Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

silvik1
21. aug 2013

@kora77 ahoj. cena za icsi sa odvíja od množstva vajíčok, ktoré napichajú. mne napichali 21 a platila som 740 euro.

bimbo37
21. aug 2013

@marttina333 ahoj. toto je tema pipiny z ginfiv, takze logicky si tu piseme tie, ktore tam chodia😃 a cele to vychadza tak cca do 1000€ ze si doplacas, podla toho co vsetko si vyberies z ich ponuky sluzieb.

vodnari
21. aug 2013

@marttina333 ja som bola na IVF...je to trošku dlhšie...a stálo nás to 1400 eur ale zato sa nám na prvý krát narodil krásny chlapček a už bude mať 3 roky...stojí to všetko zato....a teraz ideme na KET.... 😉

erin365
21. aug 2013

Tak, osobne mi volali z CAR 😅 Končím s injekciami, dnes dve dávky Pregnylu a v piatok punkcia 😵

matka177
21. aug 2013

@erin365 jeeeeej super,tesim sa s tebou.nech vsetko dobre dopadne

matka177
21. aug 2013

Ahojte tak valali mi ohladom krvi,chvala bohu stupa HCG 1180,moc sa teskam.len nech to vydrzi az do konca

karin30
21. aug 2013

@erin365 Aj mne volali,už som mala strach čo sa deje.Všetko je ok,ešte mám 4inj. Luverisu.Mne punkcia vychádza na druhý týždeň.

silvik1
21. aug 2013

@matka177 ahoj. a koľký deň po ET si ? inak gratulujem.

vodnari
21. aug 2013

@matka177 blahoželám.... 🙂

lusipe
21. aug 2013

Ahojte dievcata, chcela by som sa spytat.Chodim Dr. Harbulakovi a mame schvalenu ziadost o IVF. No sme uplne v poriadku, u mna ovulka, priechodnost, proste muz uplne ok....no ja velmi nechcem to klasicke IVF, ale nieco vlemi soft, kde sa nemusim pichat a dopovat hormonami. Robia prosim v GF aj nieco take? stretli ste sa niektora s tym?
velmi pekne dakujem.

matka177
21. aug 2013

@silvik1 som 14 den,za 3 tyzdne mam prist na sono

matka177
21. aug 2013

@vodnari dakujem

blcha76
21. aug 2013

@erin365
@matka177
... 🙂 tiež Vám gratulujem a držím palčeky 🙂 ...

karin30
21. aug 2013

@matka177 blahoželám 🙂

nezabudka8
21. aug 2013

@erin365 ahoj drzim palce.sme na tom rovnako.ja dnes 1 a pol pregnylu a v piatok sa vidime. Mam na jednej strane 5 a druhej 15 folikulov.tak hadam vyberu ten spravny. Vela stastia!

nezabudka8
21. aug 2013

@karin30 to uz ide z kopca.mne 2 luverisi zostali.drzkam palce.

nezabudka8
21. aug 2013

@matka177 gratulujem! Potesia ma pozitivne spravy a dodaju odvahu urcite nielen mne. 🙂

blavabla
21. aug 2013

@matka177 moooc moooc gratulujem...a tesim sa s tebou 🙂 😉 konecne sa tu rozrastame!!!! Bolo nejake hlucho...suuuuper...

blavabla
21. aug 2013

@erin365 budeme tu vsetky na teba mysliet v piatok... 😵

blavabla
21. aug 2013

@nezabudka8 samozrejme aj na teba budeme v piatok mysliet,a pekne postupne budeme vsetky tehu.... 😉

nezabudka8
21. aug 2013

@blavabla dakujem velmi. Bojim sa a zaroven tesim 😉

nancsy
21. aug 2013

Ahojte, som tu prvy krat. Hladam tu niekoho, kto je v Gyn Five a zacina stimulaciu v septembri... Potrebujem moralnu podoporu a vymienanie si skusenosti. Nemam sa s tym velmi ( okrem svojho manzela ) porozpravat..Dakujem 🙂

nancsy
21. aug 2013

@adulka1979 Ahoj ja som to absolvovala pred dvoma mesiacmi.... Poviem pravdu, velmi som sa bala ,lebo som citala katastroficke scenare na nete.. Nebolo to aspon pre mna hrozne. Najviac som sa bala tych liekov, co mi predpisali a najma Diazepanu. Pri zakroku som necitila vobec nic. Tie lieky zaberaju dost dobre, trvalo to asi 5 minut aj s obliekanim....naozaj. Potom som vysla z ambulancie a led mi zacali vychadzat tie lieky, tak ma bolelo silno brucho ako mri menzese. Dala som si tabletkku a vsetko bolo ok...

nancsy
21. aug 2013

@lusipe Ahoj, ja sa , ja mam dlhy protokol, dve igelitky liekov pripravenych. Ked som si citala tie neziaduce ucinky, tak som si pomylsela, ci to vazne chcem... Bez toho to asi nejde..

mirkaaak
21. aug 2013

Ahojte. Nakoniec mi dali do bruska len 1 embyjko - vraj mam tekutinu v bruchu a neodporucaju vlozit 2. Ale to 1 je kraaasna blastocysta, tak to musi zvladnut 😉

lusipe
21. aug 2013

@nancsy
Ahojky, ale da sa to vraj...aj v Brne to vraj normalne robia, ked si ok....presne...tie vedlajsie ucinky, no poviem, ze mam strach....preto hladam cestu, ci niekto nie je taky ako ja, ze chce komunikovat s lekarom.... 😉

mirkaaak
21. aug 2013

@erin365
@nezabudka8 v piatok budem na vas mysliet a drzim palce.

erin365
21. aug 2013

@nezabudka8 Jeeej, sa stretneme 🙂 opis sa ako vyzeras,aby som ťa spoznala... ja mám kratke vlasy a budem mat zltu nocnu koselu s dlhym rukavom...🙂

kora77
21. aug 2013

@nancsy ahoj, ja zacinam prvu injekciu 28.8. a tie vedlajsie ucinky som si radsej ani necitala 🙂

nezabudka8
21. aug 2013

@mirkaaak jasne ze vide.bude z krasnej blastocysty krasne babatko pftuj pfuj. Drzim palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre