Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vika34
2. apr 2009

pokračovanie pekne boli 9 mesiacov,pá

katarinka77
autor
2. apr 2009

Čo Ti pipi 😀 ? 56kg je super váha! Ja som takú mala dĺĺĺho, dlho, ale teraz mám o pár kilečiek navyše, dúfam, že mi ich tá dr. vypichá 😀 . Ja som už na ihly zvyknutá, nebojím, len by som chcela, aby mi už niečo pomohlo!
A inak, Ty máš teraz právo priberať 😉 . Ale zase s mierou, ok 😉 😀 ?
V nových topánočkách som už dnes cupitala, len ma trošku potom boleli nohy, už 4 roky (poúraze kolena) som nenosila topánky na opätkoch. Ale kolienko zase poslúcha, tak bude zo mňa fešanda 😀 😀 😀 .

larita112
2. apr 2009

ahojte 🙂

vikuška, vcelku dobre... snažím sa všelijako zamestnať samu seba, aby som príliš nerozmýšľala a celkom mi to ide 😅 (práca, škola, výcviky....)
uvidíme, aké výsledky nám prídu o 4 týždne z prahy a možno niekedy koncom leta pôjdeme znovu do toho 🙂
a ty ako moja? už lepšie?

vika34
2. apr 2009

v utorok ideme do repromedy na konzulgtáciu a potom hop do FC a uvidíme,hádam niečo poriešime ešte pred prázdninami,potom napíšem čo múdre mi tentokrát poradia 😀

katarinka77
autor
2. apr 2009

Laritka 😉 , Vikuška 😉

vika34
2. apr 2009

ahojky katka

larita112
2. apr 2009

ahojček katarinka 😉 🙂

vikuš, je mi jasné, že tentokrát to istí FC 😀 som zvedavá aj ja, na čo múdre prídu tam... ale snáď niečo áno a potom to už bude všetko tak ako má byť a budeš tehu až do konca 😀 😀 😀

katarinka77
autor
2. apr 2009

Vika, aj ja som zvedavá, snáď už to vyjde 😉 . Do Repromedy idete vlastne len na konzultáciu, všetko ostatné budete riešiť v FC?

larita112
2. apr 2009

a čo je v repromede?

vika34
2. apr 2009

Repromeda je reprodukčné centrum v Brne a poslal nás tam na konzultáciu,máme potom prísť povedať čo nám tam povedali,tak uvidíme

vika34
2. apr 2009

la itka keby si tak mala pravdu a potiahla by som to tehotenstvo až do konca,horšie je ,že po tom mimomatern.som už neotehotnela prirodzene,takže možno už ani nemôžem ,to ma dosť deprimuje,lebo ked so mnou už nebudú chcieť nič robiť, skúšali by sme doma,ale ked to nepôjde? 😒

larita112
2. apr 2009

aha to tá konzultácia v brne, čo si spomínala... už viem. Tak budem v utorok očakávať, čo vám povedia. Snáď niečo pozitívne a užitočné, čo by vám naozaj pomohlo.
A neboj moja pôjde to a aj to vyjde!!! Po tom všetkom sa ťažko verí, ale sľubujem, že sa to podarí - aj tebe, aj mne, sivuške a všetkým... musí!

katarinka77
autor
2. apr 2009

Viky, ale veď máš ešte druhý vajíčkovod, nezúfaj 😉 . Jedine, žeby ten, čo ostal, bol nepriechodný. Treba to dať skontrolovať. Hm?

vika34
2. apr 2009

katka je priechodný,ale vždy som otehotnela za rok až rok a pol max.a teraz od sept. 2006 nič,aj ked je pravda ,že od júna ,ked som stimulovala,tak nič nebolo 😀 a potratila som v septembri a dokial som sa z toho spamätala bol už oktober

larita112
2. apr 2009

babulky, už ma láme, idem spinkať... dobrú nocku 🙂 🙂 🙂 cmuky

katarinka77
autor
2. apr 2009

bože, Ty si si už toho toľko prešla... Verím, že na tej konzultácii v Brne niečo vymyslia 😉 . Len to chce asi ešte veľa veľa trpezlivosti.

darla27
2. apr 2009

Ahojte pipinky 🙂

vika34
2. apr 2009

idem už aj ja hajkať,dobrú noc

darla27
2. apr 2009

Joooj, ja sa zobudím a vy idete všetci spinkať. 😖
No nic, tak nabuduce. 🙂 Dobru noc

katarinka77
autor
2. apr 2009

Vika, dobrú nocku!
Darli, ahoj, už si zmizla 😲 ?

darla27
2. apr 2009

Nie este som tu a studujem ine temy 🙂

katarinka77
autor
2. apr 2009

Ja tiež 🙂 , zvedavá som ako hrom 😀 .

darla27
2. apr 2009

Ja tiež 😀 Čo nové?
Ako to vyzerá toho 15-teho? Mám zobrať manžela alebo mám ísť na konzultačku radšej sama? 😀

katarinka77
autor
2. apr 2009

No jasné, zober, aj vezmem môjho 🙂 . Práve mi to odklepol, že pôjde rád 🙂 .
Nové? Uvidím zajtra, ale mám naordinovanú cystoskopiu a CT, takže začínam mať obyvy, keď už zachádzame k takýmto vyšetreniam.

darla27
2. apr 2009

Tak super, teším sa, môj muž už je z toho zblbnutý, raz chcem aby išiel, potom zase nie, teraz áno..
Tak definitívne áno hej? 😀
Čo je cytoskopia? 😅 O tom som nepočula. 😕

katarinka77
autor
2. apr 2009

len ho pekne vezmi 😀 . Aj oni si nájdu spoločnú tému. Len dúfam, že nebudú točiť o tom, ktorý hokejový klub je lepší 😀 😀 .
Cystoskopia je endoskopicke vyš. močového mechúra.

darla27
2. apr 2009

Ježinenku, to čo je? 😅 To čo ti môžu zistiť? Tak teraz sa už necítim ako doktorka,
to som ešte neobsolvovala. Koľko má rokov manželík?
Neboj, horšie by bolo keby sa stali majstrami. 😀

katarinka77
autor
2. apr 2009

Ten môj by nebol naveľko 😀 . Alebo že by áno 😀 ? Ale vy máte ešte šancu 😉 . 32 má. A Tvoj?
No to sa mi s kamerou pozrú do mechúra a uvidíme, čo tam bude. Neočakávam nič, ale ak by bolo, možno by sa konečne našla príčina tých ťažkostí a mohla by sa adekvátne riešiť.
A Ty ako?

darla27
2. apr 2009

Bude mať 32 😀
Ja striedavo, celkom na mňa padá depresia z mojej imunologickej diagnózy, hlavne z toho že nie sú na nete príklady toho, aká je z touto diagnózou prognóza na otehotnenie, som z toho dosť nanič, každopádne som už začala užívať prednison - možno mám takéto záchvaty beznádeje aj z tých liekov - je tam uvedená depresia ako nežiadúci účinok. 😒

darla27
2. apr 2009

Mužík mi vypína internet, musím končiť, veď si ešte nepíšeme a dohodneme sa. 😉
Dobru nocku. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre