doma radosti,maly je rozkosny,stale ho mam len na rukach,ale aspom viem,ze ho mame

mistisa
7. feb 2012

@mirus11 tak to je super potom to si stastna zena ze sa to takto podarilo.moc moc gratulujem.je to nadhera ja to tak vnimam len ked drzim neterku alebo synovca neviem co budem robit ked si chytim svoje do narucia.asi sa zblaznim od stastia 😀

mirus11
7. feb 2012

@mistisa bude to uplne ine,mat svoje v naruci.my mame aj zo sestrou tak starych synov,len jej je o mesiac starsi.aleje to fakt uzasny pocit,ked ti babetko prinesu po porode.

mistisa
7. feb 2012

@mirus11 no veru to ano.na to sa tesim a preto verim ze sa to podari po IUI 🙂 aj ked mozno nie na prvy krat ale druhy uz snad bude ten spravny 🙂

ivka3901
7. feb 2012

@given ahá díky za vysvetlenie,lebo mne to stenová vobec nevysvetlila,že prečo mi ho zas dáva,zajtra si zoberiem 1 tabletku a som taká skeptická voči nemu,lebo som ho mala pri 3 pokuse zhruba mesiac som ho brala a nič nepodarilo sa tak preto.to máš pravdu,že sa asi budeme stretávať minimálne na chodbe,ved uvidím ešte musím ísť na hormonálnu krvičku,ked budem mať menzes tak čakám a medzi 2-5 dňom letíme do blavy na krvičku a možno sa to ešte predlži kvoli cytologií

ivka3901
7. feb 2012

@elise dakujem ti veľmi si milá dobre mi to padlo a aj v robote ma všetky baby obdivujú,že ako to všetko zvládam 🙂 hádam,sa raz dočkáme a budeme šťastné maminky 🙂

timona
7. feb 2012

moze byt pozit. tehu test na osmy den po pichnuti pregnylu este pozitivny z pregnylu? mate nejake skusenosti?

elise
7. feb 2012

@timona môže byť pozitivny z pregnylu preba testovať najskôr 10 den po 🙂

ivka3901
7. feb 2012

@mistisa presne tak súhlasím s elise len si všetko píš,lebo aj my sme vyšli z ordinácie a vobec sme nevedeli ako sa voláme 🙂

ivka3901
7. feb 2012

@vvia tak zhruba do 2 mesiacov

mistisa
7. feb 2012

@ivka3901 noo tak zoberem cely zosit asi 🙂 baby moje len ci budem stihat pisat chacha 😀 to bude sranda uz nech vieme na com sme nech som kludnejsia 😉

ivka3901
7. feb 2012

@mistisa tak to ti verím moja,ja si veľmi dobre pamätám na tie naše začiatky v GF no boli to veľké nervy koľkokrát som nadávala a potom aj veľká sranda,slzy,smútok a nakoniec aj slzy šťastia no vidíš aj teraz sa mi slzy vtisli do očí,ked si nato všetko spomeniem a hlavne na ten čas,ked mi sestrička oznámila do telefonu ste tehotná tak sme plakali obidvaja s manželom od šťastia 🙂

mistisa
7. feb 2012

@ivka3901 no to ti verim moja musel to byt najkrajsi telefonat tvoj 😀 aj ja sa na taky tesim 🙂 dufam ze nebudeme dlho cakat nan aj s manzelom 🙂 ze sa to podari a bude dobre 🙂 uvidime zajtra 🙂 mam zmiesane pocity aj sa tesim ze sa posunieme zase o krok dopredu a aj sa bojim ci sa nieco neskomplikuje ☹

ivka3901
7. feb 2012

@mistisa ved uvidíš,držím palce a držkaj sa.daj vedieť ako si dipadla.já mám nočnú tak bežkám do roboty,ale zajtra si prečítam.ahoj

mistisa
7. feb 2012

@ivka3901 oki urcite dam vediet papa a prijemnu nocnu 🙂

yaya3
8. feb 2012

ahojte babenky, stalo sa vam uz niekedy, ze vam dva mamatesty vysli pozitivne a krv negativna?

augusta
8. feb 2012

@katla Tak podľa informácie, ktorú mi povedali sestričky, keď som si volala na výsledky som tehotná.
14. deň po ET som mala HCG 680, snáď je to dosť, 9. deň po ET som mala HCG 92, tak dúfam, že bábätko sa má dobre a potichu sa radujem. O tri týždne 28.02. mám ísť na ultrazvuj. Som šťastnááá 😀 😀 😀

elise
8. feb 2012

@augusta gratulácia super 🙂

mistisa
8. feb 2012

@ivka3901 tak som naspat ☹ nic moc spravy ale aspon sa zase posunieme.musim si dat agolutin vyvolat mrsku ked pride na treti den mrsky na hormonalny profil na krv a objednat si najblizsi volny termin k Drábekovi.mám polycysticke vajecniky velmi a treba zistit priechodnost vajickovodov a rovno odstrania vsetko.cize laparoskopia au ☹ zacina tusim uradovat strach ☹ uz nech to mam zasebou ☹

st2
8. feb 2012

@augusta gratulka 😉

dadenka111
8. feb 2012

@mistisa Ahojky. Presne aj mne v jednej sekunde Dr. povedal, ze polycysticke vajecniky. Paci sa mi ako v centre hned vsetko rychlo riesia. Aj laparku mam za sebou a priechodnost ok. Bala som sa anestezie, ale ked mi dali naladovku, tak mi bolo vsetko jedno a este som tam srandovala na stole a zrazu tma 😀 Bude to dobre neboj sa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre