Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lmt
1. jún 2016

@leelloo tiež som bola na hypofy je to v pohode, vôbec sa neboj.

lmt
1. jún 2016

@zuzanna_sc prosím ta pichala si si injekcie sama, či si chodila k nejakej sestričke zdravotnej, ja mám začať o týžden a dosť mám s toho strach.

baby24
1. jún 2016

@lucka222 no co ako??

lucka222
1. jún 2016

@baby24 potvrdili mi z PCO. Ovulujem cca 2x za rok. A mam vela muzskeho hormonu. A zapal na krcku. Tak ovaja mame antibiotika od dalsej mrchy. A potom mesiac po nich ideme na IUI. 😀

kristinaon
1. jún 2016

@leelloo ahoj rozmyslala som aj nad tym...uvidim co navrhnu...mojngynekologbje zase za laparku uvidime....vydrziiiime a dakujem

baby24
1. jún 2016

@lucka222 takze inseminaciu?? A vajcovody mas prechodne??

kristinaon
1. jún 2016

@ria294 ahoj ...nas caka zajtra twn spermiogram tak dufam ze to bude ok uz zacinam byt nervozna a potom ideme 13.6.takze skoro na rovnako...budeme sa informovat ☺zatial paaa a drzim palceeee

levisa
1. jún 2016

@lucecita25 ahoj, ja som diphereline v chladnicke nemala a nic sa nestalo 🙂

zuzanna_sc
1. jún 2016

@lmt Gonal som si pichala sama,je to také pero to sa pichá do brucha,nebolo to nič strašné,Cetrotit sa pichá do brucha tieš a Luveris do svalu ale tieto dve mi pichala zdravotná sestrička,našťastie mi mal to kto pichať 🙂

lucka222
1. jún 2016

@baby24 Priechodne ani. Hovorila ze mne to netreba lebo som uz raz tehotná bola a potratila som ale. Ano ideme na to ale prv musíme vybrať antibiotika od najbližšieho cyklu

augustbabo
1. jún 2016

Ahojte snažilky. Chodím k dr. Stenovej, no dnes mi iui robila nejaká iná doktorka, hnedovlasa, vlasy v cope, neviete ako sa volá? Veľa toho nenarozpravala, lepšie povedané nepovedala vôbec nič, keby sa tam so mnou nerozpralala sestrička so spermiologickou, tak tam je hrobové ticho. Teda nebola mi moc sympatická.

zuzsat
1. jún 2016

@augustbabo myslim ze to bola dr.behunova. k nej chodim ja a mne je velmi sympaticka a mila. adi nemala svoj den. minuly mesiac mi folikuly merala dr.stenova a z tej som bola zhrozena.asi tiez nemala svoj den lebo iui vydlo tiez na nu a bola o 180° lepsia perfektna aj sme sa nasmiali... uvidime kto mi bude robit 3 iui buduci tyzden 😀 1 robil Harbulak. 2. stenova 😀

zuzsat
1. jún 2016

@augustbabo skus si ju dat do googla ci to je ona. dr. Zuzana Behúňová

lucka222
1. jún 2016

@baby24 Ozaj a dnes ma prekvapila aj pani doktorka. Bola dnes milá a všetko nám vysvetlila. A dokonca sa usmievala :D

augustbabo
1. jún 2016

@zuzsat áno, bola to behunova, vygooglila som ju, na stránke Gf majú fotky skoro vsetci ich zamestnanci. No asi teda nemala svoj deň... Ja som mala zatiaľ len dr. Stenovu, aj hyfosy a aj prvé iui mi robila a toto druhé táto behunova. Ja som zatiaľ so Stenovou veľmi spokojná, vždy mi vsetko dopodrobna vysvetlila, zatial bola vždy len milá a dá sa s ňou normálne porozprávať a aj zasmiať, asi keď ma pri prvých stretnutiach videla vystresovanu katastrofálne, tak jej Asi nič iné nezostávalo len byť milá a usmiata, lebo by som zdrhla odtiaľ 😀

19lilly
1. jún 2016

Ahojte chcem sa spytat, vcera nam poistovna schvalila prvy cykus IVF,neviete mi povedat za kolko od schvalenia oistovnou sa vam ozvala koordinatorka IVF z gyn-fivu? dakujem

janula2003
1. jún 2016

@19lilly ohladom coho sa ti mala ozvat? ak to mas schvalene, objednaj sa na konzultaciuna nastavenie stimulky...najlepsie ku koncu cyklu napr. lebo ja som zacala stimulovat od 24DC, takze sme nemuseli dlho cakat 🙂

19lilly
1. jún 2016

@janula2003 no mne povedala Dr. Behunova ze ked to budem mat schvalene tak sa mi ozve koordinatorka z centra. tak teraz neviem ci si zle pamatam alebo co.

19lilly
1. jún 2016

@hateria mne sa stalo to iste bola som na konzultacii 19.5. podpisala som ziadost na IVF a z poistovne mi prislo ze eviduju moju ziadost az 25.5.. Potom mi 28.5 (v sobotu) dosiel od poistovne mail, ze mi ziadost neschvaluju, lebo im chyba dokumentacia . Pondelok mi dokonca volal chlapik z Dovery, ze to neschvalili lebo tam chybali papiere a ze nech si ponahanam gyn-fiv aby to co najskor poslali aby to mohli schvalit. tak som pisala koordinatorke a poslali tie papiere hned a 31.5. som uz mala ziadost schvalenu. teraz cakam kym sa ozve koordinatorka, bo mi povedali ze ma bude kontaktovat ohladom dalsieho postupu. tak som zvedava ci sa ozve

janula2003
1. jún 2016

@19lilly jaaaj tak to neviem, riesila som to takto vo februari...zavolali mi z gf a dosiel mi aj mail z dovery, vsetko v jeden den a nasledne som zavolala na recepciu a objednala som sa

19lilly
1. jún 2016

@janula2003 v jeden den? To si mala super pockam zajtra do poobedia a ked sa mi neozvu tak napisem znova tej koordinatorke. Ja som teraz 2DC a ten nasledujuci by som chcela stihnut stimulaciu aj vsetko ostatne.. Dakujem moc za pomoc 🙂

zuzanna_sc
2. jún 2016

@19lilly Ahoj,mne volali z Gyn-Fivu že mám schválenú žiadosť z poisťovne,necelý mesiac od podpísania žiadosti,a ponúkli mi hňeď termín na kozultáciu,máme všeobecnú poisťovňu,ale my sme trošku počkali a potom som si volala o termín .
Dnes mám za sebou punkciu a čakám na zajtrajšok kedy mi povedia koľko máme oplodnených 🙂

19lilly
2. jún 2016

@zuzanna_sc ahoj no ja viem ze ziadost mame na 100% schvalenu. to mi prislo z poistovne hned ako to schvalili, ale z gyn-fivu sa zatial neozvali. Ako nechcem ich nahanat nech nevyzeram jako dajaka neuroticka trubka, len sa bojim ze nestihnem takto dalsi cyklus. ked ti volali s terminom konzultacie bolo to dajak do tyzdna alebo viac?

janula2003
2. jún 2016

@19lilly vsak objednat sa mozes tak ci tak...zavolaj, objednaj a vybavene, nikomu netreba nic vysvetlovat :D

19lilly
2. jún 2016

@janula2003 aj ked mi povedali ze mam pockat na koordinatora kym sa ozve? neviem mam dilemu pockam asi este do zajtra a ked nic tak dam na teba a objednam sa

leelloo
2. jún 2016

@19lilly nečakaj, volaj, ja som po schválení este cakala na genetické testy, v pondelok som bola pre ne a hned som volala do GF, ze chcem konzultáciu, bola som tam dnes a uz som dostala zoznam liekov, postup a uz len cakam na ms. Ako neurotická trubka vyzerať urcite nebudes, vsetky sme nedockave ;)

19lilly
2. jún 2016

@leelloo ok presvedcili ste ma 🙂 zajtra tam volam.. dufam ze tebe tentokrat vvsetko vynde. ides na kratky ci dlhy protokol?

19lilly
2. jún 2016

@leelloo a este mam otazocku co ta prosim ta stali lieky? nech viem kolko si mam cca pripravit ja ratam tak cca 400 eur dufam ze sa zmestime

leelloo
2. jún 2016

@19lilly ja nam krátky protokol a vraj silnejšiu stimuláciu a zatial mi to napočítalii na 300E.

19lilly
2. jún 2016

@leelloo a este ma napadlo tebe aj volala ta koordinatorka ? bo mne Behunova hovorila ze oni zavolaju no 300 eur sa da celkom. Ja som zvedava co mi daju za lieky teda to viem podla tej ziadosti ale netusim ci to je kratky abo dlhy protokol... som jak na ihlach... kedy zacinas so stimulaciou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre