Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

erin365
2. sep 2013

Z troch embryí zostalo na zmrazenie len jedno ☹

blavabla
2. sep 2013

@erin365 aj jedno staci, to prave.. 🙂 drzim palceky..

erin365
2. sep 2013

@blavabla ja sa len teraz bojím, či tie dve vo mne sa vyvíjajú alebo nie... 😔

maru333
2. sep 2013

@karin30 ahoj,ako sa mas?ja tak vseliako, som slaba a picha ma v podbrusku, neviem co z toho bude, dufam ze u teba je vsetko okej,drzim palce 🙂

blavabla
2. sep 2013

@erin365 jasne, ze ano...musis verit...neboj bude dobre... 🙂

maru333
2. sep 2013

@erin365 ahoj,mne nezostalo nic na zmrazenie, takze ked prve nevijde vsetko od zaciatku. To jedno je aspon este jedna sanca,

erin365
2. sep 2013

@maru333 ach do prčíc...prečo je cesta k dieťaťu taká ťažká 😠 😠 😠

sizo
2. sep 2013

@vodnari Jaaaaaj moja super spaaaava, drziiiiim palce aby vsetko bolo ok.-)))

maru333
2. sep 2013

@erin365 neviem,ostava dufat ze to klapne na 1krat,tak ti drzim palce

sizo
2. sep 2013

@blavabla Ahoj moja, som rada, ze sa mate dobre🙂))Velmi ti to prajem-samozrejme aj kazdej zene-ten pocit, hm.....mozno aj ja zazijem, ze sa to raz otoci a vsetko bude ok🙂)))Musim v tom verit....Zatial sa davam dokopy, uvidime tak za 2-3 mesiace co spravili lieky😀DDDAle moja, ja na vas myslim, neboooj, aj ked som neni online, ale v myslienkach som s vami🙂))))
Drzkajte sa moja🙂))Paaaaa

erin365
2. sep 2013

@maru333 presne tak, musíme dúfať a veriť že to klapne na prvý krát!!!! Kedy máš krv?

karin30
2. sep 2013

@maru333 Ahoj,dakujem.Mňa tiež pobolieva brucho aj ho mám stále akési väčšie.Dúfam že sa malinkému v brušku zapáči.To čakanie je najhoršie ☹už aby bol utorok.Musíme veriť že sa to podarí,držkaj sa.

donatela
2. sep 2013

@kora77 tak co? Zvladla si to sama? Ide to?

erin365
2. sep 2013

mne sa včera fraxíkom podarila urobiť modrinka...a to už mám za sebou asi cca 50 pichnutí...aj majster tesár sa občas utne 😀 😀 😀

donatela
2. sep 2013

@erin365 3deticky su akurat🙂🙂 vyjde to,neboj🙂🙂

donatela
2. sep 2013

@nancsy drzim palce na vecer!🙂 Daj potom vediet ako si to zvladla...

kora77
2. sep 2013

@donatela ano, uz si picham sama...vobec ma to neboli s tymi inzulinovymi ihlami, len ked vytiahnem ihlu tak zacne svrbiet ale hned to prejde

kora77
2. sep 2013

boli ste niektora pocas stimulacie chora??? ja citim, ze na mna nieco lezie, nechcem byt chora...vo stvrtok som objednana na interne vysetrenie...

erin365
2. sep 2013

@kora77 super, vidíš že to ide...škoda že som na tie inzulínky neprišla skôr, bo ja som ich začala používať až po dvoch týždňoch pichania...nevadí...

kora77
2. sep 2013

@erin365 no je to s nimi super...este ze som ta nasla 🙂)

matka177
2. sep 2013

@erin365 tak tuto otazku si kladiem aj ja.ale pevne verim,ze ano.12 idem na sono ,to je este strasne dlhy cas.ako sa citis 🙂

erin365
2. sep 2013

@matka177 ja idem teraz v piatok na krv...a som už pomaly nervózna...cítim sa dobre, prsia a bradavky bolia... skúsim aj testovať, či bude silnieť čiarka...

matka177
2. sep 2013

urcite sa udomacnili bublinky.okrem utrogestanu aj uzivas neake vitaminy.teplotu si si nemerala,ci nemas zvysenu

vodnari
2. sep 2013

Ďakujem dievčence,ste všetky zlatučké...ale žiadne sa nám nerozmrazilo.....mali sme 4 a nič.... ☹ už som sa aj objednala do BA ideme v utorok na konzultáciu...chceme to ešte vyskúšať...pôjdeme na IVF tam sa nám drobček podaril na prvý krát. Volala som aj na hematologiu už si nemám pichať...dnes poslednú a o týždeň mám prísť na krv. Prosím vás neviete kedy by sme mohli ísť na IVF musí sa tam nejak čakať? Alebo môžme ísť hneď...tak by som už chcela aby to konečne vyšlo... všetky moje sny sa skončili ale my sa nevzdávame a ideme znovu do toho. ☹

matka177
2. sep 2013

@vodnari je mi to strasne luto,tak som verila.nadej umiera posledna

vodnari
2. sep 2013

@matka177 ďakujem zlatíčko....

nelly3
2. sep 2013

@vodnari
mne sa toto iste stalo 2 roky dozadu v gyn-five, zo 4 ani jedno sa mi nerozmrazilo, smutne, tiez som mala zmrazene blastocysty, teraz som presla do reprofitu brna a max. spokojnost, mala som jedno jedine zmrazne - blastocystu a rozmrazila sa, su na lepsej urovni si myslim, vo vsetkom. pevne verim, ze sa coskoro dockam 😉 drzim moc palce, preto som napisala lebo mne sa to presne stalo tiez.

erin365
2. sep 2013

@matka177 to patrilo mne??? neoznačila si nikoho....

erin365
2. sep 2013

@vodnari och ☹ slová sú zbytočné ☹

vodnari
2. sep 2013

@erin365 jáj zlatko veru ťažká..... tak nám sa z posledných štyroch nerozmrazilo ani jedno.... naše plány sa zrazu zmarili.... ☹ ale tebe držím palčeky...moooooc silno....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre