Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

siinda
16. nov 2012

@pancuska teším sa s tebou,,ja uvidim co bude v piatok,,ja idem tiež domov,,mam tu toho dost,,boli ma hlava..tek ty len pekne tehotnej 😉

gelinka75
16. nov 2012

@siinda mne vkladal prvy krat harbulak a nevyslo, je to nahode a nie o tom kto vkladal 😉

pancuska
16. nov 2012

@gelinka75 podla mna vela zalezi od stavu zeny a aj od toho aky ma problem.....
@siinda a vy ste skoro v rovnakom veku,ja sa s vami nemozem prirovnavat,nie ze by som vas chcela urazit ale urcite je to tak som o 6r mladsia....a nebojte sa aj vam sa podari.....ja si pojdem po svojom 😀 ved uz kolkym babam sa podarilo a podari sa dalsim aj tim co velmi dlho cakaju a musia si vela kvoli tomu vytrpiet.....kazda mame ine telo a tak sa nemozem s ani jednou prirovnavat....jedine co by som chcela vratit je cas,kedy by som sa vyhla mojmu ex a zbytocnym zdravotnym problemom kvoli nemu ktore sa mi odzrkadlili na chrbtici a znicenych vajcovodoch.....takze nebojte sa tiez som to nemala lahke a dakujem Bohu a kazdy den ho prosim aby mi ponohol stastne donosit a tiez aby pomohol zenam ktore tuzia po dietati...... 🙂 😉

gelinka75
16. nov 2012

@pancuska no nato ze moj problem je len chybajuci vajcovod a podla dr vsetko bolo idealne "akoze" to teda ten prvy krat malo vyjst 😉

pancuska
16. nov 2012

@gelinka75 😒

given
16. nov 2012

@mortiiss
@gelinka75
Este nestimulujem, o 10 dni mam konzultaciu a teoreticky by som hned na dalsi den mala zacat. Tak uvidim, ako sa dohodneme s Harbulakom, lebo mne by potom robili OPU aj vklad tyzden pred Vianocami a nie som si ista, aky tam budu mat rezim. Dovolenky a tak...
Inak, necitali ste nahodou Cakaren od Denisy Fulmekovej? Ja som si to v utorok kupila a uz som aj precitala, na 100 pro tam opisuje GF a Harbulaka (v knihe fesacky doktor Kendra), som sa celkom bavila 🙂 .Aj napriek teme IVF je to prudko oddychova a nenarocna literatura 😀

moniq
16. nov 2012

Taak že krásne 4 bunkove embryjka mám 🙂))
A uz 2 opatrujem ;)
Len stále kycham tak sa bojim nech sú ok....

ova11
16. nov 2012

Ahojte baby, uz Vas tu citam nejaky ten den a velmi ste mi pomohli sa zorientovat v tejto problematike 😉 Do GF chodime od maja a konecne mi dnes prisla schvalena ziadost z poistovne...Na konzultaciu idem v utorok...mali by mi nastavit protokol, len mam obavu, ze mi doktorka povie, ze zacnem az po novom roku, lebo sviatky a tak... Netusim aky protokol dostanem, ale nevedeli by ste mi poradit kedy sa zacina pichat? Ci je realna sanca stihnut vklad do konca roka?

mig219
16. nov 2012

@ova11 podla toho kedy ti zacne cyklus, ja som zacala pichat injekcie 18. 10 a embryotransfer som mala 12.11 takze stihnut sa to urcite da zalezi len od toho kedy ti pride mrcha

ova11
17. nov 2012

@mig219 mala by som ju dostat 22.11. ktory den cyklu sa picha prva injekcia? Inak tu knizku od Fulmekovej som citala asi pred dvoma tyzdnami a tiez mam pocit, ze opisovala GF...fajn citanie pacila sa mi, uz som ju aj posunula dalej 🙂

given
17. nov 2012

@ova11 Ahoj, vies aky protokol budes mat? Ja som mala dlhy a pichala som od 22.DC. Ktory den cyklu budes v utorok? Ak ti daju kratky protokol, tak teoreticky stihas este tento rok, ale pri dlhom protokole si vyrataj, kedy budes mat asi 22DC (ak ked kazdy to ma individualne, nie kazdy zacina 22, moze byt aj 25, zavisi od dlzky cyklu), no a potom cca 21 dni pichania (to je tiez len priemerne, niekto picha aj dlhsie), cca 2 dni nato by bola punkcia a potom vklad 2-5 dni od punkcie. Stihas to do Vianoc?

annamary27
17. nov 2012

@ova11 ahoj,ja som pichala od 24dc,do konca roka by si to mala určite stihnúť 😉

gelinka75
17. nov 2012

@ova11 ja som s dlhym zacala 25DC, given ma pravdu, davaju to podla dlzky cyklu, cca 3 dni pred mrchou by si mala zacat pichat, ak budes mat kratky protokol tak by si to mala stihat s dlhym pochybujem, vyjde ti to az na dalsi cyklus

annamary27
17. nov 2012

@gelinka75 ahoj,ako sa máš,čítala som včera čím si prešla,už je lepšie?Bola som v GF aj ja včera,chcela som vrátiť lieky,ale nemala vrchná na mna čas,tak skúsim,ked pojdeme v 30tt na utz zas do BA.

gelinka75
17. nov 2012

@annamary27 ahoj, dnes mi je o dost lepsie, len este trocha krvacam, ale to moze byt aj z konciacej mrchy, neviem to rozoznat, dufam, ze to prejde.. lebo musim ist vybavovat interne a odbery..ano vrchna vcera davala injekcie, asi maju dovolenky ci co, neviem ci som ta aj nevidela..sa mi tam jedna kocka podobala na teba aj som myslela odkial ju poznam, ale nie som si ista

mig219
17. nov 2012

@ova11 ja som si mala zacat pichat od 20dc. ale prisla som tam v 17ty den ze to vyzera ze na dalsi den dostanem menzes - lebo som mala vsetky znaky- a doktor ze ok tak zadneme uz dnes. pichala som si 17ty a 18ty den a na tej 18ty som aj dostala menzes, takze tu predchadzajucu pichanicu som mala super kratku. takze podla mojich skusenosti sa to stihnut da. otazne je ako sa k tomu postavi tvoja doktorka

annamary27
17. nov 2012

@gelinka75 ja som tam len vošla k recepcii niečo po jedenástej a hned ma tam aj odbila,tak som šla.

moniq
17. nov 2012

Krásky druhy den sa snažím ležať....nech sa embryjkam páči....ale teda poviem VAm, unudim sa k smrti....ako ste tých 10 dni v light režime prežili??

gelinka75
17. nov 2012

@annamary27 tak potom som videla niekoho ineho, lebo ja som tam bola asi do 9tej 😝

gelinka75
17. nov 2012

@moniq no je to hrozne, ja neviem co spravim, ale 10 dni som vtedy bola doma a nebolo o bohvieco

e.skovka
17. nov 2012

@moniq to zvladnes. s dobrou knizkou a filmom sa to da 🙂

mig219
17. nov 2012

@moniq no ja periem, cikam, pijem pijem pijem cikam cikam cikam pijem spim a staaaaaaaale dookola 🙂 🙂 😉

moniq
17. nov 2012

....no ja ešte že mám doma muzika 🙂))
Ale tak vylehuvat v posteli je najmenej ;)
Mám plno casakov,dve knižky a telku 🙂))
Kocky a celých 10 dni ste lezali?

moniq
17. nov 2012

@mig219 a budeš ležať 10 dni?

mig219
17. nov 2012

@moniq doma budem celych 10 dni. ale lezat rozhodne nebudem 🙂 strasne pozitivne myslim pri kazdej jednej cinnosti. a nerobim namahave veci ako stahovanie nabytku ale pomalicky si upratujem a tak..

moniq
17. nov 2012

@mig219 a kolko si lezala?,,,ci vobec netreba lezat?

gelinka75
18. nov 2012

@mig219 tak toto planujem aj ja ked budem po vklade doma..ze si konecne porobim v byte co treba, pomalicky a postupne, snad to pomoze aj inak usmernit myslienky 🙂 ako sa citis?
@moniq ja som po vklade lezala 1 den, na druhy sme isli na oslavu, potom som zas lezala, setrila sa..ale fungovala som tak pomaly, no a nevyslo to.. 😠 teraz planujem byt viac aktivna ved co aj to treba vyskusat

annamary27
18. nov 2012

@mig219
@moniq ahojte,ja som mala vklad začiatkom leta,ležala som v deň vkladu a potom som pomalinky opatrne robila všetko v domácnosti,len som nedvíhala ťažké veci a nenaťahovala sa.Inak som varila,žehlila posediačky,v záhradke sem-tam dačo vytrhala,prechádzala sa a veľa som oddychovala ,čítala knižky,kedy ma to chytilo tak som spala 😀 😀

kvetinka32
18. nov 2012

@pancuska Ahoj, mam 32 a ziadne choroby som neprekonala, preto tie otazky...

kvetinka32
18. nov 2012

@siinda ahojky, aj ja stale nad tym uvyzujem a premyslam a asi uz aj velmi vela 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre