Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katla
7. mar 2012

@mimi1111 NIe, tam ked som bola, tak napr. na hormon. profil ma poslal doktor k mojej gyndoske. Ano, presne ako pises kazdy pise aj plus a minul na centra. Ja som vo GF spokojna a ak by som mala menit, tak idem asi do iscare, ale oni su cenovo ako GF.

jova23
7. mar 2012

@zuzka01
ahoj zuzka,my sa pokusame tri roky, chodime drabkovi do GF,isli sme na umele,zacala som s pichanim dipherelinu do brucha, ostala som tehotna pocas tych dvoch tyzdnov,tak ma na ultrazvuku poslali, ze mam prist zasa na kontrolu o dva tyzdne.zacala som krvacat,tak je to fuč,v ginfive ma neprijemna sestricka poslala že co tu robim,že mam prist,až budem chciet zasa pomoct.takže sme s manželom znechutený a vobec nemame chut zacat teraz od znovu.ale ako ty pišeš,tak ma to tak zasa štartuje,len moja psychika sa da trošku do kolají.Tá Staneková je tá blondínka, hej?

mimi1111
7. mar 2012

@gelinka75 to si myslim aj ja lebo tehotna som zostala 4 krat a stoho bol dvakrat potrat
@84matulik
@katla len keby to rozhodnutie bolo take lahke 😠

84matulik
7. mar 2012

@mimi1111 fíha...a vedia prečo? či ešte asi nie, že???? to mi je ľúto a v koľkatom týždni?

katla
7. mar 2012

@mimi1111 Za konzultaciu nic nedas a kludne chod aj do jedneho a aj do druhe sa pozriet a sama posudis.

st2
7. mar 2012

@mimi1111 podla mna si aj vybrat mozes, povies ze sa chces objednat k tomu tak k tomu ta aj objednaju, ja osm na zaciatku nevedela kto a ako, tam som povedala ze to je jedno a chodim k stenovej a je super, vsetko dopodrobna vysvetli

katla
7. mar 2012

@st2 @mimi1111
a ja som si vybrala. Som vedela, ze chcem Harbulaka, tak hned ako som prvykrat volala som povedala, ze chcem ist k nemu.

mimi1111
7. mar 2012

@84matulik potrat som mala 5-6tt nevieme preco teraz posledne bolo mimomaternicove 😢 😢

84matulik
7. mar 2012

@mimi1111 to mi je ľúto.... ☹ ☹ ☹ ☹

mimi1111
7. mar 2012

@st2
@katla zavolam tam a kam ma daju k tomu pojdem a hotovo nebudem sa tym zaoberat myslim ze je to jedno ku komu pojdem

mimi1111
7. mar 2012

@84matulik co uz musim ist dalej najviac co ma trapi ze uz neotehotniem prirodzene 😢 😢 a tie nemam zaruku ci sa nam to umelo vlastne podari kto vie ci este budem mat dieta

84matulik
7. mar 2012

@mimi1111 pozri, keď to nepôjde s tvojimi vajkami, tak budú darcovské....vždy je riešenie...neboj "nádej zomiera poslendá"!

katla
7. mar 2012

@mimi1111 No ale napr. na Drabeka som tu citala, ze je velmi naladovy. K nemu by som osobne nesla.

dadaba
7. mar 2012

@katla ani ja by som nesla k Drabekovi...urcite Harbulak!!!! je skvely!!!!! 😉

katla
7. mar 2012

@dadaba No ved to som napisala na zaklade toho co si mi vcera pisala.

timona
7. mar 2012

baby , dnes by som mala byt 3t+4dni. V pondelok podvečer bolo Hcg 244 a dnes ráno 383. Nestuplo malo?

zuzka01
7. mar 2012

@jova23 To ma mrzí, že si o to prišla, ono to dosť robí so psychikou. Ale neboj, dajte si chvíľu čas a skús sa objednať znova. Stenová je tá blondínka, ja mám s ňou dobré skúsenosti. Dokonca,keď sa manžel preliečoval tie tri mesiace profertilom, tak sa nás pýtala kde sme boli tak dlho. Mám jednu známu, tá tiež chodila k Drábekovi a ten ich tak zdeptal, že to aj vzdali. Nás zdeptal Harbulák ale nedali sme sa aj keď prvotný šok bol veľký. Nenechajte sa znechutiť nejakou kačou, ktorá mala zlý deň. Ono je to dosť veľký tlak, my očakávame, že to výde na prvý krát a keď nie tak to sklamanie je obrovské. Navnaď mužíka a hopsa hejsa zas sa objednať. Ja ani nebudem hovoriť koľko krát bol na spermiograme ten môj 🙂 . To keď tam prišiel hneď mu davala rezerve na kabínku čo ho už poznala 🙂 . Tak hlavu hore a ide sa znova na to. Držim ti palce nech to po druhý krát výde.

mimi1111
7. mar 2012

@84matulik tak vajka by som mala mat lebo vajecniky mam len vajcovody nemam

mimi1111
7. mar 2012

@katla uvidim sama neviem ci neskusim najskor aj ferticentrum este nie som rozhodnuta preto sa snazim ziskat co najviac info

annamary27
7. mar 2012

@timona a čo ti na to vravel doktor?asi by sa to malo znásobovať,tak ten nárast vyzerá malý?!

timona
7. mar 2012

@annamary27neviem, co na to doktor, to mi len sestricka telefonicky nahlasila..v piatok mam ist na kontrolu..

st2
7. mar 2012

@timona hlavne ze stupa 😉

timona
7. mar 2012

@st2 ale ja sa bojim aby to nemolo mimomaternicove, nakolko na USG nie je este nic vidno..

st2
7. mar 2012

@timona no podla mna na usg je este velmi skoro, co viem kocky chodia az ked su 5+, a nevidel ani gestacny vacok? nebojkaj dobre budem musis mysliet pozitivne

jova23
7. mar 2012

@zuzka01 joj, dakujem velmi pekne,ked je fakt ze uz vsetky co sme tu tak veeeeľmi potom tuzime.necham teraz cas chvilku a pojdeme na to,skusim sa objednat drabkovi a na rovinu snim rozpravat.tak uvidime.aj vam vela síl prajem a nech to čoskoro príde.

yoyo123
7. mar 2012

@timona ahoj 🙂 neboj sa,ked nekrvácaš alebo nemáš nejaké problémy malo by to byt o.k 😉 ja som mala mimomaternicové,ja som bud krvacala alebo špinila,hcg som mala okolo2100 a už ma aj brali pod nož ☹ babenko sa ukáže neboj 🙂 ja som počula že je vidno v maternici,ked je hcg okolo 1000,neviem či je to pravda 😝 držím palce 🙂

elise
7. mar 2012

pozeralasom si na stránke centra maju nový cennik, zdvihli od aprila ceny. mám ešte 7 mrazáčikov v aprili idem hop alebo trop dáme rozmraziť všetky(predpokladám že tak3 -4 nemusia mraszenie prežiť) a dáme vložiť všetky čo prežiju aby bola šanca žesa aspon jedno uchyti. nemienim na další rok mrazenia platiť 70 euro pre 3-4 embrijká

gelinka75
8. mar 2012

ked som bola na punkcii tak som pocula, ze im poistovna porusila nejake platby co zvykli preplacat, tak mozno je to aj v suvislosti s tym, mozno sa bude platit aj za take co sa doteraz vobec neplatilo ☹

84matulik
8. mar 2012

@mimi1111 Tak šup šup do toho🙂))))))))))))))) hih

timona
8. mar 2012

baby, myslite si, že ak HCG raz klesne, znamena to ze je automaticky nieco v neporiadku (potrat atď?), alebo sa niektorej uz stalo, ze po poklese, uz nasledujuce hodnoty stupali a bolo vsetko O.K.?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre