Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lilinka81
11. okt 2010

@balinka ja by som chcela,ale doki povedala ze nie,ze iba dve

balinka
11. okt 2010

@lilinka81 takze budu dvojky 😉 aj mne asi vlozia dve,ale drabek tam nieco mlel aj o troch 😉

balinka
11. okt 2010

@lilinka81 a kedy by ti mala prist mrcha?ci nam to nahodou nevyjde spolu 😲

lilinka81
11. okt 2010

@balinka az okolo 25.-eho,....kazdy hovori ine a je to jeden CAR,...ale este sa opytam embryologicky na 3 embryjka,ja by som chcelaaa,tak uvidim...

yeliel
11. okt 2010

ahoj baby..tak mne dnes vlozily 3 embryjka ani som ich prosit nemusela..su slabucke tak preto povedali oni sami,ze 3 ☹

yeliel
11. okt 2010

jaj a este som zabudla...zakrok mi robili v tom kumbalku

zuzana110
11. okt 2010

@yeliel ahoj,aj mne tam robili zakrok. Drzim ti palce. Mna od vcera pobolieva brusko. Asi dostanem mrchu.

balinka
11. okt 2010

@yeliel neverim 😲 tak to sa urcite podari,takychto kumbalkovych deticiek je tu vela 😉 😉 😉

yeliel
11. okt 2010

@zuzana110 a kolko dni si teraz od ET a kolko a ake embryjka ti vkladali? niekedy pobolieva brusko ked sa embryjka zhryzkavaju ..Dakjem aj ja tebe drzim palce 😉 🙂

yeliel
11. okt 2010

@balinka inac trebalo mi hrozne cikat..tak som si predtym musela ist len tak trochu cvrknut 😀 a zasekla som sa na vecku..kricla som tam ako najata..jedna baba ma potom otvarala 😀 😀
Transver mi robila Behunova..ked som sa pytala..ze ci ma potom neskontroluje ultrazvukom tak povedala,ze je to zbytocne,ze aj tak tam nic nebude vidiet 😕

zuzana110
11. okt 2010

@yeliel dnes som 7 den po KET. Vkladali mi dve -4 bunkove.

balinka
11. okt 2010

@yeliel no to je svetove 😲 😲 😲 ze netreba skontrolovat,vsak naco,zbytocne sa predsa pani doktori nebudu zatazovat 😠 😠 😠 kasli na to,mas bublinky v brusku a to je dolezite 😉

zuzana110
11. okt 2010

@yeliel ten 14 den kedy sa ma ist na krv,sa pocita od toho dna kedy to robia alebo az od druheho?

yeliel
11. okt 2010

@zuzana110 asi od toho dna ked robia KET.. 😉

demeeri
11. okt 2010

čaute. 😉 Bola som na druhom teste dnes ráno.Krv poslali do laboratória do NZ,tak výsledok budem mať v stredu. 😕
Ja už si nedávam žiadne nádeje.Zatiaľ neviem,kedy by som išla na KET.Mám z toho celého plné zuby. 😔

balinka
11. okt 2010

@demeeri negativne myslenie je asi to najhorsie co moze byt 😀 a urcite ti v tom vsetkom nepomoze.nemyslis,ze tomu vsetkemu treba aj verit?nepodarilo sa to teraz,tak musis veri,ze nabuduce 😉 su tu babulky,ktore uz boli aj styrikrat a stale bojuju 😀 tak skus sa niecim pozitivnym naladit 😉

demeeri
11. okt 2010

@balinka okej,neboj sa je mi fajn.Akurát sme se vrátili z Talianska. 🙂 Strávili sme nádherný výkend vo Verone. 😅 Som veľmi veľmi šťastná. 😀 Viem,že som bola dosť krutá,nemyslela som to tak.
A vrátime sa pre tie babulky. 😉

balinka
11. okt 2010

@demeeri tak si mala krasny vikendik 😉 nacerpana novych sil a dufam,ze pozitivne naladena 😉 tak hor sa do dalsieho boja 😉 😉 😉

kikus77
12. okt 2010

@balinka kvoli comu si bola na hematologii? Toto vysetrenie sme neabsolvovali 😠

kikus77
12. okt 2010

@yeliel ahoj moja 🙂 To ti oni povedali ze su slabucke? Preco ich nenechali este trocha sa vyvijat nech vidia co a ako a neodlozili transfer o nejaky dnik? Ci to sa pri KEte nerobi?

balinka
12. okt 2010

@kikus77 ahoj 🙂 iba chcem vediet,ci mam dobru zrazanlivost krvi,to mi poradila yeliel 😉 nic za to nedam a aspon budem vediet,ci je vsetko ok 😉

kikus77
12. okt 2010

@balinka a to preco? Ved to sa predsa robi v ramci predoperacneho, ci nie? Inak by nas nemohli dat do narkozy

balinka
12. okt 2010

@kikus77 to neviem ci v ramci predoperacneho,ja som bola na hematologii a vysledky budem mat o mesiac,tak si myslim,ze to su nejake specialne vysledky 😀

kikus77
12. okt 2010

@balinka asi blba otazka...., ale ma moze to nieco ovplyvnit z hladiska uhniezdenia a celeho tohto kolotoca IVF/ KET?

balinka
12. okt 2010

@kikus77 fuuuuuuuha 🙂 myslim,ze nie,len vies ked papame tolko hormonov,tak je to asi nejake riziko.spytaj sa yeliel,jej to zistili a ona si picha fraxiparin do bruska 😲

lilinka81
12. okt 2010

@kikus77 na hematologii ti rozoberu krv a zistia hladiny kys.lis.,zelaza,roznych vitaminov a vela dolezitych latok a ta zrazanlivost,to zistuju ci nemas trombofiliu,tiez dolezite ani nie tak na uhniezdenie ako na vyzivu babätka po uhniezdeni 😉

kikus77
12. okt 2010

@lilinka81 dakujem za vysvetlenie 🙂 Potom to nie je na skodu asi vediet. To mi staci ist len k obvodacke a vyziadat si hematologicke vysetrenie? Plati sa za to, nevies?

balinka
12. okt 2010

@kikus77 za to sa neplati,len musis mat odporucenie,ja som ho mala od gynekologa 😉

yeliel
12. okt 2010

@kikus77 ano moja to mi oni povedali..ze su slabucke...teda presnejsie ,ze ,malo kvalitne ☹ neviem ci sa to da pri KET ,aby ich po rozmrazeni nechali vonku dlhsie ale ja si aj tak myslism,ze v brusku im je lepsie..

A k tej hemato..tam staci ist za gynekologom a preplaca to poistovna..to vysetrenie co mi dvala robi gyn .sa vola diagnostika markerov vrodenej trombofilie..mne sa potvrdili 2 mutacie ,mam tu vrodenu trombofiliu a dalej to uz riesil hematolog,fraxiparin sa picha pri stimulke,estrofeme a tak,lebo tie hormony zvysuju riziko tormbofilie a v tehu sa picha preto aby sa dostala vyziva k babatku a ta cievka co zasosbuej embryjko sa neupchala tak neako sa to da lahko vysvetlit 😀 😀 ja mam aj zvysene faktrory zrazania ale to vraj nieje strasne...cize aj je ta diagnostika markerov OK tak sa hematolog neriesi..cakala som na tie vysledky okolo 3 tyzdnov.

yeliel
12. okt 2010

@balinka ahoj ked si mi volala tak som este spala 😀 😀 😀 ale uz ma drahy dostal z postele nalakal ma na pribinacika tak si idem dat 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre