Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
4. dec 2010

@alabu aj mi ideme v utorok na krvičku,tak sa možno vidíme,ja bývam väčšinou prvá 😀 😀 😀

misselka77
4. dec 2010

@annamary27 dakujem 🙂 🙂 🙂

demeeri
4. dec 2010

Kúpila som si med s materskou kašičkou.Ževraj je dobré aj na neplodnosť,obsahuje plno vitamínov a hormóny.Škoda,že som to neužívala doteraz.Možno by sa zvýšila šanca.Má sa užívať jeden mesiac,aby sa dostavil pozitívny výsledok na organizmus.Každý večer pred spaním jednu malú lyžičku.

annamary27
4. dec 2010

@demeeri tak ty budeš mať sladké sníčky 😀 😀 😀

katuliks
4. dec 2010

@demeeri ja som ten med tiez uzivala ale kazde rano na lacno.Tiez davam tomu zasluhu,ze sa nam to na treti krat podarilo a este som cvicila cviky p.Mojzisovej sama doma na spevnenie maternice.

solinka
4. dec 2010

@annamary27 miláááááčkúúúúúúúúúúúúúúú objíííímámmmmmmmmmmmmmmmm Váááásss
už 2 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 wau wau wau ...blahoželáme s celého srdcaaaaa

solinka
4. dec 2010

@annamary27 ďakujeme 😀 😀 😀 😀

solinka
4. dec 2010

@annamary27 opatrujte sa!!!a šetri sa moja !!!!!!!

annamary27
4. dec 2010

@solinka dakujééééém za objatiaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzancek22
6. dec 2010

@annamary27 jej to je super, muselo to byt neskutočne krásne ked ti to povedali. moc moc ti držím pršteky aby bolo všetko už len OK, a na koľký pokus to vyšlo?

kikus77
6. dec 2010

@annamary27 GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vravela som Ti, ze to je uz tentokrat tutovka 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

annamary27
6. dec 2010

@zuzancek22 dakujem,toto bolo naše druhé ET,pri prvom na jar to nevyšlo a ani mrazáčikov sme vtedy nemali,teraz máme aj 3zmrzlinky. 😀

annamary27
6. dec 2010

@kikus77 dakujem 😀 😀 😀 😀 😀

demeeri
6. dec 2010

Ahojte. Som po KET. Vklad robili na operačke 🙂 potom sme ležkali 40min.Ukazovali mi aj vkladané embriá na monitore. 😅 😅 😅

matiasko
6. dec 2010

@demeeri drzim mikulasskym embryjkam moc moc palceky 😉

demeeri
6. dec 2010

@matiasko ďakujem

annamary27
6. dec 2010

@demeeri gratulujéééém,tak nech sa pekne zahryzkajú 😵 😵 😵 😵 😵 😵

demeeri
6. dec 2010

@annamary27 Ďakujem.Myslela som na teba. Hádam aj mne sa to podarí.

alabu
7. dec 2010

baby, potrebujem infosku....dnes som bola na kontrole v GF a dalsiu budem mat asi v stvrtok alebo piatok...ako to riesite tie ktorym nema kto pichnut pregnyl? pretoze ak by som si v piatok potrebovala pichnut pregnyl budem na vianocnom vecierku v BA a teda neprichadza do uvahy aby som sla domov 20km od BA, dala si to pichnut susedke a potom naspat 😀 😀 😀 ...lebo ak dobre viem pohotovost je len do 22:00....napadol ma centralny prijem v nemocnici...mate niekto s tymto skusenost? 😀
@annamary27...asi som ta tam dnes zahliadla....mala si cervene pruzkovane tricko? 😀 len som bola v takom behu a ked som vysla uz ta nebolo 😀
@demeeri tiez drzim palce 😉

zuzancek22
7. dec 2010

@annamary27 kedy ides na daľší test hcg?

annamary27
7. dec 2010

@alabu ahoj,nie-nie ,ja som bola na krvičke uplne prvá a mala som modrý rolák s čiernym dlorukávovým tričkom pod ním,asi okolo 7,30 sme už z GF odchádzali.

annamary27
7. dec 2010

@zuzancek22 ahoj,dnes som bola a po 14tej možem začať vytáčať GF o výsledok. 😵

hanka1111
7. dec 2010

@renattka24 ahoj. Ja mám endometriózu a aj PCO a boli sme na ICSI, lebo manžel má zlý spr. Nám to nevyšlo, mám za sebou 1xET a 1xKET 2 embryí a ešte máme dvoch mrazáčikov, po tie si ideme v januári.
Ja som estrofem normálne brala a nič mi z neho nebolo, že by sa endometrióza nejako zhoršila, takže tohoto sa vôbec obávať nemusíš 😉
Budem vám držať palce, aby to všetko dopadlo // 😉

@annamary27 😀 😀 😀

demeeri
7. dec 2010

@annamary27 Držím ti palce!!!!! 🙂

zuzancek22
7. dec 2010

@annamary27 tak nech je hcg čo najvyššie, a potom poprosím pár tehu vírusíkov 😀

alabu
7. dec 2010

@annamary27 tak chvalabohu ze som nikoho neoslovila 😀 ta baba by asi dost pozerala... 😀 😀 😀 ale podla fotky by som povedala ze si to ty 😀

annamary27
7. dec 2010

@demeeri
@zuzancek22 dakujem 🙂 🙂 🙂
@alabu ja som taká dirty dancing brčula 😀 😀 😀 😀

alabu
7. dec 2010

@annamary27 tak mas dvojnicku🙂))))))))))))))))
ako dopadlo HCG?

nemate nikto info ohladne tej injekcie?

matiasko
7. dec 2010

@alabu ja som si tam raz dala pichnut 😉
a nerobia s tym problem vsak mas doporucenie na pichnutie 😉 aspon v Gyn Fiv ho davaju ak nie vypytaj a kludne mozes ist pichnu ti ho 🙂

annamary27
7. dec 2010

@alabu hcg dopadlo zle,krpci to vzdali ☹ 😒 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre