Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

callex
24. sep 2009

nelly povedz im ze ti dali po zaruke.mozno este budu mat dajaky v zasobe.

slanina
24. sep 2009

Ahojte nechodím sem často ale ostal niekto v poslednej dobe aj v druhom stave v gynfive??

callex
24. sep 2009

slanina...tak nejake tehulky su..len sa nam odstahovali do druhej temy kde si porovnavaju ako im pekne rastu bruska. i
a v poslednej dobe su skor neuspechy ako uspechy.

andriss23
24. sep 2009

Tak ja sa hlásim,ako úspech. Dnes som mala HCG po KETe 151,6 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mariana953
24. sep 2009

Ahoje ja som tu prvy krat, mna by len zaujimalo kolko ste ostali po transfere doma.Dakujem ak niekto odpovie 🙂 🙂 🙂

slanina
24. sep 2009

Andriss gratulujem!!!!Chystám sa na 4IVF tak sa len pytam lebo vidím,že same neúspechy ktoré ma hrozne mrzia

andriss23
24. sep 2009

mariana- je to individuálne,ale ja osobne mám skúsenosť,že zostať doma je lepšie.Ja som bola doma prvý týždeň

slanina- ďakujem,ja už mám za sebou 3 cykly,dúfam,že toto už dotiahnem do úspešného konca

mariana953
24. sep 2009

Andriss dik za radu ty si mala dovolenku alebo PN?

andriss23
24. sep 2009

dovolenku

moniq
24. sep 2009

andriss, no to je super, konecne niekto stastny 🙂 🙂

mariana ja som bola doma celu dobu, davala som si na seba pozor a vidis ako som dopadla

krasky, stalepocuvajte na vnutorny hlas...

nelly3
25. sep 2009

ahojte 🙂 rano v centre bolo normalne malo ludi, bola som tretia na rade, super. utz mi robila nejaka doktorka, nepoznam ju, ale bolo taka jemne, utz ma vobec nebolel, povedala mi, ze len sliznica je pekna, nejako sa im nechce rozpravat 🙂 co uz, poobede volam vysledky, som 10DC a 8 den stimulacie 😉 sestricky mi rano aj vymenili ten diphereline co bol uz po zaruke, ale ze v pohode som si ho mohla pichnut 😵

niga
25. sep 2009

Ahojte, hlasim sa ako pravoplatny clen IVF skupiny, v oktobri zacinam stimulovat. Citala som vas, a nerozumiem vyrazom kratky a dlhy protokol. Viem, ze pre vas je to samozrejmost, ale ja som zaciatocnik. Prajem vela uspechov a pozitivne myslenie.

nelly3
25. sep 2009

no takze zajtra mam prist na kontrolu, ufff som zvedava, ze co dalej.
niga dlhy protokol je, ze stimulujes cca 3 tyzdne a kratky si myslim asi tak cca 7-10 dni, neviem presne lebo ja mam dlhy 🙂

larita112
25. sep 2009

ahojte babulky, neviem či si ma pamätáte, teraz už moc nepíšem, ale sledujem vás 😉
moniq, je mi veľmi ľúto, že to takto dopadlo, ale nabudúce to už vyjde... 😉
callex, tiež držím palčeky na ďalší pokus...
andriss, gratulujem 🙂
všetkým držím palčeky, aby sa to všetkým už čoskoro podarilo 🙂

nelly, ty si tiež priamo z TT?

nelly3
25. sep 2009

larita112 ano som priamo z TT 🙂 inac preco vlastne mam prist zajtra zase na kontrolu? ved som bola dneska hmm 😕

moniq
25. sep 2009

nelly teraz ta budu sledovat podrobne aby ste neprepasli najlepsi den na transfer

nelly3
25. sep 2009

moniq aj ty si tak casto ku konci chodila? callex myslim, ze bola 3 krat na kontrole.

lukila
25. sep 2009

Ahojte. Tak ja zachvilu idem pichnut uz tretiktrat, zatial je to v pohode. Na kontrolu sa chystam v utorok, 8 den stimulacie tak som zvedava, co povedia... A odtial rovno na interne. To bude suprovy den...

mariana953
25. sep 2009

nelly aj ja mam dlhy protokol ty si ktory den cyklu zacinala?tak uz viem preco mam tak vela injekcii ked dlhy protokol trva cca 3tyzdne ☹

lukila
25. sep 2009

Marianka ja mam kratky prokol zacala som s pichanim 2 den cyklu a malo by to trvat takych 10 dni aspon tak povedal pan Dr. Harbulak, lebo injekcie Fostimonu mi predpisali na 10 dni. Krátky či dlhý len nech ten výsledok je pozitívny a nech tu mame dalsie tehulky 🙂

nelly3
25. sep 2009

mariana953 ja som zacala 24DC diphereline a 3DC fostimon pichat 😉 ja som dostala 40 injekcii fostimonu a 21 injekcii diphereline a to mi uz dosli, takze som fasla dalsie.

moniq
25. sep 2009

nelly ano ja som tam bola dost casto, a to znamenalo,ze som zle reagovala - mala som malo vajok ☹ , ale neviem preco, lebo na zaciatku stimulky mi povedali ze super, ze ich je vyse 20 a potom ich ostalo len 5 😒

nelly3
25. sep 2009

aha no mne zatial nikto nic pri kontrolach nepovedal. ved uvidim zajtra ze co. bojim sa ☹

rienok
25. sep 2009

ahojte pipiny som tu opat po relaxe🙂
andriss srdecne blahozelam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak teraz nas tu pekne popluvaj nech nam to ide 🙂

Moniq na začiatku stimulky ti hovorili pocet folikulov ale nie v kazdom folikule je vajicko a nie kazde vajicko je zrele a vhodne na oplodnenie, ja som mala 8 folikulov z toho z jedneho sa vyvinula cysta, ale tu mi vysali a mala som len 2 vajicka alebo nerozumiem spravne? Tebe na konci ostalo 5 vajicok alebo 5 folikulov

nelly neboj bude to v poriadku uz sa ti to krati
😉 tak dufam ze budes dalsia tehulka v poradi po andriss
😀

ponahlam sa za vami 😀 ja som dnes pichla 1. diphereline a uz to budu fofry lebo mam kratky protokol a zajtra uz picham gonal 😀

mariana953
25. sep 2009

baby a ako casto sa chodi na sono pocas stimulacie,ci je to individualne?ja by som mala zacat pichat na buduci tyzden v piatok. 😀

rienok
25. sep 2009

mariana tak ako si pisala individualne... oni ti vzdy povedia. To je tvoje 1.IVF?

moniq
25. sep 2009

rienok, mas pravdu, na zaciatku to bolo vyse 20 folik a pak som mala len 5 vajok, skoda, ze ostalo len tolko 😒
dufam nabuduce to bude lepsie
nelly nestrachuj sa, bude to fajn 🙂

nelly3
26. sep 2009

ahojte pipiny 🙂 no som po dnesnej kontrole a v pondelok mam odber 😉 vecer picham pregnyl, teda manzelik 2500 jednotiek. boze bojim sa toho pondelka. dneska ma vysetroval harbulak, on jediny nieco aj hovoril 😀 inac sa mi zda zo vsetkych najviac fajn, mily atd. dneska tam bolo dost bab na odber a harbulak ich isiel robit a prisiel tam este taky cernoch lekar tak aj ten, asi sa zauca alebo neviem co. no inac ja si myslim, ze ani ja nebudem nejaka nosnica lebo diktoval asi tak na jednej strane 4 a na druhej 3 a ostatne povedal ze male ci co, mne budu brat asi len z jednej strany lebo na druhej mam cystu 4,8 cm, ktoru som tam uz mala aj predtym. pipiny ako ma vlastne uspia? a budem na koze? trosku mi to popiste, ktore to mate uz za sebou.
rienok drzim palce a aj ostatnym pipinkam 🙂 myslite, ze staci mi ostat doma pondelok alebo aj v utorok?

moniq
26. sep 2009

cauky
nelly neboj sa nic, ten odber bude malina - anesteziologicky su velmi fajn ( asi naj z celeho GF 🙂 ) , budes len oblbnuta na par minut, robia nas normalne na koze, a nechaju pak 3 hodky odpocivat na zvlastnej izbicke kde su len postele pre 5 kociek ( ked som bola ja na odbere zisli sme sa tam super baby, sranda bola a rychlo mi to ubehlo).A velmi sa mi paci aj embryologicka, strasne zlata baba, vsetko nam tam uplne dopodrobna povysvetlovala....
drzim palce nech ti vydoluju co najviac vajok 😉

rienok
26. sep 2009

nelly neboj,
budes na koze ako pisala moniq, najprv ti poumyvaju vaginu... je to dost neprijemne lebo to robia bez anestezie aby neboli vajicka prispate 😀 , anesteza je kratulinka, potom si do takej 13,00 polezis a sup domov. Podla mna by si mala byt doma este aj v utorok teda ja som bola doma az do transferu a potom este 4 dni po transfere a mala som byt asi dlhsie 😒
tak ako moniq pise tak ti aj este aj sestricka s embryologickou vsetko vysvetlia nic sa neboj budes o chvilku tehulka 😉
ten cernoch je tam uz dlhsie ja som ho mala na OPU (teda robil mi ju Drabek ale bol pri tom, ale mne pri hlave) takze skor si myslim ze anesteziolog, lebo este ked odchadzal - uz mal na sebe civil, tak sa zastavil a pytal sa ci je vsetko v poriadku, ci nas nic neboli nie je nam zle a tak

tak teda tfuj, tfuj, tfuj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre