Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

michaelag
16. jún 2010

@annamary27
😠 , no ved preto 😀 😀 😀 😀

solinka
16. jún 2010

@annamary27 super to stúúúpa 😉

annamary27
16. jún 2010

@solinka ano,pomaly sa štveráme na vrchol 😵

solinka
17. jún 2010

@annamary27
teším sa s tebou 😉 🙂 🙂

katuliks
17. jún 2010

Ahojte babulky.Nemam dobre spravy ☹ Zajtra mam ist na druhu krvicku aby mi potvdili tehu a teraz som zacala krvacat ☹ Strasne sa bojim,ze je zas po vsetkom ☹ ☹ ☹

yeliel
17. jún 2010

@katuliks ahoj...neboj neboj,,,hlavne bud v klude..annamary tiez krvacala a hcg jej pekne rastie a je vela babeniek co krvacali a su tehu..strasne ti drzmi prsteky aby bolo vsetko Ok..

katuliks
17. jún 2010

@yeliel dakujem moja za povzbudenie ale bojim sa ☹ Uz som toto zazila zle bolo to pred pzvym odberom ked som zacala krvacat ☹ ale budem sa snazit byt v klude a uvidim zajtra ☹ ale bojim sa potom vsetkom co uz mam za sebou ☹

yeliel
17. jún 2010

@katuliks moja ja viem,ze sa bojis,,je to uplne prirodzene kazda z nas by sa bala...silno ti drzim prsteky aby to dopadlo dobre...

annamary27
17. jún 2010

@katuliks to mi je lúto,že si musíš prejsť aj ty tým stresom z krvácania ako ja,verím,že je ťažké myslieť vtedy pozitívne,ja som sa aj vyplakala a to mi pomohlo ukludniť sa a myslieť s čistou hlavou a prvé HCG si mala v poriadku,nie?

katuliks
17. jún 2010

@annamary27 prva krvicka bola o.k HCG 109,bola som stastna a teraz som sa zlakla a bojim sa ☹

annamary27
17. jún 2010

@katuliks inak utrogestan má niežiaduci účinok krvácanie v rámci cyklu,tak možno je to z neho alebo si nemala mať v tomto čase ms a telo si to ešte pamätá?!

solinka
17. jún 2010

krásny deň 🙂
chcem sa spýtať ...OPU robia aj cez víkend? 🙂

yeliel
17. jún 2010

@solinka ahoj..ano OUP robia aj cez vikendy..takisto aj ET a vsetky zakroky ktore su potrebne... 🙂

michaelag
17. jún 2010

@katuliks
Kati, neboj tvoje vysledky v pondelok boli vynikajuce, tak nestresuj, nemohla si pri tvojom lenoseni len tak prist o babatka...to je blbost, to bude tym utrogestanom...
Hlavne nestresuj, zajtra sa vidime a hlavu hore...nic sa nedeje...uvidis 😉.
Zajtrajsia krv bude taka plna HCG, ze im exploduju skumavky 😀 .

Kocky, uz sa neviem zajtrajska dockat...som taka zvedava, ze az 😉 I ked mam v sebe taky pocit, ze je vsetko uplne ok, ale clovek je stale na ihlach 😅

solinka
17. jún 2010

@yeliel ďakujem moja 🙂 veľmi pekne 🙂 😉

annamary27
17. jún 2010

Kočky ,ktoré idete zajtra na HCG krvičku,myslím na Vás a držím pästičky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

solinka
17. jún 2010

@michaelag bude to presne tak ako to čakáš 😉 😉 😉

michaelag
17. jún 2010

Kocky, dakujem za podporu 😉

yeliel
17. jún 2010

@solinka 😵

yoyo123
17. jún 2010

🙂 Ahojte kočky,tehulkam držim prsty aby všetko dobre dopadlo 🙂 Aj ja patrim medzi vas,sice občas niečo napišem,ale viac vas čitam ako pišem.Ja mam teraz pauzu,mam za sebou 2 neuspešne pokusy.....Vždy to začalo tak super pozitivne a skončilo zle.Prvy pokus mimomaternicove,povedala som si čo už stava sa a druhy?Do 8tt bolo všetko super a jedneho večera som začala krvacat a bolo po všetkom,potratila som.Ale snad sa mi to do tretice podari.Prajem vam moc moc štastia aby sa podarilo a aby sme mali tie male uzličky v naruči 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

annamary27
17. jún 2010

@yoyo123 vitaj,poslala som ti IP. 😎

lubka0506
17. jún 2010

ahoj pipinky 🙂 ja idem zajtra do GF ešte som mrchu nedostala,len také špinenie trošičku...sestrička mi nakázala príst zajtra ráno 😉 vypichala som 15 Dipherelinov a nič mrcha nikde 😒 a to som myslela že príde ako hodinky...dnes 36DC.... 😒
@katuliks neboj bude to dobré...držím prsty 😉

annamary27
17. jún 2010

@lubka0506 mne meškala ms pri stimulke 2dni.Ak by si náhodou sa minula z Dipherelinu,tak ja mám doma ešte 3kusy,môžem poslať. 😎

lubka0506
17. jún 2010

@anamary uvidí čo mi povedia zajtra mám ich už len 13 a to mi dali 4 balenia... 😒 uvidím 😉

annamary27
17. jún 2010

@lubka0506 fíha,ja som mala len 3balenia.o.k.,keby trebalo,napíš a ja pošlem 😀

yeliel
17. jún 2010

@lubka0506 ahoj....diphereline ti v pohode predaju v GF...ja som si tam u vrchnej na druhu stimulku kupovala vsetko 🙂

lubka0506
17. jún 2010

dakujem ste zlaté...dobrú noc 😉

annamary27
18. jún 2010

Ahojte kočky,idem si trochu pospať, o druhej ma zobudí budíček na vkladanie utroša a dúfam,že ma tu potom milo potešia aj vaše správy z krvičky.ahojte zatial. 😉 😉 😉

michaelag
18. jún 2010

Ahojte koceny 😉

takze nam dnes sestricka povedala tu najkrajsiu hodnotu pod slnkom 😉. Vraj 1300 HCG.
Za 3 tyzdne vo stvrtok sono a uvidime, ci sme 2 alebo 3 v jednom ;-D.

Strasne vam dakujem vsetkym za podporu a za drzanie palcekov a za pozitivnu energiu, co ste mi posielali a za to, ze som vas tu otravovala a za vsetko dobre, co ste pre mna spravili 😉
Inak, ak by niektora z Vas potrebovala Dipherelin, Gonal 450IU/j.m./0,75ml, Pergoveris 150 IU/j.m./75 IU/j.m., Pregnyl 5000, tak dodame....Doma mam toho tolko, ze si mozem otvorit lekaren...a poviem pravdu, ze radsej by som to chcela posunut niektorej z vas 🙂 ....

yeliel
18. jún 2010

@michaelag ahoooj krasne ciselko 😀 blahozelam 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre