Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
25. jún 2012

@gelinka75 potom sa nezlakni ak ti zavolaju až okolo 16-17.00,mne minule volali 16.30,už som sa bála ,že na mna zabudli,ale asi čakaju do poslednej chvíle,že ako sa bambulky vyvíjajú.

evulik222
25. jún 2012

@sheronka @gelinka75 babulky, posielajte pozitivne energie vasim malym bambulkam, nech sa im dari co najlepsie 🙂 zanedlho zlepsite statistiku aj vy 😵
@lea1333 ake krasne ze pred IUI sa vam zadarilo, uz si volala do centra a pochvalila si sa im? 🙂

Babenky, moja prva injekcia puregonu sa blizi, uz za sest dni..

lea1333
25. jún 2012

@evulik222 este nie pojdem najprv k mojmu dr 😉

lea1333
25. jún 2012

@mortiiss dakujem

gelinka75
25. jún 2012

@evulik222 dakujem ti za povzbudive slova, keby nieco napis, poradime s injekciami 🙂

gelinka75
25. jún 2012

@annamary27 vravela, ze presny rozpis na piatok budu mat az vo stvrtok poobede tak preto cakaju s terminom, samozrejme aj embryjka kontroluju dovtedy 🙂

evulik222
25. jún 2012

@gelinka75 no to bude fajn, asi si ich budem chodit pichat ku svagrinej kazdy vecer, ja sa sa ma bojim a ani neviem ako to treba pichnut do bruska. Citala som, ako ti bolo zle po OPU, uz si v poriadku, ako sa citis?

gelinka75
25. jún 2012

@evulik222 dnes mi je uz super, troska pobolieva podbrusko, zobrala som si na dnes dovolenku, dalsiu beriem od piatka a cely buduci tyzden, to pichanie je jednoduche, len prve boli take divne, ked citis aj ked sa pichnes aj tp ako to ide dovnutra, treba prekonat instinkt ze to chces hned vytiahnut, proste tlacit dovnutra a basta ☹ nech ti prve ukaze a ostatne sama, alebo ked byva blizko tak ti to moze pichat stale 🙂

evulik222
25. jún 2012

@gelinka75 som rada, ze ti je uz fajnicko 🙂 das si vlozit dve bambulky? Co sa tyka tej injekcie, to si si zvykla urobit aj taky faldik na brusku a tak pichnut? uz aby som aj ja bola po tom vsetkom 🙂

gelinka75
25. jún 2012

@evulik222 ano ak sa bude dat tak 2 😵 hej chytila som spek a pichla som, najlepsie to bolo skoro kolmo s minimalnym sklonom 🙂

anleka
25. jún 2012

@lea1333 tie su krasne, gratulujem, tak je to mozne 🙂)

evulik222
25. jún 2012

babenky, ta moja ziadost na predoperacne je uz vyzdvihnuta 🙂 Moj dr ked sa vrati z dovolenky, len civiet bude, ze uz budem mat dovtedy vseeetko vybavene 😀

tinasc
25. jún 2012

@annamary27 a ako to u teba vyzerá? koľko máš folikulov?

mapomila
25. jún 2012

Ahojte dievčatá, priplietla som sa sem medzi pipiny 🙂 Chcem sa spýtať, brala som clostilbegyt a idem na IUI. Sestrička mi do tel. povedala, že mám príst na zákrok a nemám si dať pichnúť pregnyl. Pregnyl sa pichá vždy? alebo ako to je? Ďakujem Vám a pekný deň

tinasc
25. jún 2012

@mapomila nie, nie je to vždy nutné... ja som bola 4x na iui a jedenkrát som si pregnyl nemusela pichnúť 🙂 oni vedie, čo hovoria 🙂

sheronka
25. jún 2012

@mapomila Ahoj. Ja som teda mala pri každom IUI pregnyl, ale mám kamošku ktorá mala tiež 3 IUI a pri dvoch mala pregnyl a pri jednom si nemala pichnúť. Kedy máš ísť na zákrok? Podľa mňa sa nepichá pregnyl pokiaľ je folik dostatočne veľký a praskne sám.

ivka3901
25. jún 2012

ahojte baby dlho som tu nebola,ale čítam vás teším sa zo všetkých nových správ a já mám jednu zaujímavú tak dneska sme boli v centre ráno na krvičku a aj peniažky som dostala naspäť tak sme šli nakupovať 🙂 kúpila som také fajne sandále v Deichmane 😀 no a potom poobede som zavolala,že krv zas negatívna šak to som aj čakala a potom asi za hodinu,ked som spala po aute mi volá sestrička z centra,že o týždeň v pondelok mám dojsť zas na krv,že sa im tam niečo nezdá 😕 no sranda,že mi sme cez víkend grilovaly a čo to som aj popila aj zapálila som si a aj včera sme sa boli kúpať na kúpku doré nie?

ivka3901
25. jún 2012

@sheronka aj já sa liečim na štítnu žľazu a beriem euthyrox a tiež som sa objednala v pondelok,lebo nemám už tabletky 🙂 a tiež mi povedala,že mi zvýši dávku,ked budem tehotná až 🙂

ivka3901
25. jún 2012

@gelinka75 krásna úrodička teším sa s tebou 🙂

ivka3901
25. jún 2012

@lea1333 srdečne gratulujem to je veľká radosť 🙂

maruskaaaa
25. jún 2012

@ivka3901 tak som zvedavá, čo s tou krvičkou bude 🙂 a test si si nerobila moja?

lea1333
25. jún 2012

@ivka3901 dakujem 🙂

ivka3901
25. jún 2012

@maruskaaaa no práve som si robila teraz ako sme prišli,ale je tam zas duch tak si skúsim spraviť zajtra ráno 🙂

maruskaaaa
25. jún 2012

@ivka3901 no pekne....ja ti vravím, z toho ešte niečo bude 😉

ivka3901
25. jún 2012

@maruskaaaa teraz si píšem z babou,ktorá mala krv negatívnu a bola tehu,ale v 9 týždni MA,ale já beriem PREDNISON tak hádam zas by sa neopakoval scenár z 2 rokov ☹

ivka3901
25. jún 2012

@dadenka111 ahoj ako sa máš?koľký deň si po vklade?ako sa cítiš?

maruskaaaa
25. jún 2012

@ivka3901 ty prosím ťa nemysli na hrôzostrašné scénare, každý to má inak. Ty len si nakúp tie testy a testuj každý deň, lebo týždeň je dlhá doba

ivka3901
25. jún 2012

@maruskaaaa šak už som si nakúpila 🙂 a zajtra ide muž do nitry pre utrogestan kedže sme dopadli tak ako dopadli a v nitre ho musia objednať 😒

maruskaaaa
25. jún 2012

@ivka3901 podľa mňa si mala uhniezdenie neskôr a preto taký výsledok. A ešte keď sa im niečo nepozdáva.....ja ti vždy hovorím, že nádej zomiera posledná 😉

elise
25. jún 2012

@ivka3901 pozitivne myslenie ivuška bude to //

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre