Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vodnari
28. feb 2014

@waitiekatie ďakujem.....dnes som dostala MS...tak už ani v pondelok tam nemusím chodiť.... ☹ skúsim to ďalej nevzdám to....

waitiekatie
28. feb 2014

@vodnari tak tak,nevzdavaj to...ideme dalej..raz sa predsa dockame 😉

lucyg
28. feb 2014

@adriana1861986 ahoj IUI som podstúpila 3x a negat. Prvá IVF nám tiež nevyšla. ☹
Hlavne nestrácaj nádej. Stretla som tam aj babenku, ktorej vyšla 2. IUI a má už 5r. dcéru. Teraz už čaká 2. dieťa.

kita26
28. feb 2014

ahojte, chcem Vás trošku povzbudiť a podeliť sa s Vami o radosť. Krv v pondelok a aj dnes potvrdila, že som tehotná 😀 😀 😀, hcg pekne stúpa a verím, že to dobojujeme do úspešného konca🙂. Vložili mi 1 blastocystu v sobotu 15.2. je to moje prvé IVF. Chcela som pôvodne dve, ale neviem prečo mi nedali, tak mám 1 mrazáčika a 1 bublinku v brušku a a verím, že tam aj zostane. Inak v deň ET som už cítila, že mám chytené priedušky a tak aj bolo, teplotu som nemala, len tak 37, 37,2, asi týždeň vkuse, a k tomu ale strašný suchý dráždivý kašeľ ma trápil asi 5 dní vkuse.Zo zúfalstva som si už robila ten hnusný cibuľový sirup, tfuj. Ani som netestovala, lebo som si myslela, že choroba mi nedovolila aby sa to podarilo...a ono sa podarilo. Som šťastná, ale len tak opatrne🙂
Držím vám palce

vodnari
28. feb 2014

@kita26 blahoželám...dávajte na seba pozor.... 😉

kita26
28. feb 2014

@vodnari verím, že sa to podarí každej z nás, aj Tebe🙂

waitiekatie
28. feb 2014

@kita26 tak dufam,ze mne to ta choroba nepokazila..ja som mala max 37,6...si moj vzor 😉

nancsy
28. feb 2014

Baby , tak punkcia je v pondelok 3.3. , som si aj popolakala, aj sa potesila... Drzte mi palce, aby mi to vyslo

krakulka
28. feb 2014

Ahojte dievcata, chces vas poprosit, keby niektorej zostal Dipherelin aspon jedno cele balenie, prosim napiste mi IP. Som samoplatca a zhanam lieky na 4.IVF. Gonal uz mam. 🙂

gelinka75
28. feb 2014

@jomini no tak zacinam o 3 tyzdne ty kedy?

jomini
28. feb 2014

@gelinka75 ahoj, aky si dostala protokol? Ja mam zacat 7.3. ale nechce sa mi, mam chut dat si rocnu pauzu, za posledne dva roky sme mali 4stimulky a 5 vkladov. Vcera som to povedala muzovi a trocha sa urazil, chce ist uz teraz.

sizo
28. feb 2014

@vodnari
No moja tak super, ze sete mas tolko mrazacikov 😉
Ja som mala len mesiac pauzu-aby sa mi maternica vycistila-a potom ma supli na ket 🙂

gelinka75
28. feb 2014

@jomini ja mam dlhy protokol..a tie pocity poznam..vobec sa mi do toho nechce, ked to nevyjde, uz je cas sa nato vykaslat .. ale ty si mlada, niekedy to musi vyjst 🙂 ja som na tom podobne, mala som 5 vkladov..

jomini
28. feb 2014

@gelinka75 ano ale tebe sa to uz raz podarilo, tak ma vyznam pokracovat. Ja som nemala ani biochemicke, zatial vzdy cista nula a nerada sa tlacim stimulkou, zdrave to nie je.

gelinka75
28. feb 2014

@jomini a co ti na toto povedali v brne?

jomini
28. feb 2014

@gelinka75 poriesili sliznicu a povedali ze to treba skusat.

gelinka75
28. feb 2014

@jomini no to by uz fakt mohlo vyjst, ked nie su ziadne prekazky..moc ti to prajem 🙂

jomini
28. feb 2014

@gelinka75 prekazku vyliecili a aj tak to vyslo :( preto som na vazkach s pauzou

gelinka75
28. feb 2014

@jomini no to neviem....teraz som pol roka nic neriesila a fakt mi je psychicky lepsie...mozno by ti prospela prestavka alebo presmerovat myslienky inde..viem, ze na teba tlaci mm, ale musi to aj on pochopit, ze je to velka zataz..ja napr. v tomto mam podporu u muza...este predvcerom sme hovorili o tom, ze mam chut sa na to vykaslat..a on by mi to nikdy nevycital..nechava to na mna podla toho ako sa citim ja

jomini
28. feb 2014

@gelinka75 mna sa tie posledne neuspechy vobec nedotkli, uz to pomaly beriem ako sucast zivota :/
Tiez chapem mojho muza, chcel by to uz doriest, a to ze jedneho dna poviem ze s dr.sme sa dohodli na dalsi pokus a na druhy den mu vravim ze sa mi nechce..tomu moc nepomaham 😀

gelinka75
28. feb 2014

@jomini ved presne, ze uz to dlho riesime a je to sucast zivota, len to je to, ze to strasne obera o energiu vsetky tie neuspechy, no a to kolisanie mam aj ja..ale skor inklinujem k tomu sa nato vykaslat..je mi tak lepsie ked nic neriesim, ale potom si zas poviem, ze pokracujem...to je normalne neboj

jomini
28. feb 2014

@gelinka75 presne si to vystihla 🙂 tak zrejme sa do toho pustime a ked to nedajboh nevyjde, tak si dame pauzaa vybavime adopciu

nancsy
1. mar 2014

Nejde niktora z vas v pondelok na punkciu? 🙂

viva13
1. mar 2014

Ahoj prosím poradíte? pregnyl si možem dať pichnuť aj na gynekologickej pohotovosti či na normálnej pohotovosti?

janan82
1. mar 2014

@viva13 Ahoj, mne to pichli na obycajnej pohotovosti. Takze nemusi byt len gynekologicka.

nancsy
1. mar 2014

@viva13 ahoj,na normálnu pohotovosť stačí ísť. Ideš dnes večer?ja áno a v pondelok na punkciu.

nancsy
2. mar 2014

Pregnyl mám už od večera pichnuty, zajtra potrebujem odhodiť strach a hor sa na punkciu.
😉

scheflera
2. mar 2014

Ahoj,Nansy.Ja idem zajtra do Gynfivu na punkciu.Mam kratky protokol :diphereline,pregnyl,menopur.Ty tusim tiez tak?či nie?pRegnyl neboli ocotní picnuť?poslali ma na gyn.pohotovosť.nemam strach,lensom nervozna.zajtra mam 11.den tak sa obavam aby vajka boli zrelé.

scheflera
2. mar 2014

Jaj a ešte som zabudlana na fostimon.

nancsy
2. mar 2014

@scheflera ahoj,jej, to som rada,že som si niekoho našla. Preco ti to nechceli pichnúť,to je čudné... Mne v pohode, nemali s tým problém.ja si icham presne to isté🙂 neviem,či mám krátky protokol,ale som dnes asi 17 -ty deň cyklu.mne museli aj zvysit dávky puregonu,lebo mi to nestačilo.tak sa tam vidíme ráno uvidíme. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre