Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vvia
2. máj 2012

@fles po vklade som bola doma necely tyzden, brusko ma pobolievalo este nejaky ten cas, teraz uplne nic. a v pohode som potom sla do prace.

lea1333
2. máj 2012

@lohrien aj ja ,chodim ,k ,dr stenovej a ako si ,pisala ,aj ,j ,mam ,podozrenie na ,PCOS A inzulinovu rezistenciu 😒 18maja mam vysledky na laparke ,si ,bola ,kde ?

lohrien
2. máj 2012

@lea1333 ahoj, ja som bola priamo v Gyn-five u Dr. Stenovej. Urobili mi drilling, ostatne som mala v poriadku. Som velmi zvedava ako to bude vyzerat zajtra... Ozvem sa 🙂

silvik1
2. máj 2012

@lohrien ja chodím Drábekovi. clostil som tiež brala ako stimuláciu na IUI.

ivka3901
2. máj 2012

@lohrien ahoj no vitaj medzi nami 🙂 no já som bola na laparke nie síce v blave,ale mne konkrétne nepomohla ešte aj drahý bral profertil a nič aj tak nás IVF neminulo 😒

jonika
2. máj 2012

@mackaso mala som to len jeden deň a iba trošku, len ma to ráno vystrašilo.. Ďakujem

jonika
2. máj 2012

@ivka3901 4 pokus.. tak to držím silno palce.. Ja som teraz prvý krát.. tak ešte stále verím, že to vyjde.. Ale ako tu čítam, tak vo veľmi malom počte prípadov to vyjde na prvý krát..

jonika
2. máj 2012

@mackaso Teraz 4.5 by som mala mať. . ale prvý krát po ET idem na krv 7. 5. Všimla som si, že niektoré dievčatá si robia aj skôr testy, no nechcem byť sklamaná..

ivka3901
2. máj 2012

@jonika dakujem no 2 pokus sa podaril,ale v 9 týždni som mala zamlknuté tehu tak teraz sa bojím ak to vyjde tak aby sa z pred 2 rokov nezopakoval scénár ja som teraz doma na PN a čakám na mršku aj inekcie mám už všetky doma 🙂

ivka3901
2. máj 2012

@jonika no ešte som ti chcela,že momentálne je tu u nás babyboom,lebo sú tu už 4 baby čo sa im IVF podarilo z toho 2 baby na 1 pokus takže sú tu bacile a dúfam,že sa nebudeme zaostávať a čo sa týka centra tak som v tom už zbehlá aj čo sa týka IVF-ká mám ich už za sebou 3 takže možem dávať konzultácie já 😀 ešte si pamätám na prvé konzultácie v centre strach,stres,nervozita a aj plač bol ☹

jonika
2. máj 2012

@fles Držíím silno palce.. nech krásne rastú..

jonika
2. máj 2012

@ivka3901 Tak to Ti verím.. zaregistrovala som sa len nedávno, tak ešte všetky nepoznám.. Čítala som si fles a viem, že tej sa podarilo.. ale neviem na ktorý pokus.. no veď je máj lásky čas.. tak nech sa všetkým darí... nech máme komu ďalej lásku rozdávať..

ivka3901
2. máj 2012

@jonika no fles na 1 -krát aj st2 na 1 krát no ten máj práve nám sa pred 2 rokmi máj bol ten najšťastnejší pre nás takže dúfam,že aj tento bude 🙂

lohrien
2. máj 2012

@silvik1 a teraz uz neberies? Ako pokracujete?

lohrien
2. máj 2012

@ivka3901 Dakujem za privitanie, idem robit slize a cakat do zajtrajska hehehe...

lea1333
2. máj 2012

@lohrien a platila si kolko?

silvik1
3. máj 2012

@lohrien po dvoch neúspešný IUI sme si dali s manžom pauzu. 21. mája ideme znovu do centra na konzultáciu, ale asi rovno vypíšeme žiadosť o IVF. ale to by sme si naplánovali až na september - chceme si užiť leto 😀

mackaso
3. máj 2012

@jonika ahojky, ja som si urobila prvý x na 9 deň po ET, bola tam slabá čiaročka, ale ak si kúpiš mamatest, tak ten ti to ukáže lepšie, ja som mala ten

jonika
3. máj 2012

@mackaso tak ak sa k tomu odhodlám tak si ho urobím..

st2
3. máj 2012

@ivka3901 myslim ze tych ktorym sa podarilo ivf na prvy krat je tu viac 😉 takze kocky len pozitivne myslenie 😉

mackaso
3. máj 2012

@jonika to zvládneš, ja som pred tým testom nemohla ani spať aj môj manžel bol ako na ihlách, najprv sa políčko vyfarbilo nejako divne, nič tam nebolo, tak som mala zúfalých pár sekúnd a potom som tam videla II, jedna bola slabšia, bolo to na 9 deň od ET a je tam ešte málo hormónu HCG, mala by byť silnejšia a silnejšia

jonika
3. máj 2012

@mackaso Už sa neviem dočkať.. A ty si ako na teraz vlastne na tom..?

mackaso
3. máj 2012

@jonika čakám na potvrdenie tehu, v pondelok idem na krvičku

jonika
3. máj 2012

@mackaso Prvý krát? po 10 dňoch?

mackaso
3. máj 2012

@jonika ano, včera som bola 1 x na krvičke po 10 dňoch po ET

jonika
3. máj 2012

@mackaso Tak veľmi držím palce..

fles
3. máj 2012

@vvia dík za info. No trochu ako keby ma pobolievalo brucho, alebo tlaky sú to - ja neviem. Snáď to prejde ! Už aj ja som v robote a tiež som po vklade bola doma týžden. Tak sa držme 😉 - pre ost. mám odkaz - budte kolektívne a pridajte sa k nám 😝

fles
3. máj 2012

@jonika dík a je to tu dobre - pokecame tak treba sem napísať svoje pocity, rady ! Určite držím aj tebe palce !!! 😀

elise
3. máj 2012

@mackaso aj ja idem v pondelok na krvičku🙂

tinasc
3. máj 2012

@elise nebudeš testovať? držím moc palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre