Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
17. apr 2009

no ja taku dilemu nemam s dietou aj ked ma je dost, ale dieta si to ziada. hehe A vela veci mi teraz nechuti.

Aj ja ma sem tam cerveneho na xichte. A mam chlpate brucho, baby. Hruuuza 😅

katherinesand
17. apr 2009

sivuska, dnes neplatia ziadne diety. mame rande s tehulami, to je tazke dodrzat dietu. 😀

mayka
17. apr 2009

kathy, ale to si mala povedat vcera to s tym fotakom. 😠 By som aj kadernicke skocila. Tak ja vas budem fotit. 😀

mayka
17. apr 2009

Inak ja sa citim horzne neatraktivne v poslednej dobe. ☹

och
17. apr 2009

sivus 😉 ale aspon halvy mastne nebudeme 😀

no mam taky pocit ze budeme taka parta 😀 😀 nieco bude tehotne, nieco bude dzgad do seba vsetko co uvidi, nieco bude chlpate, vyhadzane, spuchnute a vsetko to bude kvakat kde ho co boli, picha a tlaci 😀 😀 😀 😀 a mozno, sa podari aj tycku hodit 😀 😀 😀 ako take tavy budeme este aj po sebe plut 😀 😀 😀

no neviem teraz ci pridem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayka
17. apr 2009

och 😀 😀 😀

vsak ti pisem neparad sa zbytocne.

pahu
17. apr 2009

Aj ja prídem 😀 Ale o čosi neskôr, oki? 😉 Predpokladám o 17,15-30... Podľa toho, kedy zdrhenm z roboty a musím fičať až zo Záhorskej Bystrice 😵 A spoznáte ma určite, budem nesmelá, vyškerená, zatiaľ nie som namaľovaná, nestíham, ale dorobím...aspoň mihalnice... Ulízaný cop, červené tričko, čierny svetrík, čierne pončo, dlhá riflová sukňa a čierne balerínky a čierna ESPRIT taška 😀 Ty brďo, dokonale som sa opísala. Chcete aj spodné prádlo???? 😀 😀 😀 A porozprávajte sa než ja prídem, lebo som strašne ukecaná, však Sivuška 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Sivuška tak ako zatiaľ? Mám ťa po ceste v Dubine naložiť? Aj tak idem na 5 sekúnd domov 😀

mayka
17. apr 2009

pahu aj na teba sa tesim. Aj ked som ta videla len tak narychlo a neviem ci ta spoznam. Dufam ze hej. Moja pamet natvare je zlaaaaa.

poprosime aj velkost konfekcnu. 😀

A co si mala na obed. hehe

No myslim ze ukecanych nas tam bude viac. Tak budes mat velku konkurenciu. 😀

katherinesand
17. apr 2009

pahu 😉 ja uz ta mam zapametanu. stacilo to cierne ponco 😉 pradielko netreba 😉

sivusa
17. apr 2009

Ahoj Pahuška 🙂
Ja nejdem z domu, ale ďakujem za ponuku
Stretneme sa v Poluse
Ty a ukecaná ? nieeeeeeeee 😀 😀 😀

pahu
17. apr 2009

Mayka 😀 Takže konfekcia skáče podľa množstva a druhu momentálne spapkaných hormónov 38-40, ale myslím že už som sa na dlhodobejšie usadila na 40-tke 😀 😀 😀 Obed zatiaľ nič, na raňajky, jahody, hrozno a kávu a verte neverte, ešte som "NEBEŽALA"... 😀

Katherine, a čo keď si pončo nechám v aute??? 🙂

mayka
17. apr 2009

no ja som dens zbodla dva lepenaky so sunkou a bambinkom co mi muz nachystal. A este ma caka hrusticka ale nejdem na obed.

mayka
17. apr 2009

pahu teraz som kukla do albumu. Akeho mate krasneho nufacika maleho. Nadhera. ja milujem hentie slestene xichtiky
my sme chceli bordo dogu - uslintanu A asi ju kupime neskor nech ma strazi ked nemam muza doma. 😀

och
17. apr 2009

baby musim sa vam k niecomu priznat 😀 ja mam strasnu chut na sex 😀

sivusa
17. apr 2009

ja som dala včera našu Corku ostrihať, taká je teraz krásna, ja ju milujem takú vystrihanú
Pahuškin havino je krásny, ja som ho včera videla aj naživo a je úžasný 😉

sivusa
17. apr 2009

Och teraz na obed? ale však prečo nie 😀

katherinesand
17. apr 2009

och, ja mam strasnu chut na plodenie deti 😀
uz sa neviem dockat az mi skonci MS. 😉

katherinesand
17. apr 2009

ide si dat obedik 😝

mayka
17. apr 2009

och s tym sexom ti asi nepomozeme. 😀 A asi by to ani nebolo vhodne. by si trhla svetovy rekord ze 15 - nasobna matka.

Teeeeda baby ja uz ani neviem co to je. A asi do konca 1 trimestra to ani nezistim. Mozno mi aj nova blana narastie dovtedy. 😀

sivuska ty mas yorkyho, vsak?

Pekna banda psickarok sme sa tu zisli. Mna tie moje dve rano tak vyoblizovali ze az. A najmensia je taka umazlena - sa otiera o mna ako macka.

kathy dobru chut. Teda k obedu. 😀

och
17. apr 2009

mayka 😀 😀 ako male decko, ze, vzdy chcem to co nemozem 😀 😀 😀 😀 😀

ok idem k notarovi a neviem ci potom rovno do polusu neskocim 😉 uvidim ako sa pomotkam po vonku 😀

tak vecer damy 😉 tesim sa

mayka
17. apr 2009

tesim sa och. A nie ze skocis na notara. Vidime sa podvecer. papa

larita112
17. apr 2009

ahojte babulky, pred chvíľou som volala so Sivuškou, že asi to večer nestihnem... (fňuk, fňuk) a to hneď z troch dôvodov - neviem, dokedy budem v práci, nenašla som za seba náhradu na dnešný výcvik psíkov a mám pokazené autíčko... 😢 ale to by nebol problém, prišla by som vlakom, ale nijako sa mi to týmto spôsobom nedá zosúladiť, aby som to stihla... ☹ som z toho normálne nešťastná...
budem na vás veľmi, veľmi, veľmi myslieť a dúfam, že aj vy si na mňa pri rozhovoroch spomeniete 😉 ale zase nabudúce sľubujem, že uuuuurčite prídem...
Želám vám príjemný podvečer... cmuuuuuk 😉

katherinesand
17. apr 2009

skoda laritka, aj my budeme na teba mysl ☹ 😔 😉 iet.

mayka
17. apr 2009

laritka, ☹ skooooda. Budes chybat. Som so sebou chcela priniest jazvecice na vycvik. 😀 Ze ti ich na chvilu poziciam.

kathy tak co dnes varili. Spagetky?

baby ja som dnes taka agresivna na kolegov ze sa normalne nespoznavam. Lezu mi na nervy. Nezatvraraju za sebou dvere a ptom musim na nich kricat. V riti maju asi oje. Taka mi je dnes zima. Dufam ze na mna nieco neleze.

zukrik
17. apr 2009

Ahojte pipinky 😀
Práve si varím šošovičkovú polievočku mnam.
Baby,ja by som tak rada išla na to stretko..... ☹
Dúfam,že ked ho nabudúce zorganizujete,tak budem môcť ísť 😉

zukrik
17. apr 2009

Kathy,konečne mám tie tabletky 😀
V jednej lekárni mi povedali,že už sa nevyrábajú
a v druhej ich mali v pohodičke.Dala so si poobede,
aj večer,trochu to zabralo,ale čo je podstatné ráno
mi bolo celkom fajn 😀 Teda,zobudila som sa o 11.00 😀 😀 😀

mayka
17. apr 2009

zukricek, budes chybat. Mne urcite. 😉

zukrik
17. apr 2009

Mayuška,aj ty mi budeš chýbať 😀 😀 😀
A všetky čo ešte nepoznám 😉
Ja som sa stretla vlastne s tebou,Sivuškou a
dalej neviem,pomôž mi Mayka?

mayka
17. apr 2009

mne sa zda ze tam bola churminka este a laritka. Ale neviem ci sa nepletiem. To som isla akurat na odber vtedy tak som bola v strese. 😀
Churminka isla tusim na prvy testik. 😉

sivusa
17. apr 2009

Ahoj Zukricek 🙂
V GF sme sa vtedy stretli ešte s Chruminkou, vtedy si tam myslím bola aj ty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre