Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katarinka77
autor
29. mar 2009

Ahojte!
No pozrime sa, ešte sme len otvorili novú časť a už máme prvú tehotnú 😉 ! Tak zatiaľ tak tíško gratulujem, Zukrík! Zajtra nám to dúfam potvrdíš 😉 !
Luly, si na rade 😉 !

luly3
29. mar 2009

katarinka dúfam že nesklamem 😀 😀 😀 😀

katarinka77
autor
29. mar 2009

povedz, nech Ti ich tam prišijú 😀
Keď nám to tu takto pekne začalo, tak verím, že nesklameš 😉 !

luly3
29. mar 2009

katka ja si ich prišijem sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka77
autor
29. mar 2009

Luly, tak budeme s Tebou opäť prežívať 2 dlhé týždne 😉 . Inak, to sú nervy aj pre netehuľky, tu sa nedá vynechať ani strana, je to ako seriál 😀 .
Poráža ma, že prší, včera som vyumývala okná 😠 ...

larita112
29. mar 2009

ahojte babulky, tak už sme domaaaaa 😀 chvíľku tu nie som a už som zmeškala slávnostné otvorenie novej témičky 😀 😀 😀 tak skoré tehulkovanie nám všetkým 😉 🙂 😀 cmuuuuuuuuk

zukrik, tichučko sa s Tebou teším z // a zajtra budem stepovať o druhej pri pc a čakať na pozitívne správičky 🙂
luly, držím palčeky 😉 všetkým trom chrústikom 🙂 cmuky

v prahe sme dopadli v pohode, porozprávali sme sa s milou pani doktorkou, zobrali mi krvičku, manžel odovzdal materiál a o 5 týždňov máme očakávať výsledky 🙂 tak uvidíme, čo nám príde...

katarinka77
autor
29. mar 2009

Ahoj Laritka! Tak vitaj v staronovej témičke 😉 ! Tak páčilo sa Ti teda v Prahe? V ktorom ste boli hoteli? V tom, čo si mi raz písala? Neviem, či si čítala, ale ja asi musím tú Prahu zrušiť ☹ . Nakoľko si musím najskôr preliečiť tie moje zápaly a až potom sa môžem objednať.

larita112
29. mar 2009

ahoj katuli, ďakujem 😀 my sme išli len tak na otočku, nespali sme v prahe - ráno sme prišli rovnou na vyšetrenie, pomotali sme sa po prahe, urobili sme si pekný dník a večer sme išli zase domov 🙂 A v prahe sa mi páči po každé 😀
... čítala som, ale je to lepšie, dať sa najskôr do poriadku a všetko preliečiť a potom hurá na prahu... pri tom všetkom čakaní, už toľko vydržíš a potom môžeš ísť na to...

katarinka77
autor
29. mar 2009

Veď áno... Len bohužiaľ je celý môj život v poslednom období len o čakaní ☹ ... Ale nejako to už zvládnem 😉 . Veď na konci čaká krásna odmena 🙂 !
A koľko vám trvala cesta? Našli ste to v pohode? Myslím, že to je len kúsok ako sa zíde z diaľnice. A cervikálny hlien neodoberajú? Aj také niečo som tam čítala...

zukrik
29. mar 2009

Ahojte Pipinky 😀
Ďakujem pekne,som zvedavá čo bude zajtra,dúfam
že krvička bude mať HCG.
Inak,pekne som prekvapila manželíka,ráno som prišla
za ním do postele aj s testíkom 🙂

zukrik
29. mar 2009

😀 Mayka , kde sa túlaš?
Baby,poradte mi čo mám variť? Nemám žiadny nápad: 😒

luly3
29. mar 2009

laritka dakujem teraz len aby boli aj taky bojovníci aj
v brušku 😀 😀 😀 😀

riska
29. mar 2009

luly, tak trojičky? 😀 😀 😀 to som nevedela, že pri KET môžu vložiť až 3 mimiskov 😵
zukrik, blahoželám 😉

luly3
29. mar 2009

riska to som nevedela ani ja ale čo maju robit ked sa mi delia všetky 3 😉
no uvidíme čo s toho bude a či vobec niečo s toho bude 😕 😅 😅

darla27
29. mar 2009

Ahojte, vitam sa na nočnej smene. 🙂
Zukrik tak to blahozelaaam, musi to byt uzasne vidiet 2 palicky. Ja som velmi dlho netestovala
a dlho asi ani nebudem a to ma frustruje. 🙄
Luly super ze 3, to sa musi minimalne jedno chytit, to by bolo aby to nebolo. 😉
Riska anglicke frazy dopisane? 🙂

luly3
29. mar 2009

darla aspon jeden a budem najštastnejší človek na tomto svete 😅

katarinka77
autor
29. mar 2009

Už som dorazila aj ja do nočnej 🙂 .
Zukrík, ja som dnes robila zeleninkovú polievku a rizito. Mala som síce skôr chuť na niečo sladké, napr. palacinky, ibaže manžel mäsožravec 😀 mal chuť na mäso. Ja tiež často neviem, čo by som mala variť. No ale za taký krásny testík by Ťa mohol niekam pozvať 😉 .
Darli, čau 🙂 ! Kde si sa včera "zabudla" 😀 ?

katarinka77
autor
29. mar 2009

Inak, Zukrík, Ty si aká pokušiteľka 😀 .

darla27
29. mar 2009

Katarinka jak som vyliezla z vane, padla na mna taka unava,ze som okamzite zalahla.
Luly neboj, z troch je ozaj dosť veľká šanca. 😉
Ja som si prave pustila Ako som prežil, vyzera to ze je to konecne ten diel na ktory chodili uputavky. 🙂

riska
29. mar 2009

luly, určite sa minimalne jedno uchyti, ked boli take silne a prežili zmrazenie a rozmrazenie 😉
darla, ani zdaleka 😀 inak ja som tiež straaaasne dlho netestovala a už mi to normalne chýba... ten mierny adrenalín, že čo ak predsa..... 🙂

mima11
29. mar 2009

Pipinky ahojte!

No ja už som trošku optimistickejšia.

Zukríček, ako sa cítiš??? Určite super!! Tichúčko gratulujem!!!

Ja si hovorím, na začiatok počuť od sestričky, že vyzerá to, že ste tehotná, nie je zlé a verím, že na budúce to bude už všetko na 100% isté. Celý víkend som krvácala, takže zajtra si idem pre ortieľ, ako som dopadla.

Takže druhá krvička bude asi negatívna. Myslím si to.

riska
29. mar 2009

mima ☹

matkamatko
29. mar 2009

ahojte kočky, ja som neni z vašej temy, tak mi prepáčte ,že vam sem vstupujem, len vas chcem poprosit o odpoved: mali ste po ET zvýšenú telesnu teplotu? (som 3.den od ET a teplota sa pohybuje na 37.5-37.7) čo to môže znamenať?

dakujem a všetkým držím palce , aj ked chodim do iného centra , aj tak sme všetky na jednej lodi... 😉

darla27
29. mar 2009

Ani nehovor. Ked som isla nakupovat testy, tak som sa citila ako pubertiacka ktora si niekde vrzla a boji sa ze bude tehu, ale ten pocit sa zatestovat a sledovat si z nejakeho uhla nebude vidiet pod lupou druha ciarka, no to uz ma preslo viac ako pred rokom.Cim viac som testovala, tym viac som bola na nervy.
Asi preto som teraz taká kľudná.. 😀

katarinka77
autor
29. mar 2009

Matkamatko, a nemôže na Teba liezť nejaká chrípka?

mima11
29. mar 2009

Matkamatko, skús si zavolať do CAR.

katarinka77
autor
29. mar 2009

Ja som testy nekupovala už ani nepamätám... Pri IUI som vedela, že tak či tak to nemá význam, že najskôr mi to povie výsledok z krvi. A stresovať sa dopredu neistým výsledkom sa mi nechcelo. Ale keď sme skúšali prirodzene, som testovala ako šialená 😀 .

matkamatko
29. mar 2009

no ja neviem , chripku som mala nedavno, ale moc sa ako chorá necítim, lebo ja aj ked som chorá , tak teploty nemavam...

katarinka77
autor
29. mar 2009

A nemala si počas ET nejakú vag. infekciu? Alebo zápal močových ciest?

matkamatko
29. mar 2009

katarinka ja neviem, nikto mi nič nepovedal, ja neviem či z ET niečo také hrozí... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre