Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katherinesand
4. máj 2009

ved ide leto a este k tomu zavladlo pekne plodne obdobie, tak by sa nam mohlo zadarit. 😉

och
4. máj 2009

no len aby sa tie deti nenarodili s razitkom made in GF 😀 😀 😀 😀 ze skryta reklamam 😀 😀 😀

sivus katka ani vas tu nechcem vidiet a pojdho trtkat vsetko co sa hybe 😀 alebo stoji 😲 😀 😀 😀 😀

katherinesand
4. máj 2009

och, nejaka si roztopasna 😀
no ja radsej pockam az kym dojdem domov, lebo ked si predstavim, ze jediny kto sa okolo mna hybe je moj sef, tak sa mi otvara nozik vo vrecku a boh ma chran od nejakeho sexu. 😀
ako sa citis tehula?

och
4. máj 2009

kathy normalne 😀 😀 obcas ma trosku zaboli akoby som mala dostat ms a rano ma strasne prsia bolia ale inac nic, akurat som niaka prechladnuta tak tlacim homeopatika 😀 😀 😀 a chce sa mi spat ale to z toho ze uz od siestej rana vystrajam 😀 😀

krakulka
4. máj 2009

Zdravim vsetky pipinky, nove telhulky, "stare" tehulky aj cakatelky. Take uzasne spravicky mozem citat kazdy den. 😀 😀 😀 😀 Je to uzasne, gratulujem novym tehulkam.

krakulka
4. máj 2009

Sivuska, teraz do 23.DC (1.5.) picham Diphereline, potom budem Gonal a Pergoveris. Dufam, ze mi Dr. Drabek namiesal ten spravny kokteil. 😕

janula13
4. máj 2009

ahojte pipinky,

tak esteze som dnes nakukla, myslela som na Och, nevedela som kedy ma mat vysledok a ako som sa pekne trafila a ako ma potesila, velmi, velmi ti blahozelam, nuz cielko masna dvojicky tak sa na to trosku priprav, aby si nebola v soku ako ja 😀 juj babule konecne to v GF fici a zacali ste uspesnu vlnu tak dufam ze na nu naskoci co najviac z vas, katarinka a pahu, skociiit 😀 velmi sa z vas tesim nove tehulky 😉

lopezka
4. máj 2009

ahojte 😀

mima11
4. máj 2009

Krakulka, ja som mala ten istý kokteil, ako Ty, mala som 9 zrelých vajíčok a 7 embryjok.

lumya
4. máj 2009

ahojte, kocandy z gynfivu 🙂 dnes som sa dozvedela pozitivnu spravu....test z krvi bol na 10. den pozitivny, cize uzasna sprava, len ma zarazila hodnota HCG 38,5. Nie je to malo? nemate skusenosti?

mima11
4. máj 2009

Lumya, ja som mala 34, no nakoniec ☹

mima11
4. máj 2009

Musíš tomu veriť, že to bude dobré a bude rásť. Každá sme iná, takže jednej to víde a druhej nie. Mysli pozitívne!

lumya
4. máj 2009

ach jaj, Mimka, to ma mrzi....co ukazal druhy odber krvi?

lumya
4. máj 2009

snazim sa mysliet pozitivne, len sa nechcem predcasne tesit, to by bolo potom obrovske sklamanie

mima11
4. máj 2009

HCG kleslo, začala som krvácať. Asi to nemalo ešte byť! Ešte ma čakajú moji 5 drobčekovia! Verím, že to príde!

krakulka
4. máj 2009

Ahojte, mima11 to som rada, ze je tu niekto s rovnakym protokolom ako ja. Ja verim, ze budem mat vela vajok. Pri prvej stimulke to trvalo dlho. Stale som len dokupovala Fostimon. Nakoniec boli 4 vajka, 3 embria, vkladali 2 ks 8budnkovych, ale nezostalo nam nic. ☹

Lumya hlavicku hore, myslim, ze HCG je v norme, ved si bola len 10 den po transfere. Mala si predlzenu kultivaciu?
Ja som po prvom IVF mala 10 den po transfere HCG 11 - bez predlzenej kulitvacie a sestricka mi povedala, ze je to pozitivne, ale uvidi sa 14 den. Potom uz to bolo lHCG en 3. Ale neboj, tebe sa bude zvysovat. Kazdy den by sa malo zdvojnasobit.

lumya
4. máj 2009

ahoj Krakulka, mala som predlzenu kultivaciu...sestricky som sa pytala, ci je to v poho, vravela, ze vsetko nad 10 je ok, ale uvidime vo stvrtok. Tak ci tak ma to vyplasilo, ked citam, ake maju kocandy hodnoty 🙂

mima11
4. máj 2009

Krakulka, toto bude ten správny kokteil! Uvidíš!

mima11
4. máj 2009

Lumya, nestresuj sa, pekne si to užívaj a neboj HCG bude rásť!!!

lumya
4. máj 2009

dakujem, mimka, dam vediet vo stvrtok 😖

mima11
4. máj 2009

Budem Ti držať palce, nech je vo štvrtok krásne číselko!!!

krakulka
4. máj 2009

Lumya, urcite to bude stupat, uvidis. Keby si chcela mat istotu, tak si kup testiky a kazdy den testni rano a vecer. Len neviem, niekoho testiky viac stresuju, ako to cakanie. Ja som pri 1. ivf netestovala, ale teraz budem. 😝
Mima11, aj ja mam pocit, ze sa to podari. 😎

och
4. máj 2009

baby bude to v pohode 😀 😀 😀 😀 musime sa riadit len tymto novym mottom 😀 😀 😀 😀 som vymyslela sama 😀 😀 😀

Raz navštívi šťastie každého z nás 😀 a ak náhodou nie, tak navštívime šťastie my 😉

😀 😀 😀 😀

katarinka77
autor
4. máj 2009

Ahojte 🙂 !
Veľmi sa teším a veľmi gratulujem, Linduška 🙂 🙂 🙂 , aj Kacarinke 🙂 🙂 🙂 a Lumya, verím, že aj Tebe už možno gratulova 😉 ť, i keď je hodnota zatiaľ nižšia, ale ono to stúpne, neboj.
Ja som bola dnes na akupunktúre u inej dr. (niekomu som aj posielala na ňu kontakt), niežeby som s tou predtým nebola spokojná, ale keďže som 4 mesiace čakala na termín, chcela som to u nej aspoň vyskúšať a že sa rozhodnem. No a už viem, že budem chodiť na celú kúru k tejto 😉 . Bola milá a paradox, zas iný názor na môj problém so zápalmi, že treba sa z toho dostať a až potom otehotnieť, lebo v tehotenstve sa to zhoršuje (a to mi Harb. tvrdil, že v tehu na to zabudnem, že budem mať iné problémy). Mala som odhadujem asi 10 ihiel v uchu a medzi citlivými - problematickými miestami bola aj maternica 😢 .A vraj mám začať cvičiť Mojžišovu, že mi to veľmi pomôže. No ale pevne verím, že nejak sa opäť prebojujem ku zdraviu a pridám sa k vám tehuľkám 🙂 🙂 .

och
4. máj 2009

katka 😀 😀 😀 tak sa z toho tesim tiez ze mas zase pozitivny nazor 😀 😀 od niakeho doktora 😀 😀 😀 😀

ked sa vo stvrtok hcg zvysi tak budes chodit na striedacku ze akupunktura, mojziska, ku mne na opluv,..... 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka77
autor
4. máj 2009

a potom skrachujem, lebo nebudem stíhať robotu 😀 😀 😀
mňa len štve, že tí lekári si strašne protirečia, ale ja sama sa prikláňam k názoru, že to treba dostať na poriadok a potom sa púšťať do tehotenstva...

janula13
4. máj 2009

katarinka ahoooj, len som nakukla, bola som zvedava na nasu hviezdu lindusku, co bude mat dvojicky 😀
pocuj a co takto brusne tance?inak kamoska mi poslala material na pripravu sedacich kupelov a esteniecoho pri zenskych problemoch, chcela som to kvoli sebe aj tebe, mas zaujem?poslala by som ti to postou alebo po matkovi keby chces, ja to teraz nevyuzijem...

katarinka77
autor
4. máj 2009

Ahoj Jani 🙂 ! No konečne Ťa "vidím" 😀 🙂 ! To je tá kamoška z Talianska? Jani, ja už vyskúšam asi hocičo, len nech to konečne pomôže. Je to nejaký roztok, prášok, či čípky? Jasné, pošli, aj s cenou. Ja som na brušné tance nemotorná 😀 .

och
4. máj 2009

katka tie brusne by si mala skusit na to neni nikto lajbavy neboj sa a mam pre teba aj krasny kostym a vsetky veci okolo toho 😀 som ich tancovala vyse dvoch rokov a je to paraaaada 😀 😀 😀

janul 😀 no ved pojdem ja k tebe na skusy 😀 😀 😀 aj k zukricke a chrumike 😀 😀

katarinka77
autor
4. máj 2009

Lindi, no neviem... Ale aj manželova sesternica na to začala chodiť a je úplne nadšená 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre