Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tyli
9. dec 2013

@zuzanka05 ďakujem 🙂 nasledujúce tri dni dám nohy hore. sťahovali sme sa, tak nám to dalo minulý týždeň dosť zabrať, ale už môžem od zajtra oddychovať 🙂

vahy1
9. dec 2013

@tyli pripajam sa,aj ja mam prist na 10hod.Tak budeme 3. 🙂

zuzi20
9. dec 2013

Ahojte, ja som tu nova, takisto sa chystam na KET v januari. Ked vsetko pojde tak ako ma, tak by som na prvu kontrolu mala ist 2.1. , bude to tesnotka po novom roku 🙂

blavabla
9. dec 2013

@donatela
@vahy1
@zuzkagal
@tyli
@sarah00 babulky, musi sa to uz konecne niektorej podarit!!! Najlepsie vsetkym🙂 Budem na vas moc mysliet, aby ste mali tolko stastia ako pri KET pred pol rokom my🙂🙂🙂🙂

majkulik
10. dec 2013

@lesik to vazne? kokso. hlavne, ze v GF hovorili, ze sa nemaju brat lieky, keby nahodou islo o nieco ine. ☹

lesik
10. dec 2013

@majkulik ano,prave to.Jasne nam sestricka dala instrukcie po punkcii,ze ziadne tabletky...No vidis,akych mame lekarov odbornikov.Majkulik,chcem sa ta spytat ako dlho ti trvala bolest podbruska?Lebo aj dnes rano som citila tlak,ale to je asi samozrejme,ked su vajecniky zvacsene.Zajtra mam vklad.

kklaudia
10. dec 2013

Myslím na Vás...

sarah00
10. dec 2013

Ahojte. Som uz po vklade, ja som bola s dievcatami, s kt. som bola aj na OPU, ale ked som odchadzala, tak cakali dalsie zeny, tak to ste boli asi vy babule odtialto. Vkladali mi teda jedno embryjko, vraj je dost kvalitne, tak preto iba jedno, ale celkove rozhodnutie nechala na mna a nakolko som bola bez mm, tak som sa nemala s kymporadit a dala som na nich. Zajtra si mam volat kvoli mrazeniu. Dievcata moc nam vsetkym drzim palce a velmi si zelam, aby tieto Vianoce boli obohatene o krasnu spravu z GF 🙂 teraz nohy vylozit a odpocivat 😉

leonie777
10. dec 2013

@sarah00 to su vzdy prijemne spravy, tak sa teraz opatruj a oddychuj 🙂 kedy mas testovat? velmi dufam, ze ti to vyjde, zacinala si nejako po nas a vidis ako to ubehlo a mas uz bambulku u seba. Kto ti robil vklad?

zuzkagal
10. dec 2013

ahojte, tak uz aj ja som doma. Hned na zaciatku mi dali hned podpasovku... ze mi museli rozmrazit az 10 embrijok. Prvych 5 rozmrazili ale neprezili. potom dalsich 5 rozmrazili, z nich zostali len 2 a obe dve mi vlozili. Vnutri sme boli spolu s @vahy1, vklad nam robil dr. Drabek. teraz budem az do vecera lezkat a mm ma moze cely den obskakovat 🙂

ada12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarah00
10. dec 2013

@ada12345 ahoj. liekov sa neboj, sú v pohode, nie je to zasa až taký zásah do tela, ja som tiež prirodzene ovulovala a nemala som viacej folikulov ani s tabletkami. cho´d teda na kontrolu hneď 10DC, aby videli ako sa to vyvíja a neboj oni ti presne povedia, kedy máš prísť. vždy minimálne jeden deň cez víkend pracujú. 🙂

macka23
10. dec 2013

@sarah00 no dnes ako? kto tam bol z dr? si nakoniec na pn? ja buduci tyzden v utorok na krvicku. To cakanie je strasneeeeee 😔 ale snad sa dockame 😵 😵 😵

sarah00
10. dec 2013

@macka23 som ok, len teda celý deň som prespala, teraz ma hlad vyhnal, tak sa napchávam 😀 😀 😀 vklad robil drábek, vložili jedno, písala som vyššie. no veru to čakanie bude najhoršie. a som stále na PNke, už zostanem až do výsledku 😉 drž sa 🙂

adulka1979
10. dec 2013

@sarah00 Super, držím palce. A trpezlivosť pri čakaní.... 🙂

adulka1979
10. dec 2013

@zuzkagal A samozrejme aj tebe držím palce. 🙂

zuzi20
10. dec 2013

@sarah00 aj mne robil vklad Dr.Drabek 🙂 Takisto mi vkladali len 1 embryjko - uz blastocystu ani sa ma nepytali, hned rozhodli ze jedno. No ja som sa nebranila, dala som na nich 🙂) Bohuzial sa neujalo. Mame este zmrazene dve embrya po PK, tak dufam, ze sa v januari rozmrazia...

sarah00
10. dec 2013

@zuzi20 tak to ma mrzí 😒 ale január to istí, je super, že máte ešte mrazáčikov a netreba to absolvovať všetko nanovo.

zuzi20
10. dec 2013

@sarah00 no príroda je silná čarodejka 🙂 a to som bola doma na dovolenke, že aby som bola v klude. A Dr.Behúňová mi potom povedala, že to ani neni dobre zostať doma, že človek na to len myslí a vyplavuje stresový hormón. Takže podruhé už pojdem normálne do roboty. Áno to sme radi, ze mame ešte mrazáčikov. Povedali ze rozmrazia obe, dúfam, že budú po rozmrazení ok. Držím ti palce, aby ti to vyšlo 🙂. Predpokladám, že si po prvom IVF? U mňa je to tiež prvé.

sarah00
10. dec 2013

@zuzi20 áno prvé, no ja mám väčší stres v práci, takže ja si to doma užívam 😉

zuzi20
10. dec 2013

no hej, aj ja som si to doma užívala, keďže som dlho nebola "len tak" doma 🙂 v robote mame tiez chaosy, robim vo vyrobnej firme, ale snáď v januári bude kludnejšie 🙂

kklaudia
10. dec 2013

Baby, budete si robit aj tehotenský testík? Alebo budete čakať na výsledky z krvičky z GF?

zuzi20
10. dec 2013

Ja som si robila aj testík, ale už som tušila že nič z toho nebude, lebo som začala špiniť a mne sa tak vždy začína menzes. A keď som išla na krv, už som trochu krvácala, takže som v podstate vedela, že nič a nebola som v strese čakajúc na telefonát...:(

vahy1
10. dec 2013

@zuzkagal ahoj,tak aj ja som cely den lezala a teraz este 2 dni sa budem setrit.drzim nam palce nech to vyjde vsetkym aj tyli.

leonie777
11. dec 2013

baby, nejako to tu viazne 🙂 co sa deje? co nove mate??? tie co ste boli na KET, tak poprosim o info ... na ket treba tiez podpisovat papiere u notara? rozmyslam, ze v januari idem na ket a co keby som urobila drahemu prekvapko?

sarah00
11. dec 2013

@leonie777 ja si myslím, že nepotrebuješ znova potrvdenie od notára, lebo vkladáte embryjká, ktoré ste už "podpisovali", inak dobrý nápad. ak by manžel nemusel byť prítomný, čo myslím, že už nie, tak by ti to prekvapenie mohlo vyjsť 🙂 🙂 🙂
@zuzkagal škoda, že museli rozmraziť toľko embryjok, ale hlavne, že vybrali a vložili tie najschopnejšie 😉 ešte Vám zostalo niečo zmrazené?
ja som volala pred chvíľou do GF a zostalo nám na zamrazenie 4 embr. jedno sa prestalo vyvíjať. tak som vďačná, že máme aj mrazáčikov 🙂

leonie777
11. dec 2013

@sarah00 ved len spekulujem, ci to neurobim na prekvapko pre neho, keby nepotrebovali v GF dalsi suhlas 🙂 lebo aj pri KET sa tusim berie rano diazepan a potrebujem doprovod, ale to by som zvladla s kamoskou 🙂

zuzkagal
11. dec 2013

@leonie777 ano zlatko treba podpis od notara. podpisovali sme suhlas s rozmrazenim a trasferom ci tak nejak sa to volalo.
@sarah00 zostali nam 2 embrijka a 4 blasocysty zmrazene, dufam ze ichpotrebovat nebudem 🙂

majkulik
11. dec 2013

ahojte kocky, tak ako? opatrujte bublinky, no stres! vylozene nohy a usmev na perach 🙂
Mne konecne zistili, co mi je - zapal stredneho ucha 🙂
@zuzkagal verim, ze zbytok uz potrebovat nebudes. Juj, vlozene dve, nakoniec tie dvojicky budete mat vy 🙂)))

leonie777
11. dec 2013

@zuzkagal len ty si iny pripad, lebo si nemala et predpokladam ... @majkulik, co ti povedali? treba aj notarom overeny suhlasi pri KET??? ak si citala vyssie tak spekulujem, ze pojdem na ket v januari a urobim prekvapko drahemu 🙂

zelam nech sa vyliecis a uzijete si pekne pokojne sviatky 🙂 a potom sup sup, idem do KETu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre