Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

erin365
31. okt 2013

@leonie777 počkaj, houblajz... som to poplietla... odber bol v piatok a v stredu vklad... 😅

leonie777
31. okt 2013

@erin365 fakt az o 10 dni? som myslela ze max tak 3-5 dni ... som zvedava ako budeme my pokracovat teda ... o opu si mala ktory dc?

erin365
31. okt 2013

@leonie777 nie...teraz som sa opravila... od odberu po vklad som mala 5dní...

leonie777
31. okt 2013

@erin365 ok, to je jasne teda ... ozaj po opu sa este pichaju nejake injekcie? dokedy vlastne budeme pichat?

erin365
31. okt 2013

@leonie777 nie, po OPU už nie... tam už sa len vkladá utrogestan 3x2

majkulik
31. okt 2013

@leonie777 inak dnes picham poslednu z tretej krabicky 🙂 diph. mi zostava uz len posledna krabica, aj cele pero gonalu uz mam v sebe. a dne mi je aj celkom nie moc dobre

sarah00
31. okt 2013

@leonie777 ešte sa vrátim k protokolu, keď si písala, že mám takú istú stimulku? len my dve máme takúto? ostatné majú inú? vy máte aký problém? lebo my vraj žiadny 😕

majkulik
31. okt 2013

@sarah00 my mame zly spg, ja som v poriadku. picham diph., pridali mi gonal 150 jednotiek a + luveris. Havaju to podla HP, ktory ti robili nazaciatku.

leonie777
31. okt 2013

@majkulik uz picham aj ja tretiu krabicku, dnes je 16 injekcia diph a 3 puregon 150 a od zajtra picham aj menopur 75 ... pisala som dnes, ze mam stresy z tych injekcii, lebo dnes sa mi zas ten diph nedal pichnut az na 4x ... pero puregon sa picha dobre a od zajtra taham ten diph do inzulinky a budem tak isto davat do inzulinky aj menopur, lebo sa moje telo ako vidim uplne buri a mam strasne zlu naladu cele dni ... som stale podrazdena, na vahe pribudli 2 kg a to mi ani jest nechuti ... obcas ma pobolieva podbrusko a cela som taka nafucana a naliata tou vodou asi ... alchemika mi nechuti a vsetko je to take nasilu aj tie injekcie, proti mojej voli a aj sme sa pohadali rano zato ... kua som divna ja, ci co robim zle ...

leonie777
31. okt 2013

@sarah00 hej, baby pichaju okrem diph ine injekcie ale lekari vedia preco nam dali to co mame, tak poslucham a picham 🙂

sarah00
31. okt 2013

@leonie777
@majkulik babule ešte prosím Vás, koľko tej alchemilky vypijete? jednu šálku, či aj viacej?

leonie777
31. okt 2013

@sarah00 potom ju zacni pit az po ms, dovtedy sa nema ... ja si robim 2 sacky denne na liter vody a to popijam ...

melinda1989
31. okt 2013

Ahojte!vedela by niektorá z vás povedat,ze po vyšetrení prechodnosti vaječníkov je este nejaké vysetrenie alebo potom sa uz ide na vec?

blcha76
31. okt 2013

@melinda1989 Ja som mala vyšetrenie priechodnosti vaječníkov pred dvoma týždňami. Keďže nemám žiadny problém, Dr. navrhla mi hneď na ďalší cyklus IUI.

melinda1989
31. okt 2013

@blcha76 a ty si ktoré vysetrenie si vybrala?

blcha76
31. okt 2013

@melinda1989 Nevyberala som si ja, ale rozhodla Dr. Mala som laparoskopiu.

janedoe
31. okt 2013

@melinda1989 nam tiez odporucili hned IUI, kedze vsetky vysledky sme mali OK.

melinda1989
31. okt 2013

@janedoe a vyšetrenie priechodnosti vajecníkov robia po menzesi?ty si mala aké vysetrenie?

janedoe
31. okt 2013

@melinda1989 mne robili laproskopiu a isla som na nu ten tyzden co mas medzi menstruaciou a ovulaciou. Pocas menstruacie sa nerobi laparoskopia a po ovulacii nechceli, pretoze co ak by sa nahodou zadaril krpec 🙂

tyli
31. okt 2013

tak včera som bola na kontrole, v útorok mi má volať embryolog a v stredu pravdepodobne KET, ak bude všetko ako má byť. čo by som mala vedieť, na čo sa mám pýtať keď mi bude volať embryolog? aj pri KET sa rozhodujem pre nejaké doplatkové služby, napríklad asistovaný hatching sa robí pri KET?

adulka1979
31. okt 2013

@zuzkagal Nám doki pri prvej konzultácii povedal, nech rátame s cenou 1300-1500eur za ivf.
Ale tiež neviem, čo presne nás ešte čaká, ako sa všetko bude vyvíjať.
Zatiaľ sme mali asi takéto výdavky...
Mesa/Tese 550
Konzultácie u urológa 30
Konzultácia s anesteziologičkou 10
Lieky a injekcie pre mňa 350
Vyšetrenie priechodnosti 110
Ešte musíme zaplatiť tých 105 za súbor doplnkových vyšetrení, za zmrazenie spermií 50e a za ICSI čo je od tých 225 do 740 podla počtu vajíčok....

hi
31. okt 2013

@mauerka dakujem,si zlata dnes to už bolo ok ,čitala som ,že to može byť aj koli ovulke...ano zajtra mam volno...tak budem oddychovať pekny večer pa 😉

bradik
31. okt 2013

@sarah00 Kolko vajicok si date napichnut je na vas, po dohode s embryologom. Baby si zvyknu davat pol na ISCi a pol prirodzene

bobulab
1. nov 2013

Tak vcera sme boli na ultrazvuku sliznice a všetko je vraj ok a zákrok KET máme v stredu. Rozhodla som sa po ňom ostať doma. Keby to tak ešte chcelo výsť....

bobulab
1. nov 2013

@erin365 ako sa maš? čo nové?

erin365
1. nov 2013

@bobulab ja som dnes strasne unavena...len ma to tahá spať! Po KET len pekne veru doma oddychuj...
@tyli pri KET sa uz nerobia ziadne doplnkove sluzby. To je uz len jednoduchy transfer.

bobulab
1. nov 2013

@erin365 kedy testujes?nam to výde cca 19.11.

tyli
1. nov 2013

@erin365 ďakujem za info 🙂 držím ti palce. dúfam, že to bude tento krát pozitívne 😉

tyli
1. nov 2013

@bobulab aj ja by som pravdepodobne mala ísť v stredu na KET 🙂 v útorok mi povedia.

bobulab
1. nov 2013

aj mne utorok volaju:D a kedy si bola na ultrazvuku?
@tyli

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre