Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mima11
6. apr 2009

Ahoj Laritka, ja sa už tiež viac motám po vonku, tiež som tu už pomenej. Ale sem-tam nakuknem, ako sa tu majú babulky a ich drobci a budúce maminy.

mayka
6. apr 2009

laritka,
to chapem ze ta to teraz laka von. Dakumem ti za nazor . vyskusam ten frontline a ked to nezaberie kupim ten obojok na pol roka aj ked je drahsi ale zasa moze sa s nim aj do vody atd. Mala Dorotka uz teraz skaze do sprchy a caka kedy ju osprchujem . Sa trsim cez leto ked ich obe vezme na jazero.
ja som sa akosi najedla segedinu a potom mi manzel priniesol 4 kopce zmrzliny tak cakam kedy sa z toho pos..... 😀 Ti poviem kombinacia kapusty a zmrzlinky je smrtelna.
😀 😀 😀
Ale idem este aj ja poprehanat jazvecice po dvore. nech sa im v noci dobre spinka. A mne nech vytravi lebo chudak muz vecer. 😉

Luly, tie zviiirence to s nami veru vedia. Nie ze my sme ich pani ale oni nasi. Vsetko by som pre ne spravila nechmaju len to najlepsie no ako nase deticky. Ved doteraz sme ich aj mali ako nahradu. No milacikovia najnajnaj...
😅

larita112
6. apr 2009

ahoj mimuška, ja tiež občas nakuknem a snažím sa aspoň jedným očkom sledovať, čo majú babulky nové 🙂
a práve som sa niekde tri strany dozadu dočítala, že bude stretko 😉 aj ja ideeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 ale naplánujte to niekde tak, aby som aj ja trafila 😀
Mimuš, ideš som mnou, keď si aj ty z TT? Bude nám spolu cestou veselšie 🙂 😉

mayka
6. apr 2009

luly ja som testla na 9 den po et. Vlastne den pred krvou. A prvy test vysiel najkrajsie a potom tie dva take ciarky tam boli ze sa ukazali po limite a aj to som si isla oci vyocit aby som ich zbadala. 😀
Drzim ti palce. 😉
Idem na chvilu von. Potom este pridem.

mima ahoj srdiecko. 😉 Ako sa mas?

luly3
6. apr 2009

mayka hej su to pokladíky naše 😅

mayka
6. apr 2009

Co sa tyka stretka mne to vyhovuje koncom buduceho tyzdna. Po praci alebo cez vikend v sobotu poobede.

mayka
6. apr 2009

uz nic nenapisem a padam. Piste vy. 😉

luly3
6. apr 2009

mayka aj ja oči vyočujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayka
6. apr 2009

luly no hlavne je ze to vidis ty. Ale tiez som mala pocit zeby som radsej mala ist k ocnemu. 😀

luly3
6. apr 2009

😀 😀 😀 asi tak nejako 😕 ale dnes mam iba 7 den tak snad
bude silniet 😉

mayka
6. apr 2009

luly bude neboj nist. 😉

sivusa
6. apr 2009

Ahojte 🙂
Už som tu znova 😀 , poobede som pracovala ako drak,tak som sa nestíhala zapájať

Čo poviete na štvrtok alebo piatok poobede -stretko, navrhnite miesto, mne je to jedno,keďže som z BA,ja sa prispôsobím

Laritka ahoooooooooooooj 🙂

babulka123
6. apr 2009

a ja vas pridem opluuuuuut

zukrik
6. apr 2009

Ahojte pipinky 😀
Ja nemôžem prísť pipinky,som PN.
Jedine ak by ste prišli ku mne 😀 😀 😀

zukrik
6. apr 2009

Sivuška 🙂

zukrik
6. apr 2009

Luly,neboj budeš mať // krásne čiarkyyyyyyyyyyyyyy

och
6. apr 2009

no caute zienky 😀 😀

luly no krasa ako nehnevaj sa na mna 😀 ved tebe vysiel pozitivny test uz na 7 den po KET, ved to je parada 😀 aby to este trojky neboli 😀

no baby takze mam zihlavku a je to alergia na siofor a ma ju jedna z 10 000 😀 😀 😀 som proste unikat, zajtra letim za stenovou ze ho uz dalej nemozem jest 😀 😀 dostala som tekuty puder takze vrelo spominame so starkym na ovcie kiahne 😀 😀 😀 😀 😀

larita112
6. apr 2009

sivuška ahoooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀
babulka, zukrik 😉 🙂 😉 😀 🙂

luly3
6. apr 2009

och ale ja mam ducha 😀 tu druhu čiarku vidím asi tak že si
mosim oči vyočit aby som ju videla 😕 😕 😕
takže akoby tam ani nebola mosím ešte počkat 2 dni

babulka123
6. apr 2009

laritkaaaaaa cmuuuk

zukrik
6. apr 2009

Laritka ahooooooooooooooooj 😀
Luly,ved ju tam uvidíš moja neboj 😀

luly3
6. apr 2009

zukrik ale ja cem silnuuuuuuuuuuuuu ☹ 😕 😕 😅

och
6. apr 2009

luly to nevies ze buduce mamicky duchov vidia 😀 😀 😀 😀 neboj bute tucnejsia ako ta kontrolna 😀 😀 😀

darla27
6. apr 2009

Luly potichúčky blahoželám, to bude veselo keď budú 3 naraz. 😉

zukrik
6. apr 2009

Luly,budeš mať aj silnuuuuuuuuuuu 😀

mima11
6. apr 2009

Laritka, išla by som s Tebou, lebo ja by som tiež netrafila!!! Ešta Vás musím dočítať!!!

mima11
6. apr 2009

Mayuška, ahoj, no mám sa fajn, teraz nejako naberám nové sily a pôjdeme ketovať. Som objednaná na máj na konzultáciu, tak uvidíme!

Zukríček, ahojček!

Aj ostatné pipinky, ahojte!!!

mima11
6. apr 2009

No kde ste všetky????????

mima11
6. apr 2009

No nikde nikoho, tak dobrú nocku!!!

vika34
6. apr 2009

ahojte,čítam,že sa cystá stretko.Aj ja by som Vás už zase chcela VIDIEť.
Laritrka,Sivuška prosím napíšte mi niektorá IP,že kde a kedy,teraz moc nechodím na koňa ,tak aby som Vás neprepásla,dík

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre