Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzanka05
13. sep 2013

@katty5 Ahoj moja,no kedy ides na transfer?Mne uz volali,ze zajtra o 8:30... 😉 Trosku som nervozna ,aby bolo vsetko poridku,lebo vraj trosku su pomalsie tie embrya,teraz vsetky sleduju a zajtra uvidia ci volaco daju aj zamrazit....Aj ti si dala zamrazit embrya?Tebe ne boli brucho,vela vody pijes?Mne trosku,ale uz tolko pijem ze uz asi z tocho. 🙂

petkaa28
13. sep 2013

@matka177 ahoj 🙂 co ti poviem :D nervna som, lebo na utz idem až vo štvrtok... Tebe co dnes povedali??? Inak mi je zle každý den, celkom zaujímavé je to :D a ty ako?

petkaa28
13. sep 2013

@matka177 uz som našla tvoj výsledok utz.. Nebojkaj, vstrebe sa to a drobcek bude v poriadku !!!! Takze uz si oficiálne tehulka!!! Blahozelam 🙂)))))

tyli
13. sep 2013

@zuzanka05 držím ti palčeky. pevne verím, že to prebehne tak ako má 😉 budem na teba myslieť.
mala si všetko na PK, alebo ti aj nejaké zamrazili po punkcii?

katty5
13. sep 2013

@zuzanka05 ano vidíme sa 🙂 na zamrazenie nebude asi nic, ale nevadi hlavne aby toto vyšlo 🙂

gelinka75
13. sep 2013

@lasvegas25 nic, len nam napisali, ze mame normalny karyotyp ci take nieco..a ze po IVF odporucaju aj amniocentezu, hlavna vec, ze mi nezistili, ze mam krvnu trombofiliu pricom tam aj tieto veci mali zistit, ale to zas mi vysetrili potom v centre a na hematologii

silvik1
13. sep 2013

@lasvegas25 ani nám nič nezistili, všetko OK. a tiež odporúčajú amnio ako @gelinka75. ale to asi píšu každej, ktorá má už 35 rokov. hemato som absolvovala zvlášť už po prvom neúspešnom IVF. tam zistili nejakú heterozygotnú mutáciu, ale našťastie na to stačí brať len kyselinu listovú.

erin365
13. sep 2013

@maru333 držkaj sa...

maru333
13. sep 2013

@erin365 od vcera hcg stuplo na 80, 🙂 modlim sa aby to vydrzalo, sice este krvacam ako pri ms ale hcg stupa

erin365
13. sep 2013

@maru333 dobré znamenie 😉 tfuj tfuj, nech sa ťa drobček drží ako kliešť!!!

erin365
13. sep 2013

@maru333 a čo ti v GF povedali? nepredpísali niečo? nemáš ísť do nemocnice na infúzky????

maru333
13. sep 2013

@erin365 dakujem pekne 🙂 nic nepredpisali, len utrogestan beriem nadalej, ako som pisala vcera som bola v nemocnici a ziadnu infuzku nic nedali

erin365
13. sep 2013

@maru333 moje kamarátky keď krvácali tak si ich všetky nechali v nemocnici na pozorovaní a riešili to krvácanie...dosť ma zaráža prístup v GF...čakala som že ťa pošlú do nemocky. Keby si "len" špinila, ok, nič nepoviem na utros ale pri krvácaní??? a ešte k tomu si mala bolesti!

erin365
13. sep 2013

@maru333 ja keď som mala biochemické tehu a teda som dostala obyčajný menzes ale nevedela som o tom, som si myslela že je to niečo vážnejšie, tak si ma v nemocke nechali na jednu noc a chceli si ma tam nechať ešte na jednu s infúzkou, ale nebolo treba, som povedala, že veď mám len ms...že bolesti čo mám sú len mrchovské...nechceli ma pustiť, tak som im tam trošku urobila cirkus 🙂

zuzanka05
13. sep 2013

@tyli no zatial vsetko mam na PK,a zajtra sa uvidi ci volaco dame zamrazit 😉 Po punkcii nedali mrazit..,keby som mala viac oplodnene vajicka,jak minule tak,urcite by dali hned mrazit.Tedy mi dali hned 4 mrazit a 5 som mala na PK...teraz z tych 6 co mam aspon jeden mi nech najdu co budu vkladat a bude dalej somnou bojovat 🙂 Dakujem ze mi drzis palce,aj ja tebe drzim palce!!!! 🙂 Kedy ides na krv,abudes pred tim testovat??

karin30
13. sep 2013

Ahojte,dnes som bola druhý krát na krv a hcg pekne stúpa,konečne som tehotná 🙂

erin365
13. sep 2013

@karin30 Gratulka 😵

karin30
13. sep 2013

@erin365 moc dakujem 🙂

maru333
13. sep 2013

@karin30 gratulujem ti 🙂 tesim sa spolu s tebou, aj mne stuplo od vcera 😀 , nech nam pekne stupa, ides este na krv?

maru333
13. sep 2013

@erin365 vidis??? neviem jak si to mam vysvetlit, aj v nemocnici aj v gyn five povedali ze musim doma lezat, nic ine sa robit neda, aj som sa naschval pytala na infuziu alebo lieky... ze zialbohu nic na to nemaju, bud to ostane alebo potratim, v utorok idem znova na krv

silvik1
13. sep 2013

@maru333 občas je dobré nechať všetko na prírodu - ona to už zariadi 😉

tyli
13. sep 2013

@zuzanka05 ja idem na budúci piatok. zatiaľ som rozhodnutá netestovať. tak uvidím či vydržím 😉 . zatiaľ na sebe nepociťujem žiadne zmeny, ani mi nie je zle, nič ma nepobolieva.... ale to je ešte asi skoro.

maru333
13. sep 2013

@silvik1 ahoj, je v tom tiez pravda ale treba zachranit ked sa to este da! urcite som iny pripad ako erin ked mna riesia inak. moj gynekolog, gyn fiv ,nemocnica aj prakticky lekar povedali to iste, uz nemam ku komu ist, musim ich pocuvnut a dufat

karin30
13. sep 2013

@maru333 som veľmi rada že ti to stúplo 🙂 na krv už nepôjdem až za tri týždne na ultrazvuk 🙂

silvik1
13. sep 2013

@maru333 ja nevravím, aby si preto neurobila všetko - iba vravím, že nie vždy je nutné to "siliť" nemocnicami a infúzkami. pozri ja som mala na 10 deň po ET hcg 94 a na 13 už len 40. tiež nič nerobili, brala som akurát utrogestan, pretože niekedy sa nič robiť nedá, iba čakať ako sa to samé "vykryštalizuje". každopádne Ti držím palce aby to aspoň u teba skončilo dobre 🙂

erin365
13. sep 2013

@maru333 ja momentálne nemám v čo veriť, takže verím teraz NAJVIAC v tvoju bublinku, že sa ťa bude držať!!!

sonulka81
13. sep 2013

@tyli ja som po prvom IVF ani nerozmýšľala o testovaní,nechala som to až na tú krv ale to čakanie des.Po druhom som si kúpila test na 6deň ale nemala som odvahu strašne som sa bála čo tam uvidím,neuvidím...takže som to tiež nechala tak a poctivo čakala.Až keď mi povedali po krvi že je to tam tak o dva dni som si ho urobila aby som sa uistila,že je to fakt pravda... 😀

maru333
13. sep 2013

@karin30 ale zato informuj ako sa mas!!! som rada ze som ta spoznala 🙂 je to lahsie prezivat cely ten stres ked si clovek moze vydebatovat starosti a neistoty

maru333
13. sep 2013

@silvik1 dakujem pekne, si mila, viem ako si to myslela, v tom momente clovek sa chyta vsetkeho ale samy povedali ze sa nic robit neda, ako si natom ty?

maru333
13. sep 2013

@erin365 dakujem ti pekne, ja ti tiez drzim palce, citala som cely tvoj pribeh a je mi to velmi luto, ale mas pravdupovediac super pristup, zdas sa velmi silna!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre