Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

given
31. mar 2012

@silvuska47 Aj mne dali pri odbere podpisat papier, nieco ako ziadanku, ze suhlasim aby mi urobili dane krvne testy. Tiez som dostala info, ze vysledky o 3 tyzdne. O tom, ze mas platit, ta samozrejme informuju zrejme tetuse na recepcii. Tym, ze si bola na tie krvne testy, este nie si v programe IVF, este nestimulujes, takze este neplatis za tie tzv. doplnkove sluzby (kontroly UTZ a krv).

tinasc
31. mar 2012

@ivka3901 moc držím palce, aby vám to vyšlo a stali ste sa rodičmi, aby si naozaj na 4 roky na tej materskej ostala 🙂

given
31. mar 2012

@vvia Ahoj, neboli to, skor je clovek taky otapeny. Ja som mala dost euforicke pocity z toho, ze uz su embrijka v brusku a vsetko ostatne mi bolo ukradnute. Ale asi je to individualne. 3 embryjka je viac ako dost, mne vlozili dve a mame jedneho sibala doma 🙂 . Uz som to tu raz pisala, dolezita je kvalita, nie kvantita.Tak drzim palce!

kvetka111
31. mar 2012

@vvia nestresuj sa....a ake LEN 3????? je to super, hlavne nech zabojuje aspon jedno , mysli na nieco pekne

vvia
31. mar 2012

@given dakujem mam trosku obavy ale uz sa aj na ne tesim. len ja to beriem ako samozrejmost a pritom sa bojim sklamania...
@kvetka111

silvuska47
31. mar 2012

@given no aspon som sa zase niečo dozvedela..ved ako novačik..hadam sa čo to ešte naučím... VDAKA ...

silvuska47
31. mar 2012

@given no a ako prebieha stimulovanie?? 😠 čo treba zase absolvova??

ivka3901
31. mar 2012

@elise dakujem veľmi pekne si zlatá hádam sa na nás tentokrát usmeje šťastie 🙂

ivka3901
31. mar 2012

@vvia presne tak moja ako píšeš já som mala len 4 vajká a z toho boli zakaždým 2 embryjká a bola som vdačná aj za tie 🙂 tak dúfam,že budem mať aspom tentokrát tiež 2 a zostanú u mňa a urobia nás šťastnými rodičmi 🙂

ivka3901
31. mar 2012

@tinasc ahoj dakujem ti veľmi pekne,ale ked ti mám pravdu napísať bojím sa zas toho sklamania a návratu do roboty viem,že budú slzy šťastia alebo smútku 🙂 ☹

vvia
1. apr 2012

@ivka3901 ale sama vies ze to nie je Bohvieaky uspech. nebolo by jednoduchsie mat mrazacikov? ale jasne ze sa tesim aspon z tychto. ja som vdacna aj za ne a verim zesa im u mna bude pacit, teda dufam. neber to tak zesom nevdacna. ja si to vsetko vazim len to bolo premna sklamanie a teraz sa viac bojim. cele je to iba o strachu ci sa to podari...

st2
1. apr 2012

@vvia podari 😉 potom hned napis ked sa vratis 😵

maco83
1. apr 2012

Ďakujem babenky za radu veľmi mi to pomohlo 🙂

linda81
1. apr 2012

@ivka3901 Ahoj ivus....toho navratu do prace sa aj ja strasne bojim...od pondelka mam planovanu PN 2 tyzdne a potom dovolenku 2 tyzdne....vcera som robila poslednu sluzbu.....dost mi pomaha, ked sa tu navzajom kocky podporujeme...ved raz uz to musi aj nam vyjst predsa🙂...vela sil zelam..

vvia
1. apr 2012

@st2 ahoj tak vobec to necitit este hodinu po som pre istotu nesla cikat 🙂 jedno tiez odislo jedno je take hm... a tretie bolo ukazkove ako z ucebnicemi vraveli 🙂 uz bolo 8 bunkove 🙂 ale... hm co som cakala ohss syndrom :(

st2
1. apr 2012

@vvia jeeeeeeeeeeeee furt ta tu vykukam
tak nakoniec iba dve boli OK a jedno ukazkove tak super, a ohss s tym co teraz? ja sa toho tiez bojim ako cert kriza

vvia
1. apr 2012

@st2 nic mam len veeela pit no a bolesti brucha a krize. vraj mi rastu este aj dalsie folikuly :( takze to este moze prist hm... vraj keby nieco tak nemocka. ja sa len bojim lebo tie oblicky ma teraz trapia no co uz. ja to nejak zvladnem, len nech tie bublinky vydrzia

st2
1. apr 2012

@vvia vydrzia urcite, a veru pi vela vela vela, budem na teba mysliet stale

vvia
1. apr 2012

@st2 dakujem ved aj ja na teba. snad ti to dopadne dobre. daj urcite potom vediet

jomini
1. apr 2012

ahojte, prepacte, ze vam sem vstupujem, mam jednu otazku, ktora ma uz trapi. Stimujem dlhy protokol, zacala som 25 den cyklu, dnes je 32.den a ms nikde, normalne mam pravidelny 28. dnovy cyklus..tehotenstvo je vylucene..uzivam diphereline. Mate s tym skusenosti? bojim sa ze mi zastavia ivf ☹

alibabaa
1. apr 2012

@jomini ivf nezastavia, mne tiez meskali tusim 5 dni. zajtra rano tam zavolaj, budes kludnejsia

jomini
1. apr 2012

@alibabaa dakujem

vvia
1. apr 2012

baby a co teraz po transfere? mam radsej lezat doma, alebo niekam vybehnut? zobrala som si dovolenku

ivka3901
1. apr 2012

čaute baby mám na vás takú malú otázočku,dneska doobeda som si našla na nohavičkách trochu krvičky tak som si myslela,že mi začal menzes a možem začať zajtra pichať diferelin,ale potom mi zas prestal menzes a celý deň som nemala tak som z toho trochu mimo neviem či si mám už zajtra začať pichať alebo mám počkať?dakujem za radu budem vdačná

ivka3901
1. apr 2012

@vvia ahoj já idem absolvovať 4 pokus tak už mám za sebou toho dosť a ani raz som nemala žiadnych mrazáčikov a dokonca na 1 pokus som mala len 2 vajká a jedno embryjko,ale to ma tak nesralo,lebo som vedela,že mám ešte niekoľko pokusov predomnou a ten 2 vyšiel a tiež som mala síce viac vajíčok až 4 a 2 embryjká tak som bola rada aj za tie a jeden sa bojovník sa udržal síce len na 9 týždňov,ale udržal a zato skúšame dalej šťastie,ale už naposledy povedali sme si,že bud hop alebo trop a ked to náhodou nevyjde tak si budeme užívať život a jeden druhého,lebo už toho všetkého máme dosť ☹

ivka3901
1. apr 2012

@linda81 ahoj moja,no práve ten návrat je ťažký a hlavne,ked baby veria,že sa to podarí a já som naopak skeptická,ale čo ak motyka vystrelí a priletí k nám ten vytúžený bocian 🙂 všetci mi hovoria,že ked sa to už raz podarilo tak to musí vyjsť znovu,len treba dúfať a já som už na takéto reči alergická ☹ ale zas to myslia dobre všetci okolo mňa

ivka3901
1. apr 2012

@st2 ahoj gratulujem k toľkému počtu vajíčok tíško závidím,ale teším sa s tebou 🙂

st2
2. apr 2012

@ivka3901 ja by som pockala kym sa to rozbehne, viacery dr mi vraveli ze prvy den sa pocita az ked sa rozkrvacas

vvia
2. apr 2012

@ivka3901 viem uz sme si viackrat pisali 🙂 a velmi velmi elmi ti drzim prsty.0 a ked sa ti druhy krat podarilo citila si to? ja sa snazim na nase bublinky neviazat lebo sa bojim ze sa nevydari. v noci som mala taaaky krc v pravej strane ze sa bojim ze odisli... no stale dufam ze su v brusku

st2
2. apr 2012

@vvia to si prave hladali to spravne miestecko u teba kde budu tych 9 mesiacovh byvat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre