Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bimbo37
19. aug 2013

@lesik ahoj, hej max do mesiaca schvali kazda poistovna. potom ti zavolaju a dohodnete si konzultaciu a ide sa na to. dostanes protokol dlhy alebo kratky kde budes mat uvedene inekcie a lieky, potom pojdes na odber vajicok a potom na vklad. urcite by si to do decebra mala stihnut. 😊 drzim moc palce nech to klapne na prvy krat😊

sun666
19. aug 2013

ahoj, po skusenostiach by som uz neskusala treti pokus IUI, vyhodene peniaze a strata casu, moj nazor 🙂

sun666
19. aug 2013

po schvaleni poistovne na IVF a zacati stimulacie mate pokoj po 3 tyzdnoch- potom uz len cakat na test

vodnari
19. aug 2013

@maru333 prvé sa nám podarilo na prvý krát....to som bola na IVF a druhý krát som bola na KET to už netrvá tak dlho ale koncom 6 týždňa som potratila a teraz tretí krát idem za na KET a vklad by mal byť zhruba koncom meisaca...už sa moc teším a verím že sa to teraz podarí. Držím aj tebe palčeky ....potom daj vedieť ako si dopadla. 😉

blavabla
19. aug 2013

@vodnari ahojky..dnes ako...kto pichal? 😉

lesik
19. aug 2013

@bimbo37 Vdaka za info.Pevne verim,ze sa to vydari na prvy krat.Optimizmus ma neopusta 🙂

vodnari
20. aug 2013

@blavabla jáj tak včera zas ja a už to bolo lepšie...len sa mi tvoria modrinky...si neviem predstaviť keď to budem tak dlho pichať aká budem modrinová.....ale bodaj by som to pichala dlho...dlho...dlho.....toto už musí výjsť.... 😉

blavabla
20. aug 2013

@vodnari striedaj si strany...aj ja som mala obcas modrinky...obcas nie..ale budu pomalinky miznut neboj...budes si pichat aj cele sestonedelie a s velkou radostou..citim to...a moooc ti to prajem. . .posielam tehu energiu a drzim palceky.. 🙂 🙂 😵 ..

vodnari
20. aug 2013

@blavabla ďakujem si zlatučká...... a ty ako sa cítiš? si doma alebo chodíš do práce?

blavabla
20. aug 2013

@vodnari dakujem za opytanie..citim sa skvelo..a uzivame si tehu..uz mi ani nebyva zle..ja som oficialne PN ,ale mam neobmedzene vychadzky..moja obvodna je skvela..takze sem tam sa na 3 hodky ukazem v praci ,ked mam naladu..a ty ako planujes co po KET ?

vodnari
20. aug 2013

@blavabla no u mňa je to trošku zložitejšie...ja mám materskú do 24.10. a KET by mal byť koncom mesiaca. Mne po pôrode klesli orgány...tak mám nižšie aj maternicu,tak by som mala ležať. Tak uvidíme ako to všetko bude prebiehať.

erin365
20. aug 2013

včera som si volala po výsledky a zvýšili mi Gonal na 150 a Luveris si mám pichať dve ampulky...a v stredu na kontrolu 😅
@karin30 tak sa tam v stredu vidíme 😉

erin365
20. aug 2013

jo a včera ma vyšetroval Harbulák a úplná zmena oproti poslednému vyšetreniu...bol strašne milý a zlatý 🙂

erin365
20. aug 2013

@vodnari čítam že sa ti tvoria modriny...mne sa po druhom vpichu vytvorila obrovská modrina a vydržala aj 3týždne a odvtedy nič. Picháš si tak, že si nariasiš kožu a zošikma vpichneš? Ja si pichám už 3týždne a vyhýbam sa tomu miestu kde sa mi vytvorila modrina, a tá bola tak v okolí pod pupkom, čiže odvtedy pichám buď na pravej alebo ľavej strane podbruška, nikdy nie v strede 😅

blavabla
20. aug 2013

@vodnari aha..tak asi budes lezkat..aj ked pri tvojom pokladiku neviem..musis zneuzivat manzelika... 🙂 ja to praktizujem do teraz 😉

vodnari
20. aug 2013

@erin365 pichám len po bokoch....zatiaľ mám 4 vpichy.....prvé dva mi pichali..kamarátka a svokor...po svokrovom vpichu mám väčšiu modrinu... ☹ ale zatiaľ moje dva vpichy sú pekné...a to sa nechcem chváliť...4 vpichy...dve modrinky.... 😉

vodnari
20. aug 2013

@blavabla ten môj pokladík je riadny živáčik...ale ide do škôlky....tak si hádam aj oddýchnem.... 😉

erin365
20. aug 2013

@vodnari akou ihlou picháš?

kora77
20. aug 2013

caute baby...prosim mohli by ste mi poradit? bud. tyzden mam zacat pichat dipherelin, MUDr. mi povedala, ze mam na prvu injekciu urcite prist do centra, no ja by som si rada pichala az vecer, kvoli robote a do centra sa moze ist len rano, nie?

vodnari
20. aug 2013

@erin365 jééééééééééj nechapem....ako myslíš že akou?

erin365
20. aug 2013

@vodnari bo ja som hľadala v lekárňach tenšie ihly ako 0,5ky a natrafila som na inzulínové striekačky na ktoré sú už nasadené ihly a sú tenučké že pomaly ani necítiť vpich, tak možno keby si si tými pichala tak sa ti modriny neurobia...

erin365
20. aug 2013

@kora77 mne dr. v CAR povedala, že si prvú injekciu mám dať vpichnúť od nejakej sestričky ktorú poznám...ale ja som nabrala odvahu a vpichla som si prvú sama 😉 síce sa mi triasli ruky a musela som zbierať odvahu, ale poradila som si 😉

blavabla
20. aug 2013

@erin365
@vodnari babulky vy sa asi nechapete..vodnari si picha flexiparin a vy stimulujete na IVF..tam sa daju menit ihly...

kora77
20. aug 2013

@erin365 dakujem ti za odpoved, chodim k Stenovej do GynFiv a ona trvala na tom, ze mam urcite k nim prist. Priatel berie inzulin, takze mi to bude pichat on, ma uz prax. asi si tam radsej poobede este zavolam
A ten dipherelin predlzuje aj cyklus? lebo ja mam 25 dnovy a neviem, na kedy si mam objednat interne vysetrenie aby mi platilo...

silvik1
20. aug 2013

@kora77 ahoj. ja som si prvú nechala pichnúť v CAR ráno a potom ďalšie už večer - sestrička vravela, že pri prvej to nevadí, ale potom už treba dodržiavať pravidelný režim 😉 diphereline mi predĺžil cyklus o cca 3 - 4 dni.

erin365
20. aug 2013

@blavabla @vodnari jáááááááááááááááááááááj 😅 sorry, Fraxiparine má dobré ihly 😉 sme sa fakt nepochopili 😉

majkulik
20. aug 2013

ahojky, takze mi dali dlhy protokol a velku hrbu liekov 🙂 . zial musim vsetko o jeden menzes posunut, lebo mi odchadza kolegyna 😠 a musim si zaucit dalsiu - vzhladom na to, ze sme tu dve a ja pojdem na matersku, tak je to stres. a aj MUDr. povedala, ze mam byt v klude, aby to malo zmysel. . .

majkulik
20. aug 2013

moj dnesny pracovny vykon po navsteve centra klesla na 10% ☹ och joj

annamary27
20. aug 2013

@kora77ahoj, ja som chodievala na interné týžden po prvej injkekcii,zvykla mi meškať 3 až 7dní.

mirkaaak
20. aug 2013

Tak zajtra rano ideme na to. Drzte palce. Embryjka sa vraj uz na mna pytali 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre