Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

krakulka
22. júl 2009

Mayka, kamoska ma presne tuto teutoniu a v cervenej farbe. Je uzasna. 😉

chruminka
22. júl 2009

nelly my budeme mat vedla seba lebo sa mi to zda prakticke mat obe deti poruke a je to zatial najlahsi kocik na trhu co vyrobili pre dvojicky vola sa bumbleride a je super ze je vo vselijakych farbach my kupujeme asi oranovy....som skusala v obchode ten ABC za sebou a ledva som ho nadvihla prazdny bez babetiek no neviem si predstavit ako by som s nim chodila ....

toto je ten nas:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5518471

chruminka
22. júl 2009

teutonky su pekne ale pre mna moc tazke ☹

nelly3
22. júl 2009

jej ten je peknucky 🙂

nelly3
22. júl 2009

teutonia ma aj pre dvojky?

chruminka
22. júl 2009

no idem babulky trosku von na zmrzlinku kym este nie je uplna horucava a mam vychadzky zatial sa tu majte 🙂

slniecko01
22. júl 2009

Ale nie Cicušky ako ste sa rozkecali a tie slohy no neuveriteľné 😀

Idem pomaly umývať okná, muž má na buduci týždeň dovolenku, tak ma zobere niekam vyvenčiť... snáď
Už cez ne ani nevidíme, upratovačku nemáme, no tak čo už, ostáva to na mne.

Včera som sa motala v záhradke, skapala nám jedna borovica a tuším ju aj trošku zmením, musím si ešte zaobstarať levandulu, tú mám len jednu a mám ju strane rada

slniecko01
22. júl 2009

Ahojky už som si umyla 4 okná ešte 4 a na zajtra si nechám vrchnú časť domu. Netreba to preháňať 😝

mayka
22. júl 2009

ty si rychla. dojdi ja k nam. Ale moc sa nenatahuj. To by sme nemali. 😉

slniecko01
22. júl 2009

Ta čo už keď na upratovačku nemáme. Radšej by som bola niekde pri vode 🙂

corinne
22. júl 2009

Ahojte pipiny 🙂 Tak som doma ako tak nas zmerali,mame 7,7cm a sijove presvetlenie vraj v poriadke ale cakam asi tyzden na vysledky krvi na Downov syndrom,budem sa musiet zamestnat nech mi to rychlo ubehne 🙂 Chcem sa pustit do vytvorenia dennika aj so vsetkymi fotkami co mam,dnes mi dala 4 fotky 😕 so kukala jak puk,ked hovori, toto je pre vas,totodajte manzelovi a este tie su pre vas 😀 no zlata pani 🙂 Mayka chapem ta ze mas dilemu s kocikom,lebo tu tiez nie je vyber bohvie aky same chicco 😒 chicco 😒 a chicco uz som z toho chora 😖 Aj som rozmyslala ze pojdeme na Slovenkos do Banskej Bystrice tam je jeden obrovsky obchod pre babätka,a vsetko prislusenstvo ale v pripade reklamacie je to na figu 😠 Chceme skocit do Francuzska kuknut ceny a vyber kocikov tam 🙂 Prajem vam dobru chut pipinky.

nelly3
22. júl 2009

pipiny, ze tretia strana 🙂 posuvam 🙂

ivalak
22. júl 2009

chrumi ten kocik je krasny mas vkus
mayka ja neviem ci trojkolka je vhodny kocik co mam kamosky uz by ho nechceli nie je zevraj stabilny ale je to otazka vkusu
nelly neboj pride rad aj na teba
slniecko neumyvaj okna nemala by si sa natahovat to fakt

slniecko01
23. júl 2009

Ahojky Pipinky, dnes hlasia nenormálne horúčavy , tak by sme mali asi ísť k tej vode trochu sa ochladiť, už keď je CALLEX na tej dovče.

Och ty máš už na Zlytých asi rezervované miesto čo ? 😎

Ivalak veď umyjem len tie čo sú normálne a strešné umyje manželík sa mi slúbil, tých je 5 a tam by som sa naozaj nenaťahovala 😝 . Ak by ich neumyl tak ich umyjem na rok 😀

mayka
23. júl 2009

Dobre ranko dievcata,
ako ste sa vyspali do tropickeho dna? Ja som sa rozhodla ze kedze idem dnes na poradnu tak si vezmem celodenneho lekara. 😀 V praci klimu nemam a vcera mi teda nebolo 2x dobre.

ivalak, ja osm si ten kocik skusala a aj ine trojkolky a tato bola najstabilnejsia. Okrem toho vyslovene mi ju do terenu odporucali . Predtym som o nej nechcela ani pocut ale teraz... Podla mna je to sila zvyku.

sylvyka
23. júl 2009

mayka aj ja mam poradnu uz za pol hodky 😀 som zvedava ako dopade ozvem sa potom papapa inak casual si uz vyradila spomedzi favoritov ? my sme sa rozhodli ze na jar ho urcite budeme mat 😀 S4 samozrejme papa zatial

mayka
23. júl 2009

sylvyka tak drzim palce a daj vediet ako ste dopadli. Ja mam az o 16,00. 😎
sylvyka bol to moj prvy favorit ale neovladal sa mi tak dobre ako spirit. Aj vcera som si ho vyskusala a predavac mi hovoei ze ta strieska je dost nizko a ze maminy sa stazuju ze si deti hlavy otlkaju. Ale inak je fajn. Asi by som pri nom aj ostala keby som tu teutonku do ruk nechytila ako prvu. Pozri aj peg perego . Aj ten je dobry. cena podobna.
sylvyka a ty si skadial? Z BA?

chruminka
23. júl 2009

dobre ranko pipinky 🙂

nelly ano teutonka je aj pre dvojky len je strasne tazka ma 20kg a spolocnu striesku pre obe deticky a to tiez nechcem.

corine gratulujeme krasne mieri 7,7

ivalak ja som si nechala poradit od mamiciek v dvojickovej teme,predca len maju uz dake skusenosti a poradili dobre 😉 , boli sme ho uz aj tri krat omrknut nazivo aj sme si pokocikovali po predajni...no paradicka,uz sa neviem dockat ako budeme v zime kocikovat naostro 😀

mayka vcera som videla jednu mamicku s trojkolkou (asi chicco )/inac velmi pekna farba taka belasa/ chcela prejst s kocarom cez taky uzky chodnik ale bolo tam zaparkovane auto tak to obchadzala po trave a neviem preco cuvala a tahala kocar za sebou (asi koli slnku) ale skoro to male vykotila sa jej ten kocar skoro prevratil,len sme tak poskocili so susedou ako sme to videli
inac nemam nic proti trojkolkam vsak aj to nase je vlastne dvojita trojkolka 😀 ,len asi treba lepsi vodicak mamickam na to

chruminka
23. júl 2009

mayka peg trojkolka ta GT3? tak tu ma kamoska a strasne sa stazuje na ten kocar je velmi tazky a neskladny,maju velky kufor v aute a ledva sa im tam podvozok zmesti! a aj sa tazko sklada a rozklada,vzdy ked dojde tak len nadava a sportova cast sa neda otocit v maminke ,len v smere jazdy,nechcem byt zaujata ale podla mna pegy su zbytocne predrazene len koli akoze znacke pritom nic moc,strasne sa aj kazia

pahu
23. júl 2009

Čaute tehule 😀

cicuska
23. júl 2009

cau pahu akurat kliknem na kona a co nevidim pahu chatuje o sto sest 😀 ako mas?

krakulka
23. júl 2009

Dobre rano pipinky, vitaj Pahu, ako bolo na dovolenke?

mayka
23. júl 2009

chrumi ty mas neocenitlne rady. 😀
Trosku som sa tej trojkolky bala aj ja. Hlavne ked budem chciet vybehnut na chodnik z cesty cize budem musiet zatazit viac to predne koleso . Aj to som si skusala v obchode tak ze som nadvyhla zadnu cast kocika - no trochu som chytila balans ale mozno chytim vacsiu stabilitu ked bude kocik "nalozeny" . 😀 Pdla mna to je len sila zvyku a v obchode mi ju do terenu vyslovene odporuciali ze sa s nou velmi lahko ide. Pytala som sa na štvorkolku ale ta nebola zasa taka odpruzeny. Ale ked pojdem objednavat tak vezmem muza motorkara nech posudi tu stabilitu. 😀 A podla toho vyberieme bud 3 alebo 4kolku. Peg perego sa mi po teutonke ovladalo asi druhe najlepsie ale fakt sa mi zdal ten kocik akysi velky. Nebol zly ale az tak ma neoslovil . Casualplay S4 sa mi ovladal asi najhorsie ale mozno to bolo dlazbou lebo to predne dvojkoleso si robilo co chcelo. Ale este sa mi pacil aj xlander 4 kolka neviem ktory to bol ale az tak dobre nebol odperovany a bol aj dost tazky.
Tot moje doterajsie "skusenosti" s kocikmi.
Ty si si vybrala pekny kocik nevyzera ako ten tank co s nim chodi kocka od nas z dediny. 😀

pahuska chrobacik a ty ako sa mas? Co nie si pri vode?

chruminka
23. júl 2009

cau pahu ako mas?
mayka ked ja som taka huba a co na srdci to na jazyku,ale to je len moj nazor kazdy moze mat svoj nazor som straaaaasne ovplivnitelna 😀
Mayka ked je mm odbornik na motorky tak urcite bude vediet poradit aj kocar vsak povoz ako povoz 😉

pahu
23. júl 2009

Cicuška ahojky 😀 Hmm, som tu opäť po pár týždňoch 😵 Boli sme na dovolenke v ITALY - cestovať po viniciach, sme doma len 5 dní a už sa teším do Grécka, odchádzame o 1 a 1/2 týždňa 😀 Baby sú krásne, ako ich obe zvládaš? Cez deň si sama?

Mayka, Chrumi, v kočíkoch Vám neporadím ale pekne sa zaguľaťujete, jedna radosť 😀

Krakulka, bolo výýýborne 😀

Vy plánujete nejaké dovolenky?

babulka123
23. júl 2009

cicuskaaaaa no neverim koho tu vidim.. ahoooj

pahulienka.. cmuuuuk

mayka
23. júl 2009

chrumi pohodaaaaa. 😀 Ja si rada vypocujem ine nazory. Posledne slovol bude mat manzelik kedze to plati tak nech ma pocit ze vybral aj on. 😀
A krem toho aj on bude kocikovat. Tak som zvedava co povie lebo ho este videl len na obrazku.

Pahu takze vinice, nooo dala by som si povedat . po takej dovce tuzim aj ja. vinecko mozem.
My uz mame po dovolenke - chorvatsko ale este ma jedna caka na 3 roky. 😀

pahu
23. júl 2009

Mayka, neprovokuj s tou trojročnou 😠 😀 😀 😀

Babuľka cmuiuuuuuuk, kedy Vás uvidím? Stihnem ešte kindervajce? 😵

och
23. júl 2009

ahojte kukuricky 😀 😀 pahu 😉 aj ja by som sla na dovcu 😕 som rada ze si si ju poriadne uzila 😀 😀

ja este nad kocikom nerozmyslam, respektive vy kupite a potom poviete ktory je ten best of 😀 😀 😀 😀

baby neskutocne ma nonstop boli hlava 🙄 nic nepomaha, 4l vody denne fuj uz sa mi z nej chce vracat a ani to sumive magnezium vela poriadku nenarobilo a v lekatni 0 bodov co sa tyka niakych homeopatik 🤐 najhorsie je to rano a vecer ked je sero to je brutal alebo ked je tma a niekde nieco svieti lampa alebo aj telka fuj

slniecko01
23. júl 2009

Pahu prečítaj si IP 😀

Idem do SC na jazerá 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre