Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kikappp
16. apr 2014

@gelinka75 tak mozno sa to neda predstavit ale je to tak ,opisala som ti moju skusenost ,nemam dovod klamat ak mi neveris ani inym babam tak je to smutne,ja ti verim ze k tebe dr,pristupuje tak ako pises ale u mna to tak nebolo.

gelinka75
16. apr 2014

@kikappp nevymenim, lebo nakoniec spravil co som pytala..

kikappp
16. apr 2014

@gelinka75 mas aj tie mutacie? a ked si na stimulke tak ti aj kontroluju krv? ja mam zvysen fibrinogen,tak mi fraxik aj zvysuju ,u mna je to tak ze uz koli mojmu zdraviu si picham fraxik celu stimulku nie az pred transverom,skus ineho hematologa a jeho nazor.

adkamas
16. apr 2014

@waitiekatie ja dnes vobec nevladzem mysliet pozitivne.prepacte baby,ale mam depku.s mensimi prestavkami stale placem.strasne som verila,ze sa to na 1xpodari.a nic mi ani neostalo,takze ani nadej v KET...

kikappp
16. apr 2014

@gelinka75 😀 nuz tak pred chvilou si tvrdila ine
tvoja vec ak ti vyhovuje,mne je to jedno 😀

gelinka75
16. apr 2014

@kikappp mam 3 mutacie heterozygot..robili testy a ze vsetko bolo ok...aj mi dali papier, ze nie je dovod tam znova chodit 😀 😝 a ja nasilu fraxik teda pichat nechcem

gelinka75
16. apr 2014

@kikappp ak myslis na obvodneho, ano to mi povedal, ale nakoniec spravil vysetrenia..ale az po mojom naliehani...ak by tam bola slabsia natura, tak vstane a odide a nic nevybavi

gelinka75
16. apr 2014

@adkamas viem dobre ako sa citis a ziadne slova utechy ti nepomozu..len cas..sama nemam rada tieto slova, ze cas vsetko zmierni, ale je to pravda...drzim palce do dalsieho kola

kikappp
16. apr 2014

@gelinka75 tak teda neviem ja mam Vleiden a Mthfr,ten leiden je horsie a potom aj faktor zrazania VIII ci co,netreba robit veci na silu ale on ten fraxik casto aj pomoze aby bola prekrvena maternica to tak neodborne pisem 😀

mirka135
16. apr 2014

@adkamas moja sme natom rovnako ja este mrazacikov mam ale tie neuspechy ma postupne zabijaju.....

adkamas
16. apr 2014

@gelinka75 dakujem...strasne som verila,ked mi vysiel poz.test,ale hcg 15..to uz somzacala pochybovat..a teraz....snazim sa byt pozitivna,ale nejde to.ja by som sla najradsej do dalsej stimulky,ale ze 4_6 mes cakat?ja som chcela na vianoce rodit.je to strasne dlho...

mirka135
16. apr 2014

@adkamas ale ty este nezufaj co si ja som si nevsimla ze hcg mas tak naco stresujes a robis uzavery??? Ved to znamena ze si tehu tak sa nestresuj bo len zle robis!! Musis verit ved sa to uchytilo tak rob vsetko aby tam aj zostalo a nie hned ze cele zle...ja by som skakala 2metre keby na hcg nejaku hodnotu mam ...hlavu hore mamina

adkamas
16. apr 2014

@mirka135 zavidim ti mrazacikov...a ver,ze ti z celeho srdca zelam,nech ti to vyjde.presne ako waitiekatie napisala:co das,to sa ti vrati.ja tomu verim

mirka135
16. apr 2014

@adkamas a este jedna vec nasla som na fore aj take ze dievcence pisali ze mali hcg 2,85 a teraz caka krasne zdrave dievcatko...a kamoska ta mala 3,9 a ma dvoch chlapcov...

mirka135
16. apr 2014

@adkamas ale povec mi preco si nestastna???? Zatoze nemas hcg 352??? Bud skromna 😀 uvidis ze bude ako vravim za 9mesiacov sem napises AHOJTE volam sa EMA meriam 51cm a vazim 3980g 😀

adkamas
16. apr 2014

@mirka135 lenze ja aj krvacam,sice slabo,hnedocerveno,ale aj tak..a test je uz stale neg....doteraz som nekrvacala,ale utros som si dala vcera o 4 hod.neskor,tak si myslim,ze preto ta krv.ale to znamena,ze to tak malo byt a utros to len oddaloval...

gelinka75
16. apr 2014

@kikappp no ten leiden je ze vraj najhorsi, tak urcite ti fraxik pomoze..ja mam nejake MTHFR a PAI a este neviem co..

kikappp
16. apr 2014

@gelinka75 MTFFR je vraj pohodka 😀 len treba viac kyseliny listovej

adkamas
16. apr 2014

@mirka135 hcg 352 by ma veru strasne potesilo..hlavne zajtra po 14_tej,ale to nebude....este jedno kolo slz a skusim byt pozitivna...ja to radsej pisem vsetko sem,lebo sme tu na jedmej lodi,nedokazem sa o tom rozpravat s nikym inym..aj tak nevedia ake to je

mirka135
16. apr 2014

@adkamas ale to este nic neznamena moja sestra normalne krvacala a pritom uz bola tehu..ono fakt tomu nepomahas ked budes takato.pohladkaj brusko utri slzicku a tes sa . Kedy ides znova na krv?

adkamas
16. apr 2014

@mirka135 zajtra

mirka135
16. apr 2014

@adkamas chapem ocom vravis ale fakt to ze v krvy mas tehu hormon nieco znamena a stres ti teraz nepomoze ROZUMIES!!!! Hlavu hore uvidis ze bude dobre

mirka135
16. apr 2014

@adkamas si ma nerozumela???? NEPLAC !!!! Uz si si poplakala dost!!! 😀 taky usmev mi venuj!j. Ja ta vidim 😀

adkamas
16. apr 2014

@mirka135 strasne dakujem,uz zajtra to bude lepsie... budes dobra mama

mirka135
16. apr 2014

@adkamas uvidis ze bude dobre ,hlavne nebud smutna bez priciny.... A ziadne zajtra uz DNES mysli nato ze si tehu ok???? Ono plac pomoze ja som preplakala vcera cely den zaliezla som do jaskine (to mi si tak z manzelom povieme ked nechceme nikoho vidiet ani pocut ) a dnes uz vecer mi bolo lepsie ale ty este nesmies usmej sa pohladkaj brusko a zajtra tu preteba budeme 🙂 budeme cakat na cislo hcg ktoreeee budeee vysokeeeeeeeeee az tak 😀

zuzi20
16. apr 2014

@gelinka75
@kikappp ahojte kočky, aj mne zistili na hematologii oba MTHFR heterozygot. Dnes som bola na konzultacii a fukli mi hned fraxik od prveho dna stimulacie. Inak hematologicka mi povedala, ze radsej preventivne ho nasadit, ze uskodit to nemoze...Inak ma to ale riadne šoklo, že taketo čosi mozem mať a ani o tom neviem. (ja som byvala gynfivacka, teraz chodime do MT Iscare)

zuzi20
16. apr 2014

@waitiekatie ahoj, posielam ti vela energie do posledneho pokusu! Máš riadnu výdrž a obdivujem tvoj optimizmus. Rada čítam tvoje príspevky, mnohokrát sa zasmejem 🙂 Ja sa chystám na nový pokus, lieky už mám nakúpené a hor sa do toho...

erdeitunder
16. apr 2014

@adkamas Kedy si bola na vklad? 5.4.?aj ja som bola vcera na krv a vysledok je negatívny.hcg mam 7.to mi povedali ze od 10 je tehotenstvo.musis verit!

adkamas
16. apr 2014

@erdeitunder 31.3. Zajtra idem na krv 17 den po vlozeni 5dnovej fazulky.

erdeitunder
16. apr 2014

@adkamas kedy si bola prvy krat na krv a preco más ist po ET 17. den?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre