Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

janielik87
7. feb 2014

@elisabethwoodville :( to ma velmi mrzi moja
Ja som bola v takejto istej situacii pre necelym rokom. Viem, ze je tazke sa pozbierat. Ja som vsak vtedy citila, ze to tak malo byt. To mi pomohlo. Ale je to o nervy. Zamerala som sa na ine veci a az teraz ideme do toho zas. Dufam, ze uz to bude uspesne.
Drzim ti palce, nech najdes chut dalej bojovat.

elise
7. feb 2014

@elisabethwoodville neboj všetko bude dobre idete na druhý pokus?

guginenka
7. feb 2014

@elisabethwoodville - hlavu hore dievca. nevadi, ideme dalej. nebud z toho smutna, to si nijako nepomahas. zamestnaj si hlavu, niecim... hocicim....hlavne sa nedepku... 😉

elisabethwoodville
7. feb 2014

@elise ano, dame druhy pokus. nechcem to velmi odkladat, v lete mam 42. snad to vyjde...

kita26
7. feb 2014

@elisabethwoodville to mi je veľmi ľúto, ťažko niečo povedať, ale nie je všetkým dňom koniec a verím, že sa nám to raz všetkým podarí 😉 držím palce do budúcna...

kita26
7. feb 2014

ja som dnes bola na poslednej kontrole, zajtra o 22:00 pichám pregnyl 10000 IU a v pondelok ma čaká punkcia...moc som toho nenastimulovala mám ich len 8. Pritom bez stimulácie a všetkej tejto chémie som mala 15 folikulov, tak tomu nerozumiem...doktorka ma síce povzbudzovala, že radšej menej, ale kvalitných ako viac a nekvalitných...tak snáď z toho niečo vyjde...verím...🙂

janielik87
7. feb 2014

baby tak mi napadlo, ked idem teraz v pondelok (budem cca 9DC) na tu kontrolu priechodnosti tekutinou a inak uz mame vsetko schvalene a vysetrene... kedy asi podla vas zacnem stimulku? este tento cyklus nie, ci?

lorena14
7. feb 2014

@guginenka Ahoj no to musí byť ale potvora 😖 suseda.Nerob si ty s toho nič len ty pekne začni stimulku a potom horsa do toho a ani sa nenazdáš a už budeš tehotná 🙂 a potom sa susedka môže dať vypchať 😀 No presne viem aké je to keď ti zahlásia že sú tehotné ja som si tým minulí rok prešla každý mesiac mi niektorá kamoška či sesternica hlásili že čakajú bábetko a že mne to ani veľmi nechcú povedať aby som sa netrápila ale že predsa mi to ohlásia aby som sa s nimi tešila 😝 Ale nič to teraz som taká naštartovaná aj ja na nejakí alkohol 😀 no nezvyknem piť ale tento víkend si vyhodím z kopýtka 😀 Tak daj si aj ty trošku kým môžeš 😵

zuzi20
7. feb 2014

@janielik87 ahoj, mne po vysetreni hned vypisali ziadost na poistovnu. Potom cca o mesiac mi zavolali, ze mam prist. A tam mi uz dali recepty a nastavili do cyklu.

zuzi20
7. feb 2014

@lorena14 ahoj lorenka a aj uz rozmyslas kde pojdete na druhy pokus? Ci nechavate to tak? My uz spekulujeme, chceme sa objednat na konzultaciu asi do Brna, lebo rozmyslame, ze ked ma zas poslu na nejake vysetrenia a tie budu nejaky cas trvat, tak radsej nezahalame....🙂

janielik87
7. feb 2014

@zuzi20 no ja uz mam schvalenu ziadost... cize preto som taka nejaka napata, ze co bude... Som si myslela, ze az v marci zacneme stimulku a teraz sa kusok bojim, ci nenavrhne uz teraz lekar... kedze v podstate zrejme stihame dlhy protokol. Ci po vysetreni priechodnosti sa na to hned nehupsne?

zuzi20
7. feb 2014

@janielik87 jaaj, ano, som si nevsimla. Tak potom myslim, ze ano, este tento cyklus stihas dlhy protokol 🙂 A preco si chcela az v marci?

janielik87
7. feb 2014

@zuzi20 vies , ze ani neviem...lebo teraz bude OPU vychadzat na marec..ako minuly rok :( asi mam len strach...vtedy to dopadlo dost nanic. Dve vajka...obe oplodnene, len jedno vlozene a neujalo sa. Tak sa kusok aj bojim a zaroven dufam, ze budem mat vajok viac a ze to bude ok.

vodnari
8. feb 2014

@blcha76 a prečo zlatko negatívny...čo sa deje?

vodnari
8. feb 2014

@blcha76
@blavabla tak dnes idem znovu...už sa to kráti...jupíííííí

annamary27
8. feb 2014

@elisabethwoodville ahoj,aj náš prvý pokus dopadol ako tvoj,2 vložené,žiaden mrazáčik,tiež ma to zlomilo,ale uvidíš,po pár dnoch a plači to prejde a začneš kuť plány na další pokus.mne to vyšlo napokon na 4.vklad/tretie ivf/ a myslím,že mi pomohlo,že som pol roka predtým chodila k homeopatovi.

blavabla
8. feb 2014

@vodnari 🙂🙂 fuha, pondelok, utorok OPU😉, zlatko tesim sa s tebou🙂

guginenka
8. feb 2014

@janielik87 - ja si myslim,ze zacnete az od dalsieho cyklu. ja som tiez bola na priechodnosti 7 DC -to bolo v novembry- a zacala som z protokolom az v nasledujucom cykle. nas sa dr. pytal ci sa na to citime a kedy chceme zacat. tak sme si to o mesiac posunuli aby sme boli hlavne v klude. drzim silno palceky. 😀

waitiekatie
8. feb 2014

@leonie777
@majkulik
@guginenka
@lesik
@janielik87
na pocest neviemkolkatych olympijskych hier vyvesujem cervenu vlajku 😀 keby sa niekto pytal na rekord, tak v priprave pred KET DC42 a 2 vyvolavacky... sak preco si to nevyskusat na vlastnej kozi.. 😎 od zajtra sa krmim estrofemom, dnes silno porozmyslam, ci si dam ibalgin alebo vecer cervene... moje bluskoooooo 🙄 🙄 😀 😀

janielik87
8. feb 2014

@guginenka 🙂 super, ja mam Harbiho, tak snad sa aj nas opyta. Tiez by som dala az ten dalsi cyklus. Predsalen 🙂 Pre lepsi pocit.
@waitiekatie fiiiha :/ no ale aspon to uz je a mozes sa tesit na KET!!! Drzim ti plce, nech nemas silne bolesti!!!

guginenka
8. feb 2014

@waitiekatie - konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 milostiva je olympionicka... 😀 beh na dlhe trate urcite vyhrava. tak teda fedcup-ovo: POMEEEEEEEEEEEE 😀 😀 😀

guginenka
8. feb 2014

@waitiekatie - ibalgin nie, samozrejme cervene... 😉 drz sa ... 🙂 ja som zacala brat triregol a strasne ma bolia vajecniky a krize. fuj... 😒

waitiekatie
8. feb 2014

@guginenka no nie su nic moc tie hormony..rano som si zakazala sa sledovat,lebo zas sa mi zdalo ze je vsetko fuc..a za pol hodinu tak nahle hnusnaaa bolest,jak na povel..uz som si povedala ze ak dnes nic,tak uz nechapem .a milostiva si dosla po otvaracom ceremoniali 😀 uz mam hormony az vo vlasoch,nechcem ani vediet,co bude robit ten estrofem 😕

nancsy
8. feb 2014

@guginenka ahoj,to ti v gin- five naordinovali hormonálnu antikon. ? Ja mám tiež triregol. A tie ma bolia vajecniky,som si myslela,že mi to aj škodívelmi Zle som sa citila. Uz ho buď brať len 2 dni.. a potom stimulácia . Ty tiež ideš hneď stimulovať?

waitiekatie
8. feb 2014

@guginenka ok.. tak si idem nieco slane upiect k tomu vinu na vecer... dala by som cokolvek za slane cokolvek.. neznasam tieto chute 🙄

guginenka
8. feb 2014

@nancsy - hej to mam pred stimulkou. ihned po triregole injekcie. ja ho beriem druhy mesiac ale dnes je to extra trieda... 😒 ale ked musime tak musime. mam to asi na striedacku, vcera prava strana dnes lava. ale zvladame to nie? 😠 😠

guginenka
8. feb 2014

@waitiekatie - ja som dnes okrem cukru zozrala asi vsetko co obsahuje cukor... 🤐 co ti poviem...niekedy neviem sama so sebou vydrzat 🙂

lesik
8. feb 2014

@waitiekatie na pocest XXII.OLYMPIJSKYCH HIER

waitiekatie
8. feb 2014

@lesik ja som tipovala XXtych.. moc som sa nepomylila 😀
@guginenka ja som zozrala pol misky slanych somarin a mali sa mi.. idem kuk do kucharskej knihy ze co si daame... a zajtra budem zurit aka som tlstaa...a muzik mi dnes povedal, ze co on chudak, co si musel "prezit v kabinke".. ale co si musime prezit my same so sebou!!! 😕

majkulik
8. feb 2014

@vodnari ahojky, tak nemam. ale v GF by mali mat, lebo vrchna hovorila, ze maju vela.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre