Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

krakulka
26. jún 2009

tak letny rezim hovoris Mayka? Ja tam idem v utorok, alebo stvrtok na UTZ. Dufam, ze tam niekto bude. 😀

ivalak
26. jún 2009

Ahoj mayka pozeram ze rozsirujes vybavicku 😀 vydrz to nejak v tej praci ved ide viiiiikend 🙂 ty este stale chodis do GF?preco ti ten utz neurobi tvoj gyndos?
Krakul a potom nam ukazes fotecku krpceka? 😉 🙂

krakulka
26. jún 2009

Ivalak, jasne, ze ukazem. Uz sa neviem dockat, kedy to bude. 😀 😀 😀

ivalak
26. jún 2009

krakul to poznam mne ked podal doky tu prvu fotku cela som sa triasla a stale som tomu neverila 🙂 🙂
tesim sa s tebov 🙂 🙂

mayka
26. jún 2009

krakulka, podla mna beru len urcite mnozstvo pacientiek asi. Ale teba vezmuuuuuuuuuuu. 😀 Asi len na objednávku neberu.

ivalak, ja uz do gf nechodim ale moj mudr. tam posiela na velky utz pacientky. No ale nic to. uz som sa objednala do gpn na Ruzinovskej aj tam to robia. Len si to musim cele zacvakat , ze 66 eur 😕
Chcela som ist Cunderlikovi ale tam sa caka aj 3 tyzdne kym dojdem na radu. A tito ma objednali na 2.7. co je o tyzden.

ivalak
26. jún 2009

Mayka to je strasne taketo vysetrenia by mala hradit poistovna 😠 nac si platime poistku ...a mozno ti uz povie co to bude 😀

krakulka
26. jún 2009

no sestricka hovorila, ze mame prist prvy july tyzden, to je ten buduci, ze? lebo ma muz stale natahuje, ze nech si tam pre istotu zavolam. 😕

mayka
26. jún 2009

ivalak, mozno sa otrci. uvidime. Ale hlavne si chcem byt ista ze ma organiky ok. AFP testy vysli dobre tak pre klud v dusi si to radsej zaplatim. Pri tych vydavkoch co nas uz toto dieta co vkuse stekli v bruchu stalo ze par tisic hore dole... 😀 Este ani embrijko z neho nebolo a uz sme platili. Nech sa opovazi mat nejaky problem . Dostane po zadku. 😀
Ale je to sila ryzuju na tom ako sa len da. A my platime a platime. 😠

krakulka ale ty ides na prvy utz a hned rano. tzak neboj oni tam budu urcite. Lebo aj ine kocky stimuluju a kontroluju ich. Musia tam byt. len asi beru menej tie co sa chcu objednat na 3 D atd. Prioritou podla mna pre nich IVF. Tak neboj budu tam. Nemozu si dovolit to tam cele na 2 mesiace zavriet. Z coho by si platy vyplacali potom. 😀

ivalak
26. jún 2009

mayka tie vydavky poznam ja ti radsej ani nenapisem tu sumu ale nevadi lebo stalo to za to a neboj bude mat vsetko tam kde ma mat 🙂 😉
krakul ja som mala minuli rok OPU 30.6. takze som tam bola cely jul ako doma 😀 😀 a ficali normalne to by sme sa na to pozreli keby ta nezobrali 😀

krakulka
26. jún 2009

ale jasnacka, ze ma zoberu. ved budu mat dalsiu tehulku do statistiky. inak moj dr. gynekolog ma prehovoral, ze sak on mi utz spravi. som mu hovorila, ze to je ok, ale v GF mi musia dat nejaku spravu a ukoncit moju evidenciu.
aj vam dali po prvom utz v gf nejaky papier pre obv. gyn.?

mayka
26. jún 2009

krakulka daju ti info pre tvojho gynekologa.

slniecko01
26. jún 2009

Mayka aj tebe sa začína páčiť casual kočík ?

mayka
26. jún 2009

slniecko je to moj favorit. 😀 Najprv som trojkolku nechcela ale mi tu mame horzne cesty a casto chodievasme do prirody tak taky sa nam zide. a aj dobre vyzera. Len este neviem kedy a kde ho kupim lebo su tu dost predrazene.

slniecko01
26. jún 2009

No stojí dosť možno bude dovtedy ešte v akcii. Už aby sme začali šetriť je dosť drahý. 😝

mayka
26. jún 2009

mi o tom hovor. 😲 Keby nebolo Polsko daleko tak ho tam idem kupit, tu maju ten sportovy s autosedackou za 22000 a tam za 17000. 😠

leonie28
27. jún 2009

dobre ranko pipinky 🙂 🙂 😉

krakulka
27. jún 2009

dobra ranko leonie28 🙂

och
27. jún 2009

dobre ranko pipinky 😀 😀
som vas prisla pozriet 😀 idem k nasim dnes na chatu 😀 😀 😀 ham ham robit a zdverit sa, ako sa ma totalne bezpriznakova tehula 😲 😲 mne presli od vcera vsetky ale uplne vsetky priznaky 😲 😲 myslite ze je to v poriadku 😲 som z toho trosku vedla ze ci sa nieco nestalo nevie,m ako vydrzim do dalsej poradne ktora je az 14. 7. ved ma picne 😀 😀

iknak prajem vsetkym krasny slnecny uteseny vikend 😀 😀

leonie28
27. jún 2009

co vsetky spite? 🤐 ahojte krakulka och 🙂

och ja sa v tom nevyznam ci je to v poriadku ze uz necitis tehu priznaky ale pocula som ze vacsinou ustupuju na konci 1.trimestra a niektore baby vraj vobec nemaju ziadne priznaky tak si hned nenamyslaj hovadiny ver svojmu mimi ze je silne a vydrzi 🙂 🙂 🙂

ja mam tiez jednu otazocku pipinky kedy ste pichali injekcie rano alebo vecer kedy to ma lepsi ucinok? alebo je to jedno? 😖 a mozu si si snazilky a tehulky davat robit gelove nechty? neviete mi poradit? 😖

maahuliena
27. jún 2009

cafte pipiny 😀 inak moja zajačica je pipi 🙂

leoni, injekcie je najlepšie pichať večer.. 😉 a nechty si môžeš dať kľudne spraviť 🙂 😵 ja rozmýšľam nafarbiť vlasy..., ale nemôžem ešte a duufam, že ani nebudem môcť 😵 🤐

leonie28
27. jún 2009

ahoj mahuliena nevies preco je najlepsi pichat inj.vecer? 😅 drzim ti palce nech ti to vyjdeeeeeeeeeee 🙂 😉 citala som o tebe v inej teme neviem ci si dobre pamatam ty si mas darovane vajicka? a ver ze ani vlasy farbit nebudes 😀

maahuliena
27. jún 2009

pichať pre pohodlie... predsa lne večer máš kľud a v noci sa človek najlepšie regeneruje 😉 takže si myslím, že večer... ved veľa(teda skoro všetky) sme si tu pichali večer 😉 ale nie je to o tom, že liek lepšie účinkuje 😉
heeej, ty ma poznáááš 😅 😀 😉 uvidíme čo bude 😉

maahuliena
27. jún 2009

a ty teraz stimuluješ? alebo ako si na tom? 😉

leonie28
27. jún 2009

a mozem sa ta opytat robili ti to v GF? a kolko to cele trva a kolko to stoji cez poistovnu a kolko ako samoplatca?

leonie28
27. jún 2009

ja v juli zacinam so stimulkou na 3IVF 🙂

maahuliena
27. jún 2009

leon IP 😉
fuuu 3tie, tak držím palce 😉

leonie28
27. jún 2009

dakujem mas ip 🙂 a ti si bola na prvom ?

maahuliena
27. jún 2009

ee, je toho viacej.. ale všetko som ti napísla do IP 😉

chruminka
27. jún 2009

ahojte tak ja som si pichala decapeptyl rano pred odchodom do prace a aj cestou do prace som sa zastavila v GF a tam mi pichli fostimon,takze vsetko rano 😀 , myslim si ze je to uplne jedno kedy sa to picha len sa to musi priblizne v rovnaku hodinu kazdy den pichnut 😉
babule drzim palceky 🙂

leonie28
27. jún 2009

ahoj chruminka ako sa mas? 🙂 😉 dakujeme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre