Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kikappp
22. okt 2014

@bambulka2015 len pre porovnanie Gonal 900 je plna suma 337e ak to preplaca poistovna tak 124e.
Slecne,zjavne chyba pokora,susnost a prehlad ,ak sa dozvie nove info a ma zaujem nieco vediet tak je nerozum "utocit" ale nechat si to vysvetlit.
Co sa tyka platenia kazdy je natom finacne inac a ak niekto absolvuje 6 ci 9x tak si baby pomahaju,kazdy sa moze rozhodnut podla seba a svojich moznosti ono je to narazovo dost velka suma ak ten kolotoc niekto absolvuje castejsie a viackrat.

franzziska
22. okt 2014

@kklaudia ahojky viem ako sa cítíš...ale zial nase zdravotnictvo je bohuzial také... 😒 nechaju nas často sa vytrápit a az potom nam robia testy...drzim ti palceky nech sa ti to da co najskor do poriadku

kklaudia
22. okt 2014

@franzziska Ďakujem

ingrid0105
22. okt 2014

@kklaudia vies aj ja som si dala previezt 2 embryjka do Helios-u Brno, ale na to ako boli mrazene a v akom stadiu a ake metody pouzivaju uz nic nezmenis. Mne tvrdili ze su to 2 blastocysty a neboli ked ich v Heliose rozmrazili. Ty si aspon ostala tehotna aj ked so zlym koncom ale uz poznas pricinu a to je dobre 🙂 ja som ani neotehotnela a nepacili sa mi metody ake pouzivaju preto som odisla

bambulka2015
22. okt 2014

@kikappp no co uz, no comment.
U nas stoji gonal 537 € 😠 😠 😠

lucatko1987
22. okt 2014

@waitiekatie ahoj, ako sa citis? To cakanieje asi strasne.. Ja som strasne netrpezliva aj za teba. Myslim na teba a drzim paste!

waitiekatie
23. okt 2014

@lucatko1987 ahoj, stale nic nove... sem tam tahanie v podbrusku, prsia ma raz prestanu boliet, potom ich trochu citim... vone citim intenzivne (napriklad tuniaka este z takmer zatvorenej konzervy 😀 ) a ked otvorim chladnicku, na nic z nej nemam chut... mam chut vyhradne na nieco, co tam urcite nie je 😀 takze asi tak.. uz nam neostava ine, ako vydrzat do zajtra 😀 ale na mrchu sa mi to zatial nezda 😉 akurat ma vcera-dnes hlava boli... ale to asi aj pocasim...

lucatko1987
23. okt 2014

@waitiekatie jeeej ty mi rozpravas z duse 😊 aj hlava ma vcera bolela ako kona, vsetko mi bud velmi voni, alebo velmi smrdi a presne, vzdy mam na nieco neidentifikovatelne chut a je jedno na co, ale viem, ze to nemame 😜 dokonca aj tie prsia ma raz boleli, raz neboleli, teraz boliaaaa 😊😊😊

waitiekatie
23. okt 2014

@lucatko1987 tak to je potom dobre znamenie pre mna 😀

lucatko1987
23. okt 2014

@waitiekatie jediny rozdiel, ze ja mam stale pocit, ze mrchu dostanem 🙂 aj ked viem , ze nie 🙂

franzziska
23. okt 2014

@waitiekatie zajtra drzim palce a myslim na teba 😉 😉 😉

babo78
23. okt 2014

@waitiekatie
Ahoj budem zajtra mysliet na teba a silno drzat palceky🙂

waitiekatie
23. okt 2014

@franzziska
@babo78
dievcata, dakujeme 😉

babo78
23. okt 2014

Baby ked volate do centra aj Vam povedia ake bolo hcg ? Lebo mne vzdy povedia len negativne a nic viac:(

silvik1
23. okt 2014

@babo78 pri negatívnom mi tiež nikdy nepovedali hcg - asi bola nula. vždy keď bolo nejakého tak povedali aj číslo.

waitiekatie
23. okt 2014

@babo78 ja som sa pytala na cislo, vzdy bolo 0.. ale sami mi ho nikdy nehovorili...

babo78
23. okt 2014

@waitiekatie
ved to. na co sa neopytas to ti sami od seba nepovedia.

waitiekatie
23. okt 2014

@babo78 ale na co ti je cislo vediet, ak je to negativne?? niekde sa aj 17 ako mam ja povazuje za negativne...

babo78
23. okt 2014

@waitiekatie
len tak pre info. mam pocit ze uz im velmi neverim, hlavne kvoli pristupu.

codynko
23. okt 2014

Ahojte baby, ako tu citam, v poslednom case mate vsetky zle skusenosti v GF.
Ja som tam v piatok minuleho tyzdna podstupila prvy krat KET (prve ET nevyslo)
. Vklad mi robila Behunova a nezvladla ho, museli volat Stenovu, aby zakrok vobec mohol prebehnut. Trapili ma tam cez pol hodinu, velmi to bolelo a ked som sa opytala, ze co sa deje tak len tak z brucha na mna vyblafli, ze mam dozadu otocenu maternicu a nemozu sa k nej dostať. Ale nakoniec to nejak dokoncili, odchadzala som odtial s plačom. Chodim tam uz vyse rok a dovtedy mi tvrdili, ze som v uplnom poriadku o obratenej maternici nikdy nic nehovorili.
Prve ET bolo tiez s problemami, robil mi to Harlubak a ten mi pocas celého zakroku nepovedal ani slovo.
Ziadna komunikacia z ich strany, zacinam mat velmi zly pocit z celeho centra.
Mate niektora z Vas podobné skusenosti?

kikappp
23. okt 2014

@codynko ahoj ,ja ked som ti tu dovolila napisat svoj nazor bola som odtial slusne poslana do P 😀 Ak chces kludne mi napis IP.

lilitela
23. okt 2014

@codynko preboha to co sa to v tom gynfive deje! Pani Harbulakova, pan Harbulak, zacnite uz nieco robit. Dokedy nechate svoj personal takto zaobchadzat s pacientami? Co to je za komunikaciu? Ja mam podobne skusenosti, strohe odpovede na svoje otazky, zbytocne a povysujuce poznamky v nevhodnych situaciach. Neskutocna nervozita pocas dovoleniek, zvalovanie viny na pacientku, ano aj toho som bola svedkom. Takmer pokazde ked tam idem, zazijem ci vidim nieco, co na take pracovisko nepatri. Ci su to lekari alebo sestry uplne speci drza je vrchna sestra, az na vynimky vsetko rovnake. Ved my za to nemozeme ze vacsina z vas tam robi uz XX rokov a lezie vam praca na nervy...

bubbbulik
23. okt 2014

ahojte kočky mala nikektorá zvás hcg 6,6??lebo ja hej a volaju ma znova na krv,že zatial je to negatívné je možne že sa to od včera do pondelka zvyši mala ste niektora takito problem mrchu nemam ani nemam pocit že by som ju mala dostať,,

lucatko1987
23. okt 2014

@kikappp
@codynko
@lilitela no ja neviem ci chodim "inde", ale ja mam chvalabohu len dobre skusenosti aj so sestrickami, s recepcnymi , doktormi aj s vrchnou..
Tymnechcem povedat, ze si vymyslate, to ani nahodou, Verim Vam, ze vymate ine skusenosti, ja som ale nadmieru spokojna averim, ze sa v tomto k Vam nepridam😊 a prajem Vam nech mate uz len lepsie skusenosti ci uz v GF alebo hocikde inde!

codynko
24. okt 2014

baby co hovorite na toto?

lucatko1987
24. okt 2014

@codynko 😊 kolko dni si po?? Nieco sa tam tusim rysuje, skus zajtra, alebo
v sobotu, mala by kazdnym dnom silniet / 👍 drzim palce moooc

lilitela
24. okt 2014

@lucatko1987 vsetko moze zavisiet od okolnosti. Pozeram ze si 6 tyzden. Gratulujem. Na kolkykrat sa zadarilo?

lucatko1987
24. okt 2014

@lilitela dakujeeeem 😊 toto je nas prvy ET, verim, ze kym nebudeme tuzit po surodencovi tak aj posledny 😊 a vsetko dobre pojde !
jasne, zalezina vselicom, preto som sa aj pytala kolko je po.

codynko
24. okt 2014

@lucatko1987 dnes som 7my deň po KET...

lucatko1987
24. okt 2014

@codynko v takomto priade to je tazkeee, este to moze byt pregnyl, ale ak nieeee tak bude ciarka kazdym dnom silniet 😊😊😊 drziiiim moc palce aby to bola bublinka v brusku 👍 ja som rovnaky nedockavec ako ty , kuk moj album zaciname 😊😊😊😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre